reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Juliannya

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2010
Postów
187
Witam wszystkie mamy w Basildon.Jestem mama 8-mio miesiecznej Julii.Mieszkamy z mezem w Basildon od dwoch lat.Klikajcie tutaj jak macie ochote sie poznac!pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej nie mieszkam w basildonie ale nie daleko zn w grays i tesz szukam znajomosci bo tutaj nie mam za wiele znajomych:)
 
Witam!dawno tu nie zagaladalam i nawet nie zdawalam sobie sprawy ze ktos odpisal.W niedziele bylismy w grays w tym polskim sklepie.podejrzewam ze jest nas wiecej w tej okolicy.
Ah!mialam ciezki dzien z ta moja mala dzis.z rak mi nie schodzila.jeszcze ta pogoda dzis totalna porazka.w poniedzialki mamy basen ale niestety nie moglysmy isc i mysle ze to tez mialo wplyw na kiepski humor Julii nie mowic o niekonczacym sie zabkowaniu.Jak maz z pracy przyjechal zajal sie kapiela i kolacja malej a ja w ramach odstresowania sie pojechalam do tesco majac nadzieje ze jak wroce to ona juz bedzie spala.No i spala...a jutro nowy dzien!pozdrawiam
 
hej jak fajnie ze sie odezwalas:) a ja wlasnie mam okolo 100 metrow do tego polskiego sklepu i robie sobie tam zakupy codzinnie:) no mam nadzieje ze wicej mam z naszych okolic znajdzie ten watek na tym forum:) mam nadzieje ze wasza malutka juz w lepszym humorku:) nasz nam tez ostatnio daje niezle popalic a na dodatek bylam z nim w poniedzialek u GP i dostal antybiotyk bo mu kaszel nie przechodzi ale na szczescie juz mu troszke lepiej:) mama nadzieje ze bedzie nam sie milo pisalo wiec czekam na dalsze wiesci co tam jeszcze u was slychac? pozdrawiam;)
 
Hej!hej!A ile Twoj maly juz ma?Julia juz prawie 9 miesiecy.mam nadzieje ze juz lepiej z tym kaszlem!my dzis siostre odbieramy z lotniska.na tydzien w odwiedziny z chlopakiem przyjezdza z czego sie bardzo ciesze.a zaraz do londynu sie zbieram z Julia do kliniki gdzie nam bardzo pomogli ze spaniem malej.ale to dluga historia i jak bede miala troche wiecej czasu to napisze.a w tym polskim sklepie zalatwiamy kaszke sinlac bo julia ma alergie na mleko krowie a w uk nie ma tej kaszki.
jak dlugo meszkacie w uk?my wczesniej mieszkalismy w londynie a od 2 lat mieszkamy w basildon i napewno bym sie nie przeprowadzila do londynu!
mam nadzieje ze kiedys uda nam sie spotkac online albo sie jakos umowimy.pozdrawiam i duzo zdrowka dla malego.x
 
hej

Jestem mama 2- miesiecznej Karolinki. Od niedawna mieszkamy w South Ockendon. Rodzilam w Basildon Hospital i czasem tam zagladam. Szukam innych mam z okolic na pogaduchy przy kawie.:-)
 
Witaj a moj maly ma juz 18 miesiecy no na szczescie kaszel juz prawie przeszedl no ale antybiotyk musi wybrac do konca:) a my tez kiedys bylismy z malym w lonynie w polskiej klinice ale na szczescie bylismy tylko raz i juz wiecej nie musielismy jechac:) to super ze cie rodzinka odwiedza pewnie beda zadowoleni z pobytu:) w uk mieszkamy juz 2.5 roku i caly czas w tej same miejscowosci:) tez mam nadzieje ze kiedys uda nam sie spodkac. bo wiesz ja mam tu paru znajomych ale oni ciagle pracuja a fajnie by bylko sobie z kims poplotkowac:) a czest bywacie w grays? pozdrawiam i milego dzionka zycze:)
 
hej

Jestem mama 2- miesiecznej Karolinki. Od niedawna mieszkamy w South Ockendon. Rodzilam w Basildon Hospital i czasem tam zagladam. Szukam innych mam z okolic na pogaduchy przy kawie.:-)
hej dzici moich znajomych chodza wlasniedo szkoly w South ockndon i tak samo jak ty rozilam w Basildon Hospital:) pozdrawiam
 
Witamy arafafke!
i jak tam wrazenia po porodzie w basildon hospital?ja bardzo dobrze wspominam opieke.choc o samym porodzie juz sie nie pamieta!
pozdrowienia!
 
reklama
Jadka 12!
niestety w Grays nie bywamy.ostatnio wpadlismy na pomysl w zwiazku z ta kaszka sinlak zeby w polskim sklepie poprosic o dostawe i po prostu poszukalismy polskiego sklepu w okolicy!
kurcze zmykam bo juz n mnie krzycza!ze przyjechali a ja n kompie siedze!xxx
 
Do góry