reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Miałam to w ciąży z Olą i też teraz mam podbarwiony śluz,wtedy lekarz stwierdził,że nie jest to groźne,dzidzia ma się dobrze więc myślę,że teraz też,nic mnie nie boli.Jak się nasili to pojadę do szpitala na kontrolę a jak nie to czekam do czwartku.
 
reklama
Witam jestem po wizycie i okazało sie że to tylko podrażnienie
morze szorstki ręcznik albo wycieranie sie za kazdym siku papierem
dostałam Vitagyn-o kwasnym ph i mam się smarować.

no i ciąża potwierdzona,wewnątrzmaciczna,pojedyncza.
na i było widac pęcherzyk ciążowy i maluteńki zarys kropeczki w środku.
kurcze boje sie taki wczesne usg czy aby nie poszkodzi?
 
Patrycjaa - My też bardzo się cieszymy, że nam się udało tak szybciutko :) Ja w tym roku będę miała 23 lata :) Innym mamusiom może wydawać się to mało ale ja czuję, że jestem w 100% gotowa na to aby zostać mamusią :) Mam dwie siostry, które mają już po kilka maluszków więc jako tako przeszkolona też jestem :D Wiadomo ze swoim to będzie i tak inaczej :) Już się nie mogę doczekac!!!
Do ginekologa idę za 2 tygodnie. Jak byłam za pierwszym razem to jeszcze nawet serduszko nie biło :)

Dzisiaj moje samopoczucie bardzo dobre :) Jedyne co mnie męczy to gazy (aż kołdra podskakuje do góry hehe) i zaobserwowałam, że bardziej włoski mi wypadają... :/


 
hej

Tusia super, gratulacje!! jak ja nie moge sie doczekac 16 marca... ;-)

Dzisiaj siedze sobie w domciu. Fajnie mi, tylko troche niedobrze ;-) ale daje rade. Zaraz sie zabieram za gotowanie obiadku, ale jeszcze troszke sobie poodpoczywam

Pozdrawiam
 
jeszcze nie wiem, o czym nie pomysle to mi bardziej niedobrze, chyba lepiej zapytam syna, on zawsze ma ochote na jakies jesc ;-)
 
echooo - jak synuś ma ochotę na jedzenie to dobrze :) masz przynajmniej osobistego doradcę kulinarnego ;)
W takim razie życzę smacznego dla Was :)
Ja chyba przejde się z pieskiem na spacerek :)
Pozdrawiam!!!


 
Tusia ja rowniez gratuluje potwierdzonej ciazy :-) U mnie dzis pogoda nie za bardzo na spacer wiec siedze w domu a samopoczucie mam dobre mam nadzieje ze z moim malenstwem wszystko bedzie dobrze :-)

 
reklama
czesc kobitki :-)
podczytuje Was systematycznie, bede wiecej sie udzielac jak zaciaze :sorry2:
Wybaczcie, ale glupio jakos mi...
Pochwale sie tylko, ze w dzisiejszym tescie na owulke wyszly dwie krechy... a ja codziennie dzialam od jakiegos czasu ;-)
 
Do góry