reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

torba do szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aga jak nie dał opisu do przezierności to na pewno wpisał w kartę ciąży. Ja mam oddzielnie opis na kartce a dodatkowo wpisane są parametry w kc w części USG - te podstawowe - CRL, NT(to przezerność), NB i DL.
 
reklama
w czwartek będzie wizyta, więc i pomiary he he,ale teraz myślę sobie, że połówkowe miałam robione tam w szpitalu i te z przeziernością też- tylko nie mam nigdzie napisane ile ta przezierność wynosiła..

ja też nigdzie nie mam tego napisane, tylko w opisie z usg genetycznego w 23 tyg., a tego z początku nie ma...
 
ja w ogóle nie mam żadnych wyników badań bo wszystko jest w klinice, do której chodzę przypięte do karty pacjenta więc na porodówkę wybieram się tylko z kartą ciąży
 
ja w ogóle nie mam żadnych wyników badań bo wszystko jest w klinice, do której chodzę przypięte do karty pacjenta więc na porodówkę wybieram się tylko z kartą ciąży

o właśnie u mnie to samo, te wyniki są w karcie w szpitalu, to może sami niech się dokopują ;-)
 
jeśli czegoś im będzie brakowało to najwyżej sobie zrobią - tak mi się przynajmniej wydaje, poza tym w karcie ciąży też są różne informacje i może to wystarczy
 
ja w ogóle nie mam żadnych wyników badań bo wszystko jest w klinice, do której chodzę przypięte do karty pacjenta więc na porodówkę wybieram się tylko z kartą ciąży

ja tam samo u nas nas to wystarcza sama karta ciazy
 
Oświadczam, że w końcu i ja uporałam się z pakowaniem torby:tak:
Poszło szybko i sprawnie wg listy oczywiście:-)

Czy ostatni odcinek z wypłaty jest koniecznie potrzebny, nie wystarczy karta NFZ?
Bo mój ten ostatni akurat jest mało czytelny, gdyż został niechcący wyprany razem ze spodniami:baffled:
 
iwi ja uzywam cały czas legitymacji ubezieczeniowej, tylko u mnie w szpitalu wymagają pieczątki z datą i podpisem co miesiąc, a moja ostatnia data to 7. kwietnia.. zobaczymy, czy się zmieszczę ;-)
 
to może ja napisze co mi się przydało w szpitalu:
-podkłady ginekologiczne( 3 paczki)
-2 koszule + 1 do porodu
-majtki siatkowe ( 6szt)
-woda mineralna ( ja wypiłam chyba z 5 butelek)
-szlafrok, klapki, kapcie
-gumka do włosów, przybory toaletowe
-ręczniki kuchenne + 2 zwykłe ręczniki
-kubek, sztućce
-pampersy, chysteczki, ubranko na wyjście
-ubranie dla mnie mąż przyniósł dzień przed wypisem
-komórka, ładowarka
-laktator
-wkładki laktacyjne
-krem na opuchnięte nogi i na brodawki
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziwne... przecież kobieta w ciąży ma prawo do porodu i badań bez legitymacji ubezpieczeniowej...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry