reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Witam
Oj dawno mnie tu nie bylo...

Roxy ach te dylematy wozkowe hehehehe
Maclareny mi sie nigdy nie podobaly wiec niedoradze...
Ja mam dazzla i kupilam ostanio I'coo PLUTO (ale jeszcze go nie widzidzialam na zywo bo dopiero go w czerwcu zbacze) hehehehe ale opinie ma dobre!!! ja sie w nim zakochalam zaraz po buzz-e hehehe ;)
 
Ostatnia edycja:
Szczęściary:-)
A mogłabyś zdradzić który wózek został szczęśliwym przewoznikiem Waszych szkrabów:confused::sorry2::-)

Jane slalom

I tu uzasadnienie. Wózek kupie prawdopodobnie dopiero na jesień, bo zależy mi na dużym siedzisku właśnie na zimę. gabaryty nie grają roli. Mieszkam na parterze z podjazdem. Carrera zostaje póki co :) Jak dla mnie jest prawie idealna. ale miłość do 3-kołowców pozostała dlatego slalom.
 
Sofik....
nigdy bym nie pomyślała że wybór wózka to taki problem:-D:-D:-D
Mi też się nigdy maclareny nie podobały,nawet pisałam o tym że są paskudne:cool::-D a tu proszę zmiana zdania:laugh2:
Co do pluto to pamiętam jak pisałyście tutaj o tym wózku,tylko wizualnie jak dla mnie nie bardzo....chociaż nie wiadomo co będzie za miesiąc:-D;-)

EVE...dzięki:-) nie widziałam tego wózeczka,musze pooglądać:tak:
Ja mam właśnie problem z wnoszeniem wózka,mieszkam na 3 piętrze bez windy,mam mutsiaka i trzymam go w samochodzie....bo wnoszenie go to nie lada gratka:tak:
Póki co ten wózeczek zostaje bo go lubię...ale szukam czegoś lżejszego na lato:tak::-)
 
O widze ze ruch sie jednak na powrot zrobil.doobrze ja tam cichaczem jednk tesknie do tego watku...


Sofik....
nigdy bym nie pomyślała że wybór wózka to taki problem:-D:-D:-D
Mi też się nigdy maclareny nie podobały,nawet pisałam o tym że są paskudne:cool::-D a tu proszę zmiana zdania:laugh2:
Co do pluto to pamiętam jak pisałyście tutaj o tym wózku,tylko wizualnie jak dla mnie nie bardzo....chociaż nie wiadomo co będzie za miesiąc:-D;-)

EVE...dzięki:-) nie widziałam tego wózeczka,musze pooglądać:tak:
Ja mam właśnie problem z wnoszeniem wózka,mieszkam na 3 piętrze bez windy,mam mutsiaka i trzymam go w samochodzie....bo wnoszenie go to nie lada gratka:tak:
Póki co ten wózeczek zostaje bo go lubię...ale szukam czegoś lżejszego na lato:tak::-)

No wiesz,problem dlatych ktorzy madrze mysla jak my.O gabarytach,uzytkownosci,miejscu uzytkowania i tym podobne.Jednak niektore mamusie ida do sklepu i kupuja np.graco..bleeee
 
hej!! jestem sierpniówką 2010;-) chciałam spytać użytkowniczek buzza bo właśnie do mnie przyszedł (hura) jak to jest z budką w gondoli? każą coś wciskac po bokach żeby złożyć a mnie się składa bez wciskania.... coś robie źle?
 
hej!! jestem sierpniówką 2010;-) chciałam spytać użytkowniczek buzza bo właśnie do mnie przyszedł (hura) jak to jest z budką w gondoli? każą coś wciskac po bokach żeby złożyć a mnie się składa bez wciskania.... coś robie źle?

dziwne ze sklada Ci sie buda bez wcisniecia guzicznow...a sproboj naciagnac ja do klik...moze to pomoze...chyba nie powinna sie skladac sama mi sie sama nie skladala...
 
reklama
dzięki już rozpracowałam, za lekko naciągałam, już klika i jest ok;-) mam nadzieje , że będziemy zadowoleni. Gondolka się troszkę rusza ale to w większości wózków o takiej konstrukcji. Rączka się nie rusza:-p
kolor wave prezentuje się całkiem całkiem...
 
Do góry