reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

dzięki już rozpracowałam, za lekko naciągałam, już klika i jest ok;-) mam nadzieje , że będziemy zadowoleni. Gondolka się troszkę rusza ale to w większości wózków o takiej konstrukcji. Rączka się nie rusza:-p
kolor wave prezentuje się całkiem całkiem...

te gondole maja to do siebie ze sie ruszaja lekko:-)mam nadzieje ze bedziecie z wozka zadowoleni:-)ja do konca nie jestem z niego zadowolona chodz go nadal "kocham":-)
 
reklama
na pewno nie będzie idealnie, ale jak to mówią nie ma róży bez kolców...:-) jak ma mnie coś wkurzać to chociaż niech mi się podoba;-)
 
Hej dziewczyny:-)
Pawimi...mam do Ciebie pytanie:sorry:
Czy do wózeczka bugaboo bee można dokupić pałąk?
Wiem że masz ten wózio dlatego pozwoliłam sobie na pytanko:-)
 
Goska bo twoja milosc jest toksyczna i mianiakalna :-D:-D:-D
hehe masz racje:-)a chyba wiesz ze z toksycznego "zwiazku" trudno sie wyplatac hehe:-)
Hej dziewczyny:-)
Pawimi...mam do Ciebie pytanie:sorry:
Czy do wózeczka bugaboo bee można dokupić pałąk?
Wiem że masz ten wózio dlatego pozwoliłam sobie na pytanko:-)

Pati juz chyba nie ma bee...
 
Pati juz chyba nie ma bee...
jeszcze ma bo nie wyslany ale masz racje - sprzedany:happy:

nie ma palaka, przynajmniej na terenie USA nie ma takiej instytucji ktora wyprodukowala by palak do niego, zreszta....tam nie ma gdzie tego palaka przyczepic, konstrukcja stelaza jest bardzo unikalna i nie da sie nic zaczepic.
 
Dzięki Pawimi:-)
Tak myślałam,chciałam się upewnić:tak:
Widziałam Twoją oferte sprzedaży bee,kumpela mi wysłała mailem...gdyby to był plus to na pewno bym kupiła;-)
Pozdrawiam:-)
A ja dalej nie wiem jaki wózek bym chciała:-(
 
no na moje bee bylo bardzo duzo chetnych az sama bylam zdziwiona...mialam aukcje na allegro to musialam ja wczesniej zakonczyc....ja mialam sie na plus pokusic ale chyba sobie daruje bo moj mlody ma juz po nad dwa lata a i tak dokupilam ostatnio kilka wozeczkow wiec prawdopodobnie zrezygnuje z plusa ;-)
 
Witam:-)
Na tym watku jestem pierwszy raz,a slyszalam,ze macie ogromna wiedze na temat wozeczkow wiec chcialam poradzic sie Was i ja:tak:
Chcialam zapytac o opinie na temat spacerowki cosatto swift lite supa.Mam zamiar zakupic jakas spacerowke i zainteresowal mnie wlasnie ten wozek.Na zywo go jeszcze nie widzialam,wogole nie wiem czy kupie u siebie na miejscu.Wiec jesli mialabym zakupic go np.przez internet to chcialabym poznac opinie na jego temat.A najlepiej byloby jeszcze zobaczyc go na zywo:tak:
 
reklama
Witaj Wilwia....no coz, chyba nas nieco przeceniono z ta ogromna wiedza wozkowa :-D chyba wiem nawet kto w tym palce maczal :rofl2: ( monia?? sofik?? wiecie cos na temat??) Jakims super ekspertem bynajmniej sie nie czuje. Po prostu mialam kilka wozeczkow i na ich temat moge sie szerzej wypowiedzec. Osobiscie z zadnym Cosatto nie mialam do czynienia. Nie ma ich na naszym rynku, przez krotki okres byly dwa modele ktore niestety nie przyjely sie w amerykanskich warunkach i szybko zostaly wycofane ze sprzedazy. Kiedys interesowalam sie modelem Diablo i wiem ze jest godnym polecenia. Gdybym miala porownac to z pewnoscia zblizony jest klasa i gabarytami do I'coo Pluto. Ma fajny stabilny stelaz i ogromne siedzisko - jedno z najwiekszych jesli chodzi o parasolki. Modelu o ktory konkretnie pytasz nie znam, ale sadze ze jako firma jest solidna rowniez i ten wozeczek bedzie sie spisywal na miare swojej nazwy. Brytyjki o nim pisza ze jest rzetelnie wykonany, niezniszczalny, jego plusem jest calkowicie lezaca pozycja oparcia, ma wysokie ustawienie raczek - nadaje sie idealnie dla wysokich osob, napewno duzo bardziej atrakcyjny od niesmiertelnych maclarenow, baa nawet niektore z tych brytyjskich matek porownuja ze majac maclarena i cosatto to tak jak przesiasc sie do Rolls Roysa:tak: Podobno jego skladanie jest troszeczke podchwytliwe wymagajace przyzwyczajenia ale za to hamulce zaciagaja sie w jakis szczegolnie opetantowany rewelacyjny sposob. Ogolnie po tym wszystkim co przeczytalam na jego temat moge polecic ze spokojna glowa. Napewno jest to warta uwagi parasolka i zdecydowana konkurencja maclarena.
 
Do góry