reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A powiedz mi bo mnie to niezmiernie ciekawi ...........
Jakie to uczucie komplementować samą siebie z innego konta ? (może jesteś ładna, ale ładne puste opakowanie zawartości nie czyni)
Czy tutaj na grudniówkach też masz lewe konto które się za Tobą wstawi w razie potrzeby ?
Jak można kopiować zdjęcia cudzych dzieci i przysposabiać jako swoje ? czy wiesz, że to jest karalne ?

Powiem jedno : Nie masz wstydu....

Z mojej strony EOT, szkoda mi nerw na Twoje dziwne tłumaczenia .......
Dzieci? Nie przysposobiałam sobie zdjęć dzieci.
Nie mam innego konta.
Za pustą mimo wszystko też się nie uważam:)
 
ojej :sad:
jedz Alanku bo nie będziesz miał siły do dalszego brojenia! przecież karuzela i mata czekają!

Dziękujemy

Hmmm naprawde dziwne ze nie przybrał, mam nadzieję, ze złapie lepszy apetyt!!!

No my też marnie z wagą ostatnio więc trzymam kciuki, żeby było lepiej. No i smacznego mięska!:>

A ja wczoraj zgłupiałam totalnie i nie wiedziałam co mam robić. Otóż mały był tak zmęczony, że nie mógł zasnąć (chyba pierwszy raz w historii nie mógł usnąc wieczorem) i się potwornie poryczał. W końcu usnął, ale potem przez prawie 2 godziny jeszcze tak chlipał, wiecie takie szybkie oddechy mocne brał. Masakra, nie miałam pojęcia jak mu pomóc... w końcu sam przestał, ale już się bałam, ze tak całą noc będzie :)

Dzięki dziewczyny :tak:
Zjadł więcej, ale i tak spora część wylądowała na ciuszkach :-(
Później spróbuję mu dać słoiczek mięsny...kupiłam mu też ciasteczka z Hippa :) Może zasmakuje w nich hehe
I pietruchę nabyłam w warzywniaku (hehe ksywa T :-D)
Nie wiem dlaczego spadł na wadze ;/ martwi mnie to ;/

A i pytałam o te czerwone plamki z tyłu główki - to naczyniaki czy jakoś tak...podobno 80 % dzieci je ma :szok:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny...mozecie cytowac w albumie? ja walsnie chcialam to mam tylko mozliwosc dzieki i dodaj na bloga......nieiwem co jest grane.
 
Dzięki dziewczyny :tak:
Zjadł więcej, ale i tak sporo część wylądowała na ciuszkach :-(
Później spróbuję mu dać słoiczek mięsny...kupiłam mu też ciasteczka z Hippa :) Może zasmakuje w nich hehe
I pietruchę nabyłam w warzywniaku (hehe ksywa T :-D)
Nie wiem dlaczego spadł na wadze ;/ martwi mnie to ;/

która to ksywa? pietrucha, czy warzywniak:p
 
reklama
hej dziewczyny nie wiem o co się spieracie więc się nie wtrącam a mam pytanie moja córcia ma 4 miesiące i 2tyg i moje pytanie czy por na gluten ??? jak to u was jest?
 
Do góry