reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

Ewa87

Mama Kacperka i Sandry :)
Dołączył(a)
12 Marzec 2009
Postów
346
Miasto
Chodzież
Widziałam taki temat na wrześniówkach myśle ,że nam też się przyda.
Zgłaszajcie wasze spostrzeżenia co do promocji, może uda nam sie cos zaoszczędzic na pampersach i innych niezbednych zakupach. Ja osobiście uwielbiam promocje itp. :-)
 
reklama
Nowe tematy konsultujemy z Elisabeth :-p a przynajmniej z innymi dziewczynami na wątku ogólnym..

spokojnie takie rzeczy mogą być na wyprawkowym ;-) i pewnie Elis je połączy, ale póki co korzystam:

W makro od jutra są szczeniaczki uczniaczki, garnuszki na klocuszki i muzyczne poczty w promocji, nie pamiętam dokładnie za ile ale sporo taniej niż wypadają te zabawki na ceneo.pl :tak::tak::tak: Można sprawdzić w gazetce makro ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nowe tematy konsultujemy z Elisabeth :-p a przynajmniej z innymi dziewczynami na wątku ogólnym..

spokojnie takie rzeczy mogą być na wyprawkowym ;-) i pewnie Elis je połączy, ale póki co korzystam:

W makro od jutra są szczeniaczki uczniaczki, garnuszki na klocuszki i muzyczne poczty w promocji, nie pamiętam dokładnie za ile ale sporo taniej niż wypadają te zabawki na ceneo.pl :tak::tak::tak: Można sprawdzić w gazetce makro ;-)


No dobra nie pomyślałam ,ale jak sie nie przyjmie można usunąć i tyle.Waże co dodatkową robote dałam.:sorry2: Na wyprawkowym niby można podłączyć ,ale tak bedzie bardziej przejrzyście. :blink:

Kurcze co do makro to musze odwiedzić ,myśle od dawna nad garnuszkiem ,chociaz poczta tez by była fajna. Wczoraj za to byłam w Leclerc zaostały tam jeszcze pampersy plus gratis chusteczki nawilżające. Zawsze na chusteczkach sie zaoszczedzi. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy kozystacie z tych broszurek online ale pomyslalam, ze wrzuce wam linka bo ostatnio tesciowa opowiadala mi o nich :-) trzeba tylko wybrac miasto i jezeli nie dostalo sie ulotki do drzwi mozna zobaczyc w domu co ciekawego maja w ofercie :tak:

Gazetki Tesco - Tesco (Polska) Sp. z o.o.
Oferta
Promocje - drogerie Rossmann - gazetka promocyjna na rossnet.pl
Hipermarket Real / Gazetki i katalogi
Promocje w Auchan Polska - oferty promocyjne i gazetka Auchan
Gazetka promocyjna Carrefour Express

wiecej nie znalazlam :-)
 
Amelkowa całe szczęście że na Allegro też kupiłam szczeniaczka i garnusze w takich cenach bo już myślałam że pewnie przepłaciłam.

W Kauflandzie 6-pak chusteczek Nivea sensitive po 29,99.
 
A od jutra w leclerku nawilżane Pampersa czteropak za 16.99, Pszczółka mówiła.
 
Amelko:-)

Watki zawsze zdążę połączyć, a jak się przyjmie to niech zostanie:-)
 
reklama
Tez uważam,że wątek jest o.k :tak::tak::tak:.
Amelko,dzięki za cynk o garnuszkach,sie zbieram,żeby Młodej kupić,a jak sprawdzałam,to rzeczywiście sporo taniej wychodzi :tak::tak::tak:.
 
Do góry