reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

kami nie martw sie sa kobiety ktore bardziej tyja i w dodatku sa olbrzymie tu w uk wiec usmiechnij sie i badz dumna z brzusia ja tam wiem ,ze nie jedna mi tu zazrosci tego malego brzuszka a ja bym chciala juz taki miec duzy jak wy macie
 
reklama
AMErIE i stąd te smutki? Z powodu wagi? Ty nie masz się czym martwić, każda inaczej tyje, nie ma co sobie obiecywać ile się przytyje bo i po co. Najważniejsze że Dzidzia zdrowa i widocznie tak jej tam dobrze że powiększa swoje mieszkanko. A może ty pierwsza zgubisz te dodatkowe kg a my bedziemy męczyć się na siłowniach. Głowa do góry, dobijemy do twojej wagi :))))))
 
ja wam powiem tak nie wazne gdzie wam w czasie ciazy wchodzi!!czy w boczki ,czy w pupe,czy w brzuszek zawsze bedziemy kobietami nie zaleznie od tego jak bedziemy wygladac ,a nasi mezowie czy tez partnezy beda i tak nas kochac bo dajemy im istotki takie male i wiecie czasem sie smieje z moim marcinem ,ze on tylko za to mnie kocha a on mi dogaduje ,,nie tylko za bobka cie kocham,ale za to stekanie,ze tu ci przybylo,tu masz faldke,tu masz pryszcza,tu znowu blizne,a tu rozstepy ja kocham wszystkie twoje wady juz nawet twojego paskudnego lenia,,wiecie czasem jest tak zabawnie posmiac sie samemu z siebie albo jak mam nerwy i mowie mu ,ze nigdy w zyciu nie chciala bym go spotkac gdybym tylko mogla cofnac czas ,a on mi przytakuje i sie smieje ,ze jeszcze bym tego zalowala heh:-D
 
Kami a może wieczorem się bardzo objadłaś albo dużo wody wypiłaś, przecież litr wody i masz kg więcej na wadze
 
Wody to nie, ale coli ... Tomek Mi już nie pozwala, ale teraz w ciąży jak widzę colę to nie umiem wytrzymać żeby się nie napić/kupić ... :/ szok
Muszę zacząć jednak kontrolować wagę regularnie o stałych porach, bo teraz jestem przerażona.
 
Wagą to się nie ma co przejmować, w ciąży wszystkie kg dozowolone :) Można uważać czasem na zachciewajki ale już wszystkiego sobie odmawiać? Zwlaszcza gdy nie ma się przeciwskazań :)
Jedne tyją mniej inne więcej. Może łatwo mi pisac bo ja przytyłam jak narazie w porywach do 4 kg bo teraz troche chudne przez diete.
 
reklama
Do góry