reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dzisiaj kupiłam album i powkładałam tam wszystkie zdjęcia Zuzi od urodzenia. jakoś dawno nie wywoływałam zdjęc, wszystko było w komputerze zgrane
tez to niedawno zobilam, chyba po raz pierwszy od 5 lat zdjecia wywolalismy ale chce miec "prawdziwy" album Lili bo to jednak nie to samo na ekranie :-)
robię farsz taki jak na gołąbki (mielone, ryż, jajo), pakuję w papryczki i duszę pod przykryciem, no i przecier pomidorowy :-)
potwierdzam-probowalam - Kajdusi wychodza przepyszneee :tak::tak:
Uff nareszcie po szczepieniulekarka powiedziała że piękna i zdrowiutka no i waży już 7kg jest co dzwigać a pomyśleć że urodziła się 3200 kiedy to było;-)
gratuluje, sliczna waga i dzielna corcia :-)
ljak te lki nie pomoga to we wtork dostanie już antybiotyk, bo to juz trzeci tydzien kataru i trzeci zestaw leków które działają tak sobie - a kazdy zestaw ok 60 zł
strasznie wspolczuje, a nie chciala babka zrobic wymazu z noska? latwiej moze byloby katar zwalczyc. Zycze duzo zdrowka!
po drodze do spowiedzi kupiłam sobie korale (koniecznie do życia potrzebne) i szalik (również koniecznie potrzebny) i mężowi sweter na urodziny, dobrze, że koniec miesiąca nadchodzi, to nowa wypłata będzie :p
znowu?? :-D:-D Jakie tym razem :-) wrzucaj fote
Czy któraś już może odważyła się przełożyć maluszka do spacerówki? Oczywiście do takiej którą można całkowicie położyć? czeka nas podróż do mamy na miesiąc i nie wiem czy mi się zmieści...
spacerowka nigdy nie rozklada sie na zupelnie plasko wiec nie jest polecana dla maluszkow ktore jeszcze nie siadaja i nie maja mocnego kregoslupa . A ty chcesz jej jednorazowo uzyc czy juz sie na nia przestawic?:confused:

Zastanawiam się tylko kiedy będę mogła znowu zacząć karmić.. Jak dużo czasu potrzeba gdy od niedzieli np od 20 nie będę jadła niczego zakazanego - by bezpiecznie nakarmić piersią? Sądzę, że w poniedziałek wieczorem powinno być już ok co Wy na to?? Jak sądzicie?
przede wszystkim SMACZNEGO :-D i udanej imprezy, ja slyszalam ze do ok, 16 godz utrzymuje sie pokarm w mleczku mamy :blink: najedz sie na wszystkie czasy :-)

Dziewczyny super fotki z "przeszlosci" hehe zerowka u nas obowiazkowo biale bluzeczki i granatowe spodniczki albo jeszcze takie fartuszki okropne trzeba bylo nosic :nerd:
ewus sie cos nie odzywa chyba jej M krzydwy nie zrobil? :szok:
cobra ja bym chciala cos ze zlota/srebra albo praktyczna zabawke jak dziewczyny polecaly a jak nie chcesz kasy to moze bon do spieniezenia w Smyku czy gdzies tam przynajmniej wydasz na Kube a nie na *******ki :-D



Ja mam juz mega stresa jutro bilans trzymiesieczniaka strasznie sie denerwuje ta waga Lili, bo jej rozwojem to chyba nie ma co sie martwic mam nadzieje
:baffled:
 
U mnie teściu wywołuje hurtem co jakieś trzy miesiące i dostajemy wtedy po około300 zdjęć więc troche ich mam:tak:wogóle teściu jest niezły pampersów nakupił już tyle że trójek mam 4 paki ciekawe czy mała to zużyje :baffled:czy wyrośnie
 

Załączniki

  • 100_3257.jpg
    100_3257.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 19
Mnie tez dzisiaj naszłło natchnenie na wywołanie zdjęć, właśnie mąż pojechał je odbrać - o 13 wysłałam do empika przez internet i po 19 mogłam już je odebrać.

Oskar na chrzciny dostał kasiorkę i mam zamiar kupić mu zo nią porządny fotelik samochodowy taki juz do 18kg co w zasadzoe starczy do ok 4 roku życia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trochę mnie nie było, więc pół dnia doczytywałam, co pisałyście ;-) U nas marnie - mąż już prawie, prawie wyleczony, a ja całą dobę mam 39,7 stopni... Paracetamol pomaga na chwilę i zbija mi o 1,5 stopnia. Jestem wykończona.
Życzę więc zdrówka wszystkim, których choróbsko łamie.
Marny będzie ten nasz chrzest w niedzielę :-/
Liczę, że kiedyś nastaną czasy, że będę w stanie bardziej wszystkim odpisywać i wdrożyć się lepiej w forum :-)
Niech tylko zdrowie powróci...
 
Do góry