reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

spierdzieliłam się ze schodów. z dzieckiem na rękach. zjechałam na tyłku w dół. Ol uważa, że to zajebista zabawa. a mnie boli.

Jezu ...dzięki Bogu nic Wam się nie stało. Ja też kiedyś zaliczyłam glebę z Ninim w nosidełku - biegałam po uczelni, między wydziałem a wydziałem ... wykładowcą a dziekanatem i w końcu chyba się zmęczyłam - z ostatniego schodka wyrżnęłam wprost na kolana, na szczęście odchyliłam się do tyłu i zachowałam przeciwwagę.

kuzwa Niko kaszle i nie chce jesc. Ja pitole. Jutro do lekarzania. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:-:)no:
oczywiscie miał lodowate stopy jak wrocił z Ł. zabic to mało ...
Oj lać i patrzeć czy równo puchnie ;D Ja mojego M. też kontroluję ... jednak facet nie zawsze ma wyczucie. Mam nadzieję, że to nic poważnego - 3mam kciuki.

dziewczyny kiedy sie przekłąda materac w łozeczku??

Ja już przełożyłam ... i jesteśmy na ostatnim poziomie - dzisiaj weszłam do pokoju a Nini zadowolony z siebie stoi w łóżeczku.
Hello dziołchy,
mam przyjemność przekazać informacje że mississ urodziła Jasia,przez cc,mały waży 3400 i ma 51cm:) uff nareszcie się udało:)

Wow - cudnie :) Gratulacjony !!!

Witam!
Co za noc i co za dzien:(
W nocy pobudki z placzem co godzine, a w dzien ...szkoda gadac. Glowa mi peka, mam goraczke i czuje jak mam spuchniete gardlo. Jem golacje, polkne polopieryne i do lozka.
Dobranoc!

Dbaj o siebie ! Szybkiego powrotu do formy :)
Moje dziecie ciagle gorączkuje...co zbije jej temperature to na nowo:/ ale zero innych obiawów..czy sadzicie ze to ząbki?? 4 zęby bezobjawowo wyszły itak nagle 2ki by jej dały sie we znaki:/??? bo nie chce niepotzrebnie do lekarza jechac-tam to wylegarnia zarazków ale jesli do jutra sie utzryma czyli 3 dobe goraczka to do lekarza idziemy:(

Antoni przy rota miał gorączkę ... zdecydowanie idź do lekarza - podpowiem Ci, że mój lekarz zdiagnozował Antka po pieluszce (kupka może być wirusowa lub bakteryjna - jak sie telefonicznie umawiałam na wizytę to pani dr poprosiła o przywiezienie zużytego pamersa). Mam nadzieję, że szybko dojdziecie do siebie.

Dzieki dziewczyny!
Ja nie moge zasnac. Raz mi goraco, raz zimno. Jeszcze w dodatku pies obudzil Ole. Wyje jak opetany. Ale chyba nie jest mu zimno??!!
Na pewno mu zimoooo ! Litości ! Wpuść go nesiaa :) ... i przytul :D

Nini śpi łądnie - na spacerku był z Babcią ... podobno jakiś pan w parku, z troską w głosie, zapytał czy oby nie zmarznie maleństwo heheh ;D

Zmieniałam oponki na zimówki ... co prawa 3 (ostatnia była na 2gim końcu miasta) ale zawsze hehe jutro zajmę się tą ostatnią:)

Biało za oknami - nastrój świąteczny się tworzy ! Tylko ciepła herbatka i 'santa claus is coming to town' :p

Dobrej nocki Ladies :*
 
reklama
o matko, co za noc mnie czeka :-( Ol juz 3 razy z płaczem sie budziła :-(

ja ją na noc ubrałam w body z krótkim, na to taka grubszą bawełnianą piżamkę dziś wyjątkowo ze stópkami, bo normalnie to śpi w dorosłej piżamce ;-)

Tabasia właśnie sobie tak przypominam zeszłoroczna zimę i te problemy z rurami. w starym mieszkaniu nie mieliśmy problemu, bo było zbudowane dawno i porządnie. no a ten dom był budowany w boomie, więc na szybkiego, rury ida wierzchem, niczym nieocieplone, ściany zresztą też. dobrze chociaż, że ogrzewanie na gaz i serio daje radę.
u nas też ciągnie od okna w kuchni (balkonowe) i od drzwi wejściowych- tu juz masakra, ale zamykam drzwi do salonu i jest ok.


p.s. u mnie popkorn jest dietetyczny i niech któraś powie, że nie ;-)
 
Kurczę ale mróz, teraz na balkonie -11 to przy ziemi gdzies -13 brrrr,dobrej ciepłej nocy:*


Dopisuję:
dzień dobry , ale zimnica...pobudka o 6, za oknem prószy...
synek wstał zakatarzony, poszedł do przedszkola, bo dzisiaj spotkanie z górnikiem...
zaraz drugie śniadanko i dosypiamy:)
miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)Nie mogłam wczoraj wieczorem zajrzeć bo M okupował kompa i pisał te swoje programy....A ja popołudniu byłam na areobiku - ledwo doszłam. Dobrze, że nie wybrałam się na spacer i dziś też się nie wybiorę - nie ma jak przejść, nic nie odśnieżone, albo porobione przejścia szerokości wystarczającej dla osoby o rozmiarze XXS! Jak dwoje ludzi chce się wyminąć robi się problem - masakra! A wracając było mi jeszcze ciężej iść bo dźwigałam zakupy. W rossmanie promocje na różne deserkowe słiczki hipp np domowe pyszności, owocowe duety itp, więc trochę tego wzięłam. Jest też promocja na deserki i jogurty nestle, więc też 3 paczki kupiłam....do tego podstawowe zakupy spożywcze i czułam, że ręce mi poodpadają....eh....A nocka ok - spaliśmy do 6.45:-) Franko poszedł spać o 20 a o 21.30 obudził się z mega płaczem i o ile na rękach się uspokajał to do łóżka już nie dał sie odłożyć. W konsekwencji zasnął leżąc na brzuchu na mnie....jak noworodek. A dziś ma mnie odwiedzić babcia i zapowiedziała, że przyniesie mi garnek barszczu ukraińskiego. Ta moja babcia to jest kochana. Obiad mam z głowy i dawno nie jadłam tej zupki, więc tym bardziej się cieszę, ale prosiłam ją by nie stała przy kuchni....
ionka dobrze, że nic Wam sie nie stało na tych schodach! A i też lubię bardzo popcorn, ale tylko ciepły:tak:
ajentka u nas body z krótkim i pajacyk, no i kołdra bo śpi z nami:-pNo i życzę by optymizm szybko powrócił! ściskam :*
dronka zdrowia dla Małej!
Co do guci to Franko denerwuje się gdy ma je na nogach, tupie w miejscu i krzyczy i za nic nie chce zrobić kroku, ale myślę, że w końcu je zaakceptuj...
A i mnie zasmuciła śmierć Kownackiej - bardzo ją lubiłam, pamiętam taki serial z nią "Matki, żony i kochanki" - fajny był...
Miłego i ciepłego dnia Wam życzę:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie bardzo cieplutko
u nas mróz -14 stopni, matko jak zimno do tego wieje jeszcze paskudnie lodowaty wiatr. dziś nici ze spacerku:(
nocka dziś bez żadnej pobudki, rano tylko o 6 wzięłam ją do mnie do łóżka to pospała do 7:30. teraz próbuje wynudzić na mnie moje śniadanko :)

myszowata kurde to nie ciekawie jak macie nie odśnieżone, u mnie na wiosce to mamy tylko jedną drogę odśnieżoną a tak to łąki więc nasz spacerek wygląda tak że spacerujemy po drodze, dobrze że tutaj samochód przejedzie jeden na pół dnia bo to koniec wsi i dalej nic nie ma :)

Marciaa jak Niki ma się dzisiaj, dalej kaszle? czasami ci faceci to nie myślą

dronka a u Was jak z temperaturą? mam nadzieję że lepiej

ionka kurcze dobrze że nic się gorszego nie podziało jak zjechałaś na doopce, bardzo boli?

kobitki trzymajcie się ciepło bo zimnica straszna :)
 
Hej
Miałam jechać do lekarza jutro ale zapisałam się na dzisiaj na 10.30 Czasem pokaszluje mokrym kaszelkiem
słabo sniadanie zjadł. Troche kaszki i pare łyzeczek brzoskwini z mango ale bez rewelacji. Dzisiaj sprobuje dać mu kisiel z bobofruta i jogurcik zawsze coś. Nocka srednia budził się co chwilę ale humorek mu dopisuje i śmiga na dywaniku...
tak mi sie wczoraj schował za fotelemZobacz załącznik 305339

Siostrzenica ma w domu zapalenie osrzeli paranoja. Ciagle wymiotuje wydzieliną i ryczy a mi już głowa pęka. Biedna męczy się ale biega po chacie zamiast do łozka ją połozyc i bajki puscic to nie.
Miałam isc dzisiaj do babymultikino i nic..pewnie tylko pojadę na zakupy.
W sobotę idę do kosmetyczki i ma przyjsc kobieta i bedzie opowiadać jak dobrze dobierać staniki :)
 
Witajcie,
U Nas też ziąb. Tylko nie wiem ile stopni, bo oczywiście termometr zewnętrzny po letnich ulewach wyrzuciłam i mogę sie tylko domyślac ile jest.
No dzisiaj dziecię mnie zaskoczyło, bo do 3 spała w swoim łóżeczku, a później z nami. Tak to może być:)
Dziewczyny mam pytanie. Te śpiworki do wózka, to jakiej powinny byc długości? Chciałam zamówic na allegro i nie wiem czy 100 czy 110 cm, a moze 90 wystarczy? One ponoc sa uniwersalne i na sanki tez będą. Niestety nasza osłonka wózkowa dobra tylko w tyłeczek i plecki chłodno, a do kocyków to cierpliwości nie mam.
Idę się ubrac, bo ja jeszcze w piżamie hehe...

Marciaa ale masz spryciarza. jak ona tam wlazł?
nesiaa zdróweczka! Jak tam dzisiaj?
 
Marciaa widzę że Nikodem spryciarz i skumał się z moją Polą bo ona też ma takie zapędy że wlezie za kanapę albo pod fotel się wciśnie a najlepsze jest jak usiądzie sobie pod półką w łazience :)
 
reklama
Hej
Siostrzenica ma w domu zapalenie osrzeli paranoja. Ciagle wymiotuje wydzieliną i ryczy a mi już głowa pęka. Biedna męczy się ale biega po chacie zamiast do łozka ją połozyc i bajki puscic to nie.
Nie wiem ile twoja siostrzenica ma lat, ale mojego synka żadne bajki nie są w stanie zatrzymać w łóżku :)

Dziewczyny mam pytanie. Te śpiworki do wózka, to jakiej powinny byc długości? Chciałam zamówic na allegro i nie wiem czy 100 czy 110 cm, a moze 90 wystarczy? One ponoc sa uniwersalne i na sanki tez będą. Niestety nasza osłonka wózkowa dobra tylko w tyłeczek i plecki chłodno, a do kocyków to cierpliwości nie mam.
Widziałam takie regulowane, że może być krótszy, a potem się dopina przedłużenie.
 
Do góry