reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Marta- jak psyche siada, to choć do nas... pogadamy, bo my fajne babki jesteśmy (hehehehe). A zrobiłaś dla swojego dziecka tak wiele, że na pewno dasz radę jeszcze więcej :-) Mi się wydaje, że Ciebie nic nie zatrzyma :-D I bankowo nie dałaś plamy, jesteś dzielna mamuśka!
 
reklama
Marta dzielne z was dziewczyny!!! Tak sobie po cichu myślę,że może mimo trudnych doświadczeń i bólu Zosia Judysi również wyzdrowieje i będzie szczęśliwą dziewczynką.
A tak wogóle Marta to widzę,że jesteś z Iławy, a ja tam mam sporo rodziny :))) Iława też mi się miło kojarzy, uwielbiam Mazury!!!

Katik współczuję drugiej @, do mnie też się 'przypałętała'. Podziwiam twój zapał. U mnie 17okien czeka,ale tylko 2 na zimę umyłam, mam to gdzieś, szczególnie,że dachowe dzień po umyciu i tak zakurzone są.

Filonka zdrówka dla taty!

Sospettosa powodzenia na wtorkowej rozmowie! Oby się wam w końcu wszystko poukładało. Życzę wam tego z całego serca!

Aguś wracaj do zdrowia!

Mamusia oby choróbsko sobie poszło i dało ci spokój. Powodzenia na zajęciach!

Magda udanego urlopu :) Odpocznij sobie kochana, należy cie się. Wstawać o 4: 30???? Niemożliwe!!! Podziwiam, ja o 8 nie mogę się zwlec,ale fak,że po 23 spać chodzę.

Kwiatek ja też myślałam o jakiś badaniach tylko nie wiem gdzie się udać bo państwowo to chyba nie ma szans...
To co się ostatnio słyszy mrozi krew w żyłach.

Annaoj udanej impry!

U nas szał przedświąteczny, mnie męczy @, małą ząbki, T. zmienia pracę (tzn jedną rzucił, czeka na decyzję w drugiej), w pracy zaliczenia, kolokwia, więc sprawdzam i przygotowuję. Za oknem śnieg i trzeba pomachać czasami łopatą. Ozdoby świąteczne w domu i na dworze na raty rozwieszam. Mikołaj już wspina się po drabinie na balkon, mała się zaciesza jak go widzi. To taki telegram ode mnie, brakuje tylko STOP po każdym zdaniu,hehe.

Miłego weekendu wszystkim!!!
 
marta - szczerze Cię podziwiam i życzę zdrówka dla Oli! Jesteś cudowną mamą! Zaglądaj do nas jak najczęściej.

Witam,
są jakieś wieści od Judysi? Jak Zosia zareagowała na chemię?

Idę do mojej młodej, bo nam atrakcje wieczorne zapewniła - 2 wielkie kupy po kąpieli, więc w sumie 3 razy musieliśmy ją kąpać, bo brudna od pępka po plecy i chusteczki nie dawały rady. Teraz liczyłam na to, że uśnie a znów płacze.
Na spokojnie zajrzę do Was później, jak Lena uśnie..
 
Marta naprawdę super mama z Ciebie, tyle na głowie masz i jeszcze mąż głównie poza domem. Dobrze, że rehabilitacja idzie do przodu i nie porównuj małej, ona to wszystko nadrobi w swoim czasie.
Filonka zdrówka dla taty
Agniecha kuruj się, u lekarza byłaś??, bo widać z posta na post, że słabiej się czujesz
Ja się spakowałam, w asyście Igora wybrałam "kreację" i usłyszałam "Mamusiu będziesz najpiękniej wyglądała na imprezie". Nie wiem po kim on ma te gadki, bo na pewno nie po tatusiu;-)

Znikam spać
 
Filonka dużo zdrowia dla taty.

Maonka u nas jest tak samo tylko juz od dawna i zębów jak nie było tak nie ma

MArta tak jak wronka napisała SZACUN !!! Naprawdę jestem godna podziwu tym bardziej że jesteś w zasadzie z tym wszytskim sama. Ale wierzę że będzie już tylko lepiej:tak:

annaoj no to Igor bedzie mial kazda jaka tylko bedzie chcial z taka gadka hehe

elvie u nas bylo tak wczoraj ;)

U nas mloda spi ale bardzo nie spokojnie co chwile placze i albo smoczek albo piciu albo odbic sie chce mam nadzieje ze to faktycznie zabki... juz nudna jestm z tymi zabkami heh
 
cześć dziewczyny, nie udzielam się ale podczytuję Was codziennie!
Przyznam się, że już się chyba uzależniłam od forum więc postanowiłam się odezwać. Czasu nigdy nie ma na klikanie, wiadomo jak przy dziecku..dom, mały i tak w kółko
Mój synuś ma już 8,5 miesiąca i jeszcze nie ma ani jednego zęba, nie wiem czy powinnam się martwić.Może to, że jest wcześniakiem(urodzonym tylko miesiąc wcześniej, ale zawsze!) ma jakieś znaczenie.
Judysia całym sercem Jesteśmy z Tobą i Twoją córcią, wyzdrowieje na pewno!!
 
kittek no to masz gorący czas w pracy. Uwielbiam te wszystkie świąteczne gadżety ale u nas jak na razie tylko girlanda na drzwiach wejściowych i dwa miniaturkowe cisy reszta ozdób będzie po generalnych porządkach ;)

mówię wszystkim dobranoc i kolorowych snów! maluchy śpijcie grzecznie!
 
Kici- to faktycznie nieciekawie mają te chorowite dzieci...u nas to pierwsze przeziębienie wiec troche zielona jestem ;-) mam nadzieje ze wreszcie sie skończy:sorry2:

Kwiatuszek- smutno czytać o takich dzieciach króre tak choruja...mam nadzieje ze da sie to wyleczyć...a badania pewnie-wykonaj

Agnieszka- zdrowia zdrowia zdrowia!

Katik-gratuluje przespanej nocy :-)

Ewcia- dzięki- staram sie ją klepać ale nie odksztusza wtedy..

Annaoj- udanej zabawy

Kinguunia- wpadne wpadne, ale jeszcz enie teraz :) a pazurki robisz obłędne!

Marta- jeju jak ja Ci współczuję jak to czytam...straszne to co przeszłyście...dodatkowo współczuję sprawy jedzeniowej bo ja tu na forum mam chyba najwieksze przejścia z niejadkiem który nie dość że nie chce jeśc to jeszcze wymiotuje...ehhh...tyle ze moja przybierała (teraz chudnie pewnei bo chora i nie je a zwraca :/) Niemniej podziwiam CIę za siłę i samozaparcie!

Bea- mam nadzieje ze u Was sie wreszcie poukłada...

Filonka- jeju- zdrowia dla Taty- mam nadzieje ze bedzie ok i szybko wyzdrowieje

Maonka- wspolczuje koszmarnych nocek
 
reklama
Marta, trzymajcie sie dzielnie, a wszystko sie ulozy!

Kittek - moja @ to kolejna w przeciagu 2 tygodni! Masakra.
No ale najwazniejsze, ze jest, bo ostatnio snilo mi sie, ze jestem w ciazy i stad wlasnie ten puppp i wariacje hormonalne.

Ja się spakowałam, w asyście Igora wybrałam "kreację" i usłyszałam "Mamusiu będziesz najpiękniej wyglądała na imprezie". Nie wiem po kim on ma te gadki, bo na pewno nie po tatusiu;-)
Znikam spać
hihihi
fajny ten Twoj Igorek:tak:
 
Do góry