reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

No widzisz to u Mnie tak samo jak u Ciebie.Ja też ciągle sama sie dziecmi zajmuje i wszystko sprzątam gotuje(no czasem tesciowa) prasuje piore itd męża teraz nie ma ale nawet jak był to nic mi nie pomagał na dworze miała więcej pracy
 
reklama
No i nastała niedziela chyba najgorszy dzień w życiu słomianej wdowy, wszędzie pełno Mamuś i Tatusiów z Dziećmi, mam tylko nadzieję, ze szybko minie, jutro poniedziałek to pojadę do Mamy :)
 
Witam serdwcznie dziewczyny!przyjmiecie Mnie do swego grona?:)od dłuższego czasu czasem do Was zaglądam i czytam.Też siedzę zupełnie sama w domu z trzyletnim synkiem,mąż pojechał właśnie wczoraj do pracy za granicę a Mnie już dopadła chandra i ta pogoda za oknem:(może razem będzie łatwiej?pozdrawiam
 
hej kochane!
U nas... ciężko...
Uff, takich zgrzytów nigdy nie mielismy :crazy: Nie wiem czy to nasze docieranie po dlugim rozstaniu w ogóle można nazwać docieraniem. Kłucimy się bez przerwy o byle co.

Czasami mam dosyć i chce wracac do Polski, nie wiem czy nie lepiej było mi jako słomiance..... Było samotnie ale jakoś tak łatwiej w domu.
Puki co jeszcze walczę. :-)
 
No witaj Kari! Wlasnie od dluzszego czasu myslalam co sie z Toba dzieje.... to na zawsze juz tam wyjechalas? myslalam ze tylko na miesiac jedziesz do meza...

Witaj beniaczek- dolaczaj, napisz cos wiecej o sobie.....

Moj suwaczek jest nie teges i za nic nie moge go usunac
 
Witam serdwcznie dziewczyny!przyjmiecie Mnie do swego grona?:)od dłuższego czasu czasem do Was zaglądam i czytam.Też siedzę zupełnie sama w domu z trzyletnim synkiem,mąż pojechał właśnie wczoraj do pracy za granicę a Mnie już dopadła chandra i ta pogoda za oknem:(może razem będzie łatwiej?pozdrawiam
Witaj beniaczek oj rozumiem cie doskonale.A mąż gdzie wyjechał??
No witaj Kari! Wlasnie od dluzszego czasu myslalam co sie z Toba dzieje.... to na zawsze juz tam wyjechalas? myslalam ze tylko na miesiac jedziesz do meza...

Witaj beniaczek- dolaczaj, napisz cos wiecej o sobie.....

Moj suwaczek jest nie teges i za nic nie moge go usunac
Ja nie widze u Ciebie suwaczka..
Kari no widzisz do męża wyjechałaś nie wiedziałam długo tam już jesteś?? a jak malutki sie czuje??
No i witam wieczornie niedziela minała nawet szybko :-) a teraz siedze sama i czytam po necie jak sie zakłada własną działalność.Dzieci już spią.;-) a ja ide sobie jeszcze cherbatke zrobic ma może któraś z was sie zemną napić
 
Ostatnia edycja:
Wiktoria mi mozesz zrobic herbatki z cytryna:-)

a problem z suwaczkami juz opanowalam:-)

ale mnie pupa boli, sorki ze Wam tu tak pisze ale po ciazy to jakas masakra, takie mam hemoroidy, juz jakis czas byl spokoj, ale wczoraj zezarlam naraz 2 czekolady i mnie zatkalo a dzis wylam z bolu.

A jaka dzialalnosc chcesz otworzyc?
 
Ja też poproszę o herbatkę :)

U mnie do 16 dziś w miarę ok, ale mała nie chciała spać w dzień i pod wieczór była już nie do wytrzymania, ale na szczęście od 19 śpi :)

Co do hemoroidów to ja też mam ten problem, wczoraj na doła zjadłam chipsy i pizze i dziś umieram heh ale "cierp ciało jak Ci się chciało" jakieś takie jest przysłowie :)
 
Mąż od 1,5 roku pracuje w Niemczech,miesiąc jest w domu,miesiąc tam.Do tej pory jakoś leciało bo miałam studia a teraz masakra.Najgorsze,że jesteśmy zupełnie sami.Mieszkamy 40km od Krakowa w małym miasteczku w którym nic się nie dzieje.
 
reklama
Do góry