reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

reklama
Malpko - www.dukan-dieta.pl juz polecalam ta strone , dla mnie najlepsza!!!!!!jesz ile chcesz!!!wlasnie pilam kawke i jadlam tiramissu...a waga 6 kg w dol, czyli juz tyle co przed ciaza!jeszcze 5 i bedzie tyle co przed rzuceniem palenia!pierwsza dieta w moim zyciu gdzie schudly mi uda....jestem fanka dukana!
 
ja chyba na dukana przejdę po zakończeniu laktacji :) Bo teraz połowy nie mogę jeść :/
choć zastanawiam sie jutro nad rybka pieczoną w ziołach w folii i do tego sałatka :)
 
kochane a napiszcie mi jak krowie na granicy jakie dokładnie produkty kupujecie jeżeli chodzi o nabiał bo to co ja zakupiłam to tłuszczu i węgli ma więcej niż białka:-pnp w tym lidlu słodka co ty wkładasz do koszyka????
mi dzisiaj śniadanie zajęło dwie godziny a jadłam jogurt naturalny z danona, duży z otrębami tfuj bleee 'uwielbiam' takie jogurty !!! niedawno skończyłam a tu obiad trzeba szykować:-D jak tak dalej pójdzie to ta dieta będzie mi szła jak z płatka!!!
jestem tylko zła bo mam w szafce jeszcze ze dwie paczki chipsów zielonocebulkowych które zostały po imprezie i będzie mi ślina ciekłą, aż po kostki jak stary zacznie je jeść:rofl2:
 
małpko w Lidlu masz tak:

w wiadereczku po o,5kg serek homo niskotłuszczowy
serek wiejski linessa w błękitnym op tez mało tłuszczu
jogurty naturalne
jest taka szyneczka z kurczaka, pycha, kosztuje 4 zł pakowana
musztarga bez cukru dijon czy jakos tak
kupuje też tam makrele wędzoną
twaróg chudy

ja nie jem jogurtów, mi słuza do ptasiego mleczka, marynat, nie lubie jogurtów

na śniadanie zawsze 2 jajka bo uwielbiam, jakaś wędlinka, troszke musztardy, i jak pw to warzywka, czasem bułeczka dukanowa, bo uwielbiam je tez
jak buły nie zjem do śniadania to jem do obiadu

buły piekę tak:
2 jajka
pół twarogu chudego z lidla
12 łyzek otrębówproszku do pieczenia 1 łyzeczka płaska
sół
mikserem szybciutko i kłade na blache na papierze i 20 minut w rozgrzany piekarnik. wychodzi mi 5-6 dziennie można 1 :)
zrób sobie pycha są

do tego teraz robiłam sernik, wcześniej tiramisu, ptasie mleczko, galaretki, biszkopy z ptasim i galaretką, tak wiec słodkie jem :)a nawwet dużo słodkiego.

masz ksiażki dukana?

jak dni warzywne to dużo warzy dokładaj do posiłków, ja tam jem ich sporo, ogólnie na obiady robię np;
nuggetsy z kurczaka, piersi, udka w worku w piekarniku, rybę z patelni, z piekarnika, wędzoną jakas, teraz mam ochote na galarete
o przekształciłam mój przepis na łososia na dukanowy
podam ci
łososia kroimi i gotujemy z dodatkiem warzyw(włoszczyzny), ugotowanego kładziemy np. na jakis półmisek,najpierw sałatę, łosoś na to, pomiedzi jaja na pół got. na twardo, paprykę, można marchewki troszkę,do tego wywaru dodajemy zelatyne,zalewamy, zastygnie i zajadamy się pysznym łososiem w galarecie, ah chyba zrobie jutro:)

co tu ci jeszcze napisac, ja jem duzo jaj tj. pisałam bo lubie, kupuje po 30 i zaraz nie ma, dodaje do ciast, bułek.nabiału mało, mięsa i rybek dużo, dzis udzec z kurczaka wędzony z bułka i suróką na obiad, smaczne , polecam.:)

pisz jak masz jeszcez pyatnia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jejku guśka jaka ty mądrutka jesteś i pomysłowa!!!!:szok:zazdroszczę inwencji!!!! u mnie kiepsko bo ja mięsa nie lubie tylko cyce preferuje! a te buły super sprawa!!! spróbuje upiec:-) no i łososia też spróbuję!!!
książke kupiłam tą zielono-różową metoda doktora dunkana ale jeszcze nie doczytałam do końca!!!
 
Do góry