reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Dziewczyny byłam w tym sklepie na rynku o którym pisała jaśmina i naprawdę polecam. Rewelacja, kobitka pomogła dobrać rozmiar i to tak porządnie i jak się okazało to moje cycorki nie urosły 2 rozmiary tylko 5 :szok:. Twardo weszłam i poprosiłam o biustonosz w rozmiarze 90f a jak się okazało po krótkiej rozmowie to ja potrzebuję 75 "i" :szok: i dowiedziałam się że zawsze miałam źle dobrany stanik. Super sklep i super ekspedientka (taż dość młoda mamusia) naprawdę ok tylko jedno nie fajne cena drogo(mam nadzieję że będą się fajnie nosiły). No i obecnie nie było biustonosza do karmienia w moim rozmiarze ale będą będą
 
reklama
no widzicie dziewczynki co mama to inne zdanie mi Leko podeszły kikut odpadł na drugi dzień po powrocie do domu i tylko tymi gazikami oczyściłam potem pępuszek:)

A odnośnie laktatora to mi się przydał dzięki niemu wyszłam jakoś z opresji bo miałam nawał pokarmu i goraczkowałam w nocy więc musialam odciągać. Niby na noworodkach maja dojarkę elektryczną jedna na cały oddział ale u mnie nie chciała ściągać pokarmu dopiero ręcznym laktatorem mi szło...
 
Kurcze dziewczyny mam dylemat :/
Dziś byłam na wizycie u lekarki i na usg. Jestem w 35tyg. Wyniki badań mam ok, szyjka jeszcze wysoko,ale na USG lekarz zauważył, że malutki ma zastoje w obu nerkach:/ mówił, że należy zrobić usg nerek po porodzie. Bo teraz to ciężko coś więcej powiedzieć.Tak czytam teraz różnych informacji i zastanawiam się czy rodzić w Olkuszu:/ Bo jeśli będzie mały będzie miał problemy z nerkami to nie wiem czy nie zdecydować się na ten Kraków. Sama nie wiem cop robić:/
Poza tym synuś rozwija się prawidłowo- waży już ponad 2,8kg.
 
Dziewczyny byłam w tym sklepie na rynku o którym pisała jaśmina i naprawdę polecam. Rewelacja, kobitka pomogła dobrać rozmiar i to tak porządnie i jak się okazało to moje cycorki nie urosły 2 rozmiary tylko 5 :szok:. Twardo weszłam i poprosiłam o biustonosz w rozmiarze 90f a jak się okazało po krótkiej rozmowie to ja potrzebuję 75 "i" :szok: i dowiedziałam się że zawsze miałam źle dobrany stanik. Super sklep i super ekspedientka (taż dość młoda mamusia) naprawdę ok tylko jedno nie fajne cena drogo(mam nadzieję że będą się fajnie nosiły). No i obecnie nie było biustonosza do karmienia w moim rozmiarze ale będą będą
Tak rzeczywiście jest super obsługa. Ja jestem bardzo zadowolona kupiłam tam 2 szt biustonosza do karmienia firmy Alles. Ceny ok 60 zł i 86zł, ale nie załuję. Juz w nich chodzę, bo są bardzo wygodne,a biust skoczył o 4 rozmiary.
 
Tak rzeczywiście jest super obsługa. Ja jestem bardzo zadowolona kupiłam tam 2 szt biustonosza do karmienia firmy Alles. Ceny ok 60 zł i 86zł, ale nie załuję. Juz w nich chodzę, bo są bardzo wygodne,a biust skoczył o 4 rozmiary.
Jak dla mnie to nawet spoko cena zwłaszcza, że staniki z Alles są świetne. Dziewczyny podajcie jeszcze raz namiary na ten sklep. Z wielka przyjemnością wybiorę się po kolejny stanik do kogos, kto orientuje sie w duzych rozmiarach:tak:
 
monisia ooo, a na moje małe cycole tez dobierze mi stanik? chciałabym żeby ktoś mi wkońcu powiedział jaki mam sobie kupić... bo też nie umiem sobie sama dobrać..

jaśmina hmm nie wiem sama co doradzić, ale rok temu było tak, że jeśli przypadkiem szpital nie miał odpowiedniego sprzętu (a z tego co wiem to teraz chyba ma nowe sprzęty :tak:) to od razu przylatywał helikopter i dziecko było zabierane do krakowa żeby nic mu nie groziło :tak:
 
mika85 chodzę do dr Dynerowicza. a u malutkiej wszystko dobrze, wazy 2800g więc kawał baby z niej jest;-) ale już bym chciała żeby się urodziła bo ciężko mi z nią troszke jest;-) a tu jeszcze miesiąc czekania:tak:
 
Jak tak czytam, to zaczynam się bać czy ogarnę to wszystko.
Właśnie podajcie namiar na ten sklepik, może i ja skorzystam. Podejrzwaam,ze mój bioust tez będzie w okolicach rozmiaru i :/
 
Hej koleżanki:-) Sklep mieści się na rynku nr 12 a konkretnie to obok lodziarni tylko to ten pierwszy nie ten na rogu. Naprawdę super. Podobno on wcześniej był na żuradzkiej i został przeniesiony. mika myślę że i na małe cycolki też coś znajdziesz:-) Dziewczyny tylko jak będziecie mierzyły to poproście tą panią żeby wam powiedziała czy jest ok (ona na pewno zapyta czy wszystko w porządku czy może pomóc) Ja jak miałam iść gdzieś i kupić stanik to po prostu była masakra a tutaj fachowa pomoc. Teraz moje cycorki są mmmm fajne nigdzie nic nie wychodzi nic się nie wylewa przy schylaniu super i nawet się nie garbię bo tak jakby trochę mnie prostuje. A jak zobaczyłam co mi ta pani podaje to pomyślałam "matko przecież babcia taki wielki nosiła, na głowę się zmieści" a tu proszę super extra. No i tak jak pisała wiolcia ja mam staniki firmy Alles i też słyszłam i czytałam że są naprawdę super. Myślę że spokojnie coś dla siebie znajdziecie gdyby nie jaśmina to pewnie kupiłabym na allegro 90f i byłby za mały i byłabym zdziwiona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaśmina powiem Ci że od wczoraj myślę o Twoim maluszku i zastanawiam się jak bym postąpiła. To naprawdę trudna decyzja ale może podpytać w Olkuszu co w takim przypadku zrobić jak postąpić. Może nie ma potrzeby zmieniać szpitala na Kraków. Przede wszystkim zapytałabym lekarza który prowadzi ciążę (o ile pracuje w olkuskim szpitalu) czy tfu tfu gdyby coś było nie tak (a wiemy że będzie ok) to maluszek miałby odpowiednią opiekę i czy szpital jest wyposażony w odpowiedni sprzęt. Chyba tak bym postąpiła na dzień dzisiejszy.
 
Do góry