C
Callie
Gość
ja kupiłam na próbę te nowe dady i są całkiem ok, jednak dla mnie pampers to pampers ;-) a co do rozmiarów to dady 4 a pampers 4+ ;-)
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

Nowe dady na pewno są bardziej miękkie niż poprzednie no i mają elastyczne boczki. Ale nadal Majce w kroku wiszą jakby nosiła zawartość gów**a z tygodnia![]()

Nowe dady na pewno są bardziej miękkie niż poprzednie no i mają elastyczne boczki. Ale nadal Majce w kroku wiszą jakby nosiła zawartość gów**a z tygodnia![]()



dokładnie, ale te elastyczne boki i tak są jakieś nie-fleksi jak dla mnie![]()
Jak byłam z Majką u lekarza i jej zakładałam pieluchę to elastyczny boczek się oberwał i trzeba było założyć nową 

a ich jest z paczce bodajże 52 czy 58 szt. to dla mnie na 1,5tyg starcza do przesady tyle jak to moja babcia mówi w "sranie wyrzucać" 