reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
iza wrzuciłyśmy eska od doris w tej samej minucie:)

Juleczka jest z nami!!Super!!Ale jej zazdroszczę ,że tak pojechała i bach już ją ma koło siebie!!
 
Aguś - ja też Cię doskonale rozumiem. Od wczoraj dzwonię na tą patologię i mam świadomość, że w każdej chwili mogę usłyszeć w słuchawce, że jest miejsce... Wczoraj jak Igor wrócił do domu to pytał mnie jak badania itd. Od razu mu powiedziałam, że wszystko jest dobrze, że Mała zdrowa i też dobrze się czuję, ale... mogę w każdej chwili pojechać do szpitala. Wytłumaczyłam mu, że nic złego się nie dzieje, po prostu będę musiała urodzić... A on mi na to, że pojedzie ze mną :p Dzisiaj rano dawałam mu buziaka i też nie wiem, czy np o 15ej nie usłyszę, że jest wolne miejsce i wtedy zobaczę go za parę dni. Najważniejsze, aby nasze dzieci wiedziały, że tak trzeba a żeby je uspokoić, same musimy się uśmiechać mimo, że to dla nas trudne. Powodzonka i &&&& za CC!
Zołzik - postaw im dwa wyjścia do warianty: albo L4 na kolejne 2 tyg, albo CC i zastrajkuj jakby coś ;-) Trzymam mocno kciuki!!!
 
iza wrzuciłyśmy eska od doris w tej samej minucie:)

Juleczka jest z nami!!Super!!Ale jej zazdroszczę ,że tak pojechała i bach już ją ma koło siebie!!

No właśnie, tak jak wcześniej z Misialinką :-) Ale co tam, lepiej nadmiar sms-ków, niż w drugą stronę ;-) My też się doczekamy, nie martw się. Coś mi się wydaje, że u nas cały proces już się rozpoczął, więc jak wylądujemy na porodówce to już tylko do parcia :-)
 
reklama
AAGA CINAMONKU IZA dołączam do was; mój Franio jest od ponad trzech lat tylko ze mną, próba przedszkola sie nam nieudala bo FRANIO rano już wymiotowal, po drodze w samochodzie i w przedszkolu przez trzy godziny płakał i wymiotowal, po dwóch dniach w nocy zerwał sie z płaczem żebym go nieopuszczala, a po trzecim dniu w przedszkolu zaczął sikac w majtki, przestał jeść i siedział u mnie na kolanach, nie moglam wyjsc z domu bez niego;wiec próby trwały trzy dni i ja pewnie zle zrobiłam ale nie miałam sumienia zaprowadzić go czwarty raz; wiec został ze mną w domu bo my w tym czasie staraliśmy sie o kolejne dziecko wiec do pracy i tak nie miałam wrócić. Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia ze podjęłam próby oddania Frania do przedszkola a on tak bardzo to przeżył. Teraz idąc na CC już chodzę i płacze po kątach bo poprostu boje sie jak Franio to zniesie, jak zareaguje na Antka; wie ze bedzie miał małego dzidziusia braciszka w domu; jak wybiera sobie jakaś zabawkę to odrazu wybiera zsbawke dla Antka; tak samo jest z ubraniami; od kilku dni coś przeczuwa albo podsluchal nasza rozmowe; bo znów przytula sie na każdym kroku, podbiega do mnie i mówi ze mnie kocha; w nocy usypia ze mną a ja już zaczynam wariowac. Wiem ze tyle matek ma taka sama sytuacje i daja sobie z tym rade; sama sie nakrecam, nie wiem czy jak urodze Antka to Mariusz ma przywieźć do szpitala Frania; jak to bedzie jak nagle po 3-4 dniach wrócę do domu z Antkiem, jaka bedzie reakcja Frania na mnie i tak codziennie myśle, płacze, nakrecam sie, usypiam i od początku to samo. Wiem, wiem ze mój przypadek kwalifikuje sie do psychiatry. O to sie wyzalilam.


Kochane czy ja coś pomylilam ale DORIS to chyba jutro miała mieć CC? Co sie stało ze to dzisiaj?


A jeszcze o OLEJU RYCYNOWYM. To jest tak, za każda substancja która ma właściwości przeczyszczajace wywołując skurcze jelit może działać ma skurcze macicy ale nie musi. Tak samo może być pomocna zwykła lewatywa po której mogą ale nie musza wystąpić skurcze; można np. zjeść coś co wywołuje u nas biegunke; na mnie działa bardzo szybko zimne mleko. Olej rycynowy nie wnika do lozyska wiec nie szkodzi dziecku, tylko działa po paru godzinach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry