reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
ewelina2424 zazdroszczę i gratuluje!

A ja mam pytanie do Was, które używacie : clexane zastrzyki
Raz mi pielęgniarka zrobiła to mam takiego małego siniaczka takiego fioletoweo fu, a dwa razy sama sobie robiłam i nie mam śladu prócz dziureczki bo igle, a wsadzałam prawie całą i powoli napuszczałam tak jak ona mi to robiła...

Jak sobie je robicie??
 
Dziewczyny, jestem po wizycie u mojego gina i jestem mega szczesliwa - widzialam nasze dzieciatko i bijace serduszko :) na ta chwile nic mi wiecej nie potrzeba :)

super kochana:)
a powiedz mi jak długie miewasz cykle?? bo ja mam miec wizyte jak bede miała tak dojrzała ciąże jak ty dzisiaj i nie wiem czy zobacze serce...a bardzo bym chciała:)

przepisałam się jednak z 22.06 na 30.06 żeby mieć pewnośc ze zobacze serduszko:):) poczekam dłuzej na I wizytę ale nie bede musiała biegac co chwile:):)
 
Ostatnia edycja:
Ewelinko gratuluję super wieści-)
Lady możesz wbijać pod kątem prostym całą igłę.Bardzo dobrze robisz a jak nie ma siniaka to tylko się cieszyć:tak:
 
Ja to Was zamęczę...eh odebralam wyniki morfologii i moczu. Mocz wygląda na ok tylko ph 6,5, ale z morfologii mam dwa podwyższone i dwa niskie poziomy:

Leukocyty - 11,8 tys/ul (3,8-10,0)
limfocyty- 13,2 % (17,0-48,0)
inne (eo,bazo, mono) 3,7 % (4,0-10,0)
neutrofile -83,1 % (43,0-76,0)

Do lekarza dopiero w poniedziałek idę, a ja za ten czas zniosę jajko :/ Ma któraś z Was o tym pojęcie? Leukocyty to ponoć są okey w ciąży, ale reszta to nie wiem...
 
Soglam ja cykle miewalam rozne ale tym razem mial byc chyba wyjatkowo krotki bo inseminacje mialam robiona w 13 dniu cyklu

Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki
 
reklama
an oto moja kruszynka :-) zdjecie z przedwczoraj:-)

Wszystko jest ok pecherzyk dorodny jak pani ginekolog powiedziala :-)termin wpisala mi w karcie ciazy na 12.02.12 :-) ale sie rabla :-D bo wyliczyla wg OM a le w przypadku 28dniowych c. a ja mialam 30 dniowe wiec wychodzi 14.020.2012 :-)
 
Do góry