reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

wita wieczornie młody spi;-) niestety dzis wypił tylko na noc 90 ml mleka:-( kaszką pluł:-p więc pewnie tak ładnie nie pospi....ehhh byle mu ten apetyt wrócił to już mogę co 3h wstawać w nocy.....

ja mam maseczkę na paszczy zioło sie zaparza:-D:-D wypiję w kimkę...

spring- nieźle Jasiek kombinuje ze spaniem ha ha ha a sam zasypia czy musisz sie z nim kłaść??? bo u nas trzeba sie z wiki położyć ksiązkę przeczytac pomasować plecy ,i potem zasypia:-D
 
reklama
witam Was Marcóweczki!
drugi dzień świadomie nie kładę Hanki na drzemkę popołudniową bo potem buszuje do późna, więc i za dnia mam mniej czasu bo trzeba obie Gwiazdy pilnować...ale jest mały sukces, padła o 21 a nie 23:tak: Zosia też śpi od 21.30 i nie wypiła butli tylko zasnęła po cycusiu, pewnie się obudzi w nocy ale dobrze że cyc wystarczył:tak:

malinkaa ja też się cieszę, ze ta moja Klusia wykazuje jakieś chęci do obrotów, tylko że zauważyłam, że to są bardzo maleńkie kroczki, raz coś zrobi a potem tydzień przerwy ma i nie doskonali swoich umiejętności:-D :-p
emka Ci nie wyślę hi hi dzisiaj w końcu udało się upiec zaległe ciacho;-)
trzymam kciuki za Waszą uroczystość:-) nie staraj się za bardzo, tylko ciesz się tą chwilą a wszystko będzie dobrze:tak:
koncia no no zdolniacha z Ciebie, jeszcze kierowcą rajdowym zostaniesz:-D
madzikm Helenka teraz kontempluje, a za dwa tygodnie albo i wcześniej zacznie sie obracać, zobaczysz:tak:
Pinka super że będziesz miała czas na samorealizację:tak: ciekawe kiedy zdradzisz nam co to za magiczne ziółka pijesz?:-D
apistella życzę Ci dużo wewnętrznego spokoju, tylko to Cię uratuje:tak: i więcej wyrozumiałości ze strony emka:tak: żebyś przynajmniej mogła mu sie wygadać bez zbędnych komentarzy z jego strony.Takiego maluszka nieraz trudno zrozumieć i pewnie każda z nas ma chwile kiedy nie wie o co chodzi ze swoim dzieckiem:-( ja nieraz tak mam i czasami też nie wiem czy Zosia wystarczająco zjadla, bo raz je z jednego cyca, kiedy indziej z dwóch, na wieczór zwykle chce butelkę i bez niej nie zaśnie, dzisiaj znów zasnęła bez...raz ulewa, wręcz chlusta mlekiem a raz nie...ale staram się od razu nie denerwować i nie przejmować;-) będzie dobrze zobaczysz, a mama która dba o swoje dziecko i martwi się o nie na pewno nie jest do bani więc głowa do góry:tak:
julia idź do innego lekarza jak ten do ktorego chodzisz nie potrafi Ci pomóc na te bóle;-)
agnes kurujcie się szybciutko, duuużo zdrówka:-)
Pinka Eryczkowi świeże powietrze służy:tak: taka drzemka to jest coś, u nas Zosia potrafi tak drzemać tylko jak są goście, nawet i 3 godziny bez przerwy sie zdarzają, a tak do 30 min i znów pełna życia i werwy :-D
spring wymówki Twojego Jasia przed nocnym spaniem to istny koncert życzeń moje Hanki:tak: ach te dzieciaki:-p
 
Zaglądam wieczornie i na szczęscie nie ma jakos dużo do czytania :) Uffff.

Elcia pospała u dziadków ponad 3 godziny. Już się zaczęłam martwić, czy w ogóle sie obudzi. Szok! Ostatnio jej drzemki to są takie 30 minutówki.
Teraz już jestesmy w domku i dziecię też słodko spi :)

Pinia - przeczytałam, że "obiecałas nikicie włosy" i się zastanawiałm długo, o co kaman??? no i czytam, czytam... i ciągle to samo. No ale po kilkiu próbach zauważyłam, że sobie w głowie literki poprzestawiałam :)))) No i co to za ziółka????

Agnes - zdrówka dla wszystkich :*

Magdziorku - trzymajcie sie dzielnie. Oby szybko wylazło. Spring u was też :)

Patik - ja już nieraz Elcię przetrzymywałam, żeby potem zasnęła o rozsądnej godzinie. Najczęsciej zasypiamy koło 20, ale drzemka musi się najpóźniej o 17 skończyć, bo inaczej to lipa.
 
patik w poniedzialek dam mu szanse ,a jak nie ds =a rady to bede szukac jakiegos konkretnego ortopedy w trojmiescie pewnie.......zobaczymy bo tak byc nie moze....;
 
fifronka najpierw to Hanulę wyprostuję z tym spaniem:-D chce żeby najpóźniej zasypiała 20.30, a jak mi się to uda to później będę próbować z Zosią, do tej pory cieszyłam się jak Zosia wieczorkiem zasnęła chociaż na 20 minut to w tym czasie mogłam Hanię wykąpać...ale skorzystam z Twojej rady i przypilnuję jutro Zosiaczka, może to będzie sposób na nią:tak:
julia to oby wykorzystał swoją ostatnią szansę...
 
Patik teraz jak przychodzi pora kąpania, tak koło 19.30, to Ela już ziewa :))))
Dzisiaj też, mimo że jeszcze u moich rodziców bylismy do 21, to już tam zasnęła, potem spała w drodze do domu, a na miejscu tylko szybkie obmycie, bez kąpieli i do wyrka.
 
podczytuje Was,ale nie mam sily pisac. Ruby dopiero 'padl'... Olo w lozku dawno,a ja mam ochote na czekolade do tego stopnia,ze siedze z batonikiem i go wacham...
 
podczytuje Was,ale nie mam sily pisac. Ruby dopiero 'padl'... Olo w lozku dawno,a ja mam ochote na czekolade do tego stopnia,ze siedze z batonikiem i go wacham...
nie jesz bo karmisz piersią? czy ze względu na dietę? ja już dawno zgrzeszyłam z czekoladą:zawstydzona/y: Zosia nie reaguje a mnie dupsko rosnie:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry