reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hej dziewczyny!!!
mysia czy to jakies zarty czy ty jestes az tak zdesperowana ???:szok:Ja nie wierze ze ty to piszesz:no:
dorotka - gratuluje implanta:tak: ja wlasnie tez mam 6 usunieta i chcialabym ja uzupelnic ale nie wiem czy bedzie mnie stac na implanta moze moglabys mi cos podpowiedziec jak mozna jeszcze dobrze wypelnic luke po usunietym zebie??
a i odnosnie mojej malej dziewczyny nie wiem czy ktoras z was zauwazyla moze u swojego dziecka ze ma przodozgryz??? bo moja lenka ma narazie tylko 6 ząbków 4 u gory i 2 na dole ale wysowa dolną szczekę do przodu wiec nie wiem czy powinnam to juz konsultowac z lekarzem czy narazie poczekac az wyrosnie reszta zebow, czy to moze cos zmienic??
u nas dzis mgła i jest okropna wilgoc nawet na spacer z pieskiem nie mialam ochoty
a odnosnie naszego forum to faktycznie juz nas tu coraz mniej
ok mykam troche w domku posprzatac ;-):-)
 
reklama
Tosia haha ty zawsze humor poprawisz hehehe super tekst:D:D:D moze faktycznie konto mysi to jakis trolll hmm?? pewnie po naszych wszystkich opiniach na jej temat nie odezwie sie juz do nas...
 
Maja, luz..a moze da Jej do myślenia..ja jak byłam młoda i miałam te 19 lat też miałam siano w głowie..ale, ze aż tak..no może było lepiej, bo nie miałam zdolności kredytowej ;-D
jeśli to faktycznie dziewczyna pisze i jest aż tak zdesperowana to może zauważy, ze to co chce zrobić jest tak głupie, ze aż nie wiarygodne :tak:
u nas oki, tylko czasu nie mam, bo musze Królowej obiadek zrobić :-)
Buziaki laski
 
Tosia ja tez mialam 19 lat i to w sumie nie dawno no jakies 4 lata temu;) ale nie przypominam sobie zebym wogole wpadla na taki pomysl zeby powiekszac sobie cycki zeby facetowi sie podobaly, mialam jakies inne podejscie do takich spraw...
 
czesc dziewczyny:)) u nas nocka oki, maly spal do 8 dzieki czemu sie wyspalismy:) dzis wraca mezus i juz nie moge sie doczekac;)) dawidek znowu przywita go okrzykiem radosci;DD
wieczorkiem jade do szczecina na impreze ze znajomymi ze studiow:)) ostatni raz bylam w lutym wiec bedzie co opowiadac;))

Mysia no...cycki w gore i do przodu!!! i daj sobie na luz!!!
 
dziewczyny dlaczego niektóre tak na mnie wyleciałyscie??? jestem załamana a wy jeszcze mnie tak doginacie :( i nie mam 16 lat jestem 20-letnią mama i dajcie sobie już spokój :-:)-(
myślałam ze znajdę sobie oparcie u was... są podzielone opinie . Tak jestem juz u kresu wytrzymałości ale nikt mnie tak na prawade nie rozumiem ponieważ zadna z was nie jest na moim miejscu... a powiększyć piersi to od zawsze chciałam, mam małe a dwa mam dosc mojego M jak cały czas komentuje je i ogląda się za innymi .Kocham Go po mimo tego jak sie zachował!! to nie jest (łatwo powiedzieć) zostaw go!!!!!!Chciałam napisać ze dziękuje Wam wszystkim bez wyjątku ze tak miło mnie przyjełyście do grona wrześniówek 2010, ze przez całą ciąze nie czułam się samotnie,bardzo fajnie mi się z wami pisało posty i gadało o dzieciaczkach,ale ja już nie mam ochoty dłużej wyczytywać waszych( niektórych) komentarzy...i nie pradziwych rzeczy co do mojej osoby( małolaty)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Gosiunia my monia zgubiliśmy 1 listopada i do tej pory dajemy sobie radę bez więc i wam tego życzę chociaż przyznam się że czasami ja sama tęsknie za tym smoczkiem
Tosia jesteś przezabawna z tymi Twoimi komentarzami (oczywiście w pozytywnym sensie) :-D:-D:-D
Mysia potrafiła bym Cię zrozumieć gdybyś robiła to dla siebie a nie dla faceta który wywinął ci w dodatku takie świństwo co do wieku ja mam 21 lat i w życiu nie wyobrażam sobie żebym w jakikolwiek sposób miała się zmieniać żeby utrzymać faceta przy sobie
moje dziecię się poprzestawiało i nie śpię już piątą noc:wściekła/y: cały czas się kręci wierci płaczę myślałam że jak mu wyszły te zęby to będzie spokój no ale niestety
ostatnio jakaś depresja mnie dopadła mój dziadek pojechał dziś do szpitala bo jakiś czas temu miał operację coś tam w brzuchu mu robili a teraz cały brzuch mu spuchł zrobił się czerwony już nie mam siły a dodatku moja mama była ostatnio na spiriometrii i źle jej coś tam wyszło jak porządnie się wyleczy to ma ją powtórzyć a jak znowu wyjdzie coś nie tak to skierowanie do onkologa w dodatku ta pogoda mnie wykańcza dobra pomarudziłam sobie w weekend mam zajęcia tak więc mnie nie będzie (czas się zabrać za pisanie pracy licencjackiej ) tak więc dziewczynki miłego weekendu wam życzę :-)
 
Do góry