mamina karierowiczka
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 10 Październik 2011
- Postów
- 1 009
tu nie robia lewatyw, a mozna sobie zrobic samemu? kupic w aptece przyrzady i sie zlewatywowac?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Podpisuję się pod tym!serce mi szybciej zabiło . . .
Czas szybko leci, też ledwo dowierzam. Pamiętam jak zobaczyłam II kreski a tu już zaraz luty jest,No co Ty?! Ja dopiero w ciążę zaszłam!![]()
to mi sie odechcialo 









ale z drugiej strony jak pomyślę, ze mnie to też czeka to 
