reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Napisałam jeszcze raz do ASii i cytuje odpowiedź:

"Przepraszam, ze sie nie odzywalam wczesniej, ale nie mialam jak. Pewnie myslicie, ze juz urodzilam, no ale na szczescie tak sie nie stalo. Maluszki jeszcze w brzuszku. Mamy robione raz, a nawet dwa razy dziennie usg. Jutro z rana szczegolowe. Nie znamy jeszcze dokladnego dnia cesarki, wiemy jedynie, ze bedzie ona w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki za nasze (mimo wszystko) szczesliwe rozwiazanie. Ja innej mysli do siebie nie dopuszczam. Caluje Was mocno."
 
reklama
Napisałam Asi, żeby po jutrzejszym USG - jak już będzie znała termin planowanej cesarki, to żeby dała znać, kiedy to ma nastąpić, żebyśmy tym bardziej mogły z Nią być.
 
Normalnie jak zobaczyłam wpis maćku w "pobytach w szpitalach" to serce mi stanęło na moment i po chwili zaczęło walić jak opętane.

Ulzyło mi, że u asii wszystko ok i jeszcze jest w całości. Teraz to juz musi byc dobrze :-)
 
Normalnie jak zobaczyłam wpis maćku w "pobytach w szpitalach" to serce mi stanęło na moment i po chwili zaczęło walić jak opętane.

u mnie to samo

weszłam jeszcze na chwilkę przed pójściem spać i cale szczęście, bo nie będę się zamartwiać o Asię
co za ulga, że u Asi wszystko w porządku

Asiu koniecznie daj nam znać o terminie cc, trzymam kciuki za ciebie i chłopaków z całych sił&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
jesli asiia nie ma mozliwosci wejscia na bb to nie widzi naszych prosb o podanie terminu cc - katrina - skrobnij do niej w naszym imieniu, ze ja pozdrawiamy i sciskamy mooocno. kciuki oczywiscie zacisniete no i myslimy!!!! Ulzyło mi bo szczerze mowiac to juz straciłam nadzieje, ze ona jeszcze w ciazy ;//
 
reklama
Do góry