reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja tak samo jak zobaczyłam ze jest nowa wiadomość w wieściach ze szpitala to mi serce zaczęło bić mocniej:tak: Oczywiście jak każda z nas trzymam kciuki:tak: Musi być dobrze, to będą silne chłopaki;-)
 
reklama
wszystkie jeszcze spia? o_O a to nowosc :-)
ja od godziny leze i staram sie zasnac... problem w tym ze mam na 9 zaniesc mocz a tak mi sie chce siku!!!! a niby taki maks dwu-godzinny sie oddaje :-[

super ze u asi ok, a nie mowilam? :-D
 
Melduje sie i ja :)
Dzis pobudka o 6:30 superrrrrr, chyba zaczynam dochodzic do wniosku ze to maz mi przeszkadza w spaniu ;-)

Kamien z serca w zwiazku z Asiia i blizniakami :tak: trzymam kciuki!!!

Katrina- dzieki, ze piszesz do niej takze w naszym imieniu! :tak:

Ja dzis mam znow wizyte u gina, prosze, trzymajcie kciuki za nasze wody i cisnienie :tak:
 
sicil trzymam:-) jak co to wysle ci troche moich wod!
wlasnie wyczytalam ze w krakowie jest podwojne becikowe, dodatkowy tysiac samorzadowego :-)
 
witajcie poniedziałkowo!
super,że u Asii jest jak jest,ciągle trzymam kciuki i wierzę,że będzie ok!

Sicil &&&&&&&&&& za wasze wody,ciśnienie i co tylko chcesz:-)

gkvip najlepszego!!!

A ja miałam męża przez cały weekend dla siebie,więc zrobiliśmy zakupy,trochę duperelek dla chłopaków i chyba wiem,jaki chcę wózek!!W KOŃCU!!!

Powodzenia na wizytach dzisiejszych i gratuluję tych,które były!

Miłego dnia!
 
Asia kamień z serca...ja chodzę i utykam...mieszkanie...o 10.00 ma przyjść...pani redaktor z jakiejś szmiry...pofatygowałam się z Wawy nawet...bo...nie mówiłam, ale nie chciałam zapeszać...będzie wywiad do gazety...o ciążach...jeśli się ukaże to dam znać...mam ciut stresa...trzymajcie kciuki...nic co nie jest porodem nie powinno być przecież straszne ;)
 
dzień się zaczął wspaniale asiia dała znać a ja nawet wyspana,wstałam o 6,30
katrina dzięki za wieści od asii
dziewczyny miłego dnia
 
Witam

Jakie cudowne wieści od rana:-D:-D:-D Asiia trzymaj się dzielnie.

Za 1,5 -2 miesiące codziennie będziemy wypatrywały wieści ze szpitali itp.
 
Dzień Dobry
Ja dziś mega niewyspana nie znoszę zmiany czasu
Cieszę się że u Asi wszystko ok trzymam nadal kciuki
U mnie miało być słonecznie a jest zimno i pochmurnie oszukali mnie :-D
 
reklama
Super ze Asia sie odezwała. I wieści nawet całkiem pozytywne.

sicil trzymam:-) jak co to wysle ci troche moich wod!
wlasnie wyczytalam ze w krakowie jest podwojne becikowe, dodatkowy tysiac samorzadowego :-)

ty sie dowiedz dokładnie. Bo u Rzeszowie też są 2. Jedno ustawowe a to drugie tzw prezydenckie (tj od prezydenta miasta) ale na to drugi trzeba mieś dochód na członka rodziny poniżej 560 zł chyba. Tak czy tak łapia się na nie tylko ci którzy prowadzą własne działalność gospodarczą i cały czas teoretycznie jadą na stratach.
 
Do góry