reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

MamaPatryka89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2012
Postów
333
Zakładam nowy temat mam nadzieję,że się przyjmie:tak:.
Będziemy mogły chwalić się tutaj swoimi wizytami u gina, wynikami badań itp ;-);-)
 
reklama
Motylek80 - daj znać jak wrócisz od gina. My szykujemy się na wizytę w piątek ;-). Wczoraj zastanawiałam się czy pójść ale bałam się ,że jeszcze za wcześnie.
 
Ja byłam wczoraj tak jak pisałam w poprzednim wątku. Pęcherzyk jest: wymiary 1cm na 0,5 cm.
6.04. szybkie usg -jak to nazwał mój Pan Dr
17.04. pełna wizyta z oglądaniem serduszka :D


 
Ja tez sie wpisze dzis dopiero test w Niedziele jeszcze raz test 2 razy wystarczy i w poniedzialek dzwonie do gina i robie termin to napisze czy potwierdza ciaze bo tym sie kierowac bede podwojnie Happy :-):-):-):-)
Motylek-trzymam kciuki za udana wizyte ;-)
 
Ja byłam u lekarza 26 marca i było widać pęcherzyk a na 16 kwietnia mam wizyte żeby zobaczyć serduszko ale chyba wybiore się wcześniej albo przed świętami albo zaraz po.
 
Ja jeszcze idę:) wg moich wyliczeń to jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży. Ciekawe czy już coś będzie widać... Oj, nie mogę się doczekać a wizyta dopiero na 17.45:)
 
reklama
Ale u Nas cisza.:szok:

My po wizycie u gina.
Po badaniu normalnym stwierdził ze to wygląda na starszą ciążę :p ale już przy usg nie pokazało tego. Szukał i szukał pęcherzyka ale znalazł w końcu;-) jak to podpisał w karcie' widoczny pęcherzyk z aureolką':tak:.

Kazał brac witaminki i kwas, mam przyjśc za miesiąc ( ale pójdę wcześniej) z wynikami badań mocz ogólny, morfologia ogólna, vdrl i cukier na czczo.
Kazał mi też brać luteinę 2x na noc ze względu na pierwszą pozamaciczną a drugą ciąże z plamieniami na początku,żeby chuchać na zimne:tak:
 
Do góry