reklama

terminy i wyniki badań/USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez MamaPatryka89, 28 Marzec 2012.

1. MamaPatryka89

MamaPatryka89 Fanka BB :)

Zakładam nowy temat mam nadzieję,że się przyjmie:tak:.
    Będziemy mogły chwalić się tutaj swoimi wizytami u gina, wynikami badań itp ;-);-)

2. motylek80

motylek80 Zaangażowana w BB

Ja juz sie wpiasuje:

USG 28.03.12 o godzinie 11.15 4 tydzien i 5 dni;-)

3. reklama
  4. MamaPatryka89

Motylek80 - daj znać jak wrócisz od gina. My szykujemy się na wizytę w piątek ;-). Wczoraj zastanawiałam się czy pójść ale bałam się ,że jeszcze za wcześnie.

5. 4madlen

4madlen Mateczka Anteczka :)

Ja byłam wczoraj tak jak pisałam w poprzednim wątku. Pęcherzyk jest: wymiary 1cm na 0,5 cm.
    6.04. szybkie usg -jak to nazwał mój Pan Dr
    17.04. pełna wizyta z oglądaniem serduszka :D

6. Kinga28

Kinga28 Fanka BB :)

Ja tez sie wpisze dzis dopiero test w Niedziele jeszcze raz test 2 razy wystarczy i w poniedzialek dzwonie do gina i robie termin to napisze czy potwierdza ciaze bo tym sie kierowac bede podwojnie Happy :-):-):-):-)
    Motylek-trzymam kciuki za udana wizyte ;-)

7. kiss125

kiss125 Zaangażowana w BB

Ja byłam u lekarza 26 marca i było widać pęcherzyk a na 16 kwietnia mam wizyte żeby zobaczyć serduszko ale chyba wybiore się wcześniej albo przed świętami albo zaraz po.

8. MamaPatryka89

Dziś wizyta u Gina:happy: ktoś jeszcze dziś idzie potwierdzić dwie kreseczki?

9. ja_kaasia

ja_kaasia Początkująca w BB

Ja jeszcze idę:) wg moich wyliczeń to jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży. Ciekawe czy już coś będzie widać... Oj, nie mogę się doczekać a wizyta dopiero na 17.45:)

10. reklama
  11. Madi*

Madi* Fanka BB :)

MamaPatryka i Kasiaa powodzenia !!!!;-)

12. MamaPatryka89

Ale u Nas cisza.:szok:

My po wizycie u gina.
    Po badaniu normalnym stwierdził ze to wygląda na starszą ciążę :p ale już przy usg nie pokazało tego. Szukał i szukał pęcherzyka ale znalazł w końcu;-) jak to podpisał w karcie' widoczny pęcherzyk z aureolką':tak:.

Kazał brac witaminki i kwas, mam przyjśc za miesiąc ( ale pójdę wcześniej) z wynikami badań mocz ogólny, morfologia ogólna, vdrl i cukier na czczo.
    Kazał mi też brać luteinę 2x na noc ze względu na pierwszą pozamaciczną a drugą ciąże z plamieniami na początku,żeby chuchać na zimne:tak:

Poleć forum