reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Joanna nie wiem,bo to moja 1sza ciaza w uk :tak:,tazke najpierw ide do GP i zapytam co dalej..jak tu wyglada prowadzenie ciazy..,bo wtym temacie jestem zielona..a wiadomo,ze kazdy przypadek jest indywidualny..:tak:
 
jestem po wizycie u mojego GP,zmierzyl mi tylko cisnienie i mam bardzo wysokie,za tydzien mam podejsc i je sprawdzic..,ale te wysokie cisnienie to moze byc u mnie z nerwow,bo troszke sie denerwuje,czy wszystko dobrze z moja fasolka,a spotkanie z polozna mam 24.04.i tam dowiem sie wszystkiego,zrobia moze jakies badania i chyba bede miala usg :tak:;-):happy2:..to sie troszke uspokoilam ;-),powiedzialam tez ,ze w drugiej ciazy mialam przeciwciala,ale lekarz mnie uspokoil,ze powinno byc dobrze,bo one wolno przyrastaja i od poprzedniej ciazy minelo duzo czasu :tak:

krolewna tez doczekasz sie badan ;-),ja caly czas zaciskam za ciebie kciuki :tak:;-),za te II krechy na tescie &&&&&&&&&&
 
Wizyta z polozna 10 kwietnia, bedzie to 6 tydzien i 3 dni, wczoraj bylam u gp i tak szybko mnie wcisneli :) a spodziwalam sie najwczesniej po 10 maja:-)
 
ja sobie wczoraj zrobiłam bhcg i piękna wyszła :) prawie 30000 więc odpowiednio do wieku Fasolki :) teraz czekam do piątku na usg :)
 
Dziewczyny wróciłam właśnie z usg :). Słyszałam serduszko... Najcudwoniejszy dźwięk jaki słyszałam... bardzo się przy tym oczywiście wzruszyłam :) Gin powiedział, że jedyne co nas może martwić to lekko zapadnięty pęcherzyk żółtkowy... ale dał mi przy tym 90% na pozytywny dalszy rozwój... więc staram się nie martwić :) teraz odliczanie do kolejnej wizyty za 10 dni
 
reklama
Do góry