reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

jeszcze troszke i tutaj sie rozkreci,a wtedy bedzie problem ,zeby nadrobic posty :-D
gratki udanej wizyty ;-)
ja mam we wtorek z lekarzem rodzinnym,a na usg to sobie jeszcze troszke poczekam :-(
 
reklama
Właśnie sprawdziłam sobie ciśnienie
114/79 i tętno 91 (sporo) może dlatego,że jestem chora a może po coca-col :p

edit.

Wyczytałam w necie ,że to norma jak jest podwyższone bo Nasze ciała teraz więcej krwi muszą przepompować itp.

uffff.....;-)
 
Ostatnia edycja:
pierwsza ciążowa wizyta na 14.04 na 18:00

żeby było śmieszniej, w ostatni poniedziałek byłam na wizycie kontrolnej i oczywiście gin ani ja nie podejrzewaliśmy ciąży (ja się poddałam...), a w czwartek zobaczyłam na teście 2 kreski :D

nie mogę się doczekać wizyty...
 
Melduje się i ja z wczorajszymi badaniami. Pęcherzyk ciążowy jest (chyba 5,45cm), pęcherzyk żółtkowy jest (0,29cm) i w następny piątek Pani doktor powiedziała, że już powinno być widać maluszka z bijącym serduszkiem:) także nadal czekamy. Mi też zleciła badania moczu, morfologię krwi, grupę krwi i przeciwciała, glukozę i jeszcze tam jakieś inne. Na razie mam przyjmować tylko folik.

A i tak wstępnie to na dzień wczorajszy Pani doktor powiedziała, że jest to 5t2d ciąży a termin porodu jednak na 24-go listopada. No zobaczymy jeszcze na następnej wizycie.
 
Witam tutaj
niestety tu ciaza do 12 tygodnia nie jest monitorowania bo co mam być to będzie, ale jadę na święta do polski więc tam sprawdze to Wam wszystko opisze
 
Joanna az ci zazdroszcze,ze bedziesz na swieta w pl i pojdziesz do gina
ja niestety musze czekac do 12tc..dla mnie to niewyobrazalne :-(
 
MamaPatryka jest,ale koszt takiej wizyty to ok £270 :szok:,dla mnie to troche za duzo...:-(
jutro mam wizyte u lekarza rodzinnego..moze chociaz mi zrobi badania..
a tak to pozostaje mi czekac na wizyte u poloznej,ktora bedzie dopiero ok 12tc ..i wtedy bede miala usg ..ale to jeszcze tak dlugo..:-(
osiwieje do tego czasu..:tak:
 
reklama
Tłumaczenie jak tu jest w ma większego sensu, bo jest inaczej i mi długo zajęło by sie przyzwyczaić, ale uważam ze mimo wszystko jest ok. W poprzedniej ciazy prowadziła mnie położna 9 miesięcy, położna przyjęła poród, ginekolog jest jak dzieje sie coś złego. Inaczej nie ma szans by go zobaczyć. Ale przynajmniej co miesiąc nie trzeba rozkładac sie na fotelu ginekologicznym. Tutaj tez nie ma podtrzymywania ciazy na sile, do 12 tygodnia co ma być to będzie. Co kraj to inna bajka
 
Do góry