reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

jesuuu ja to nawet nie mam odwagi pisać o swojej wadze :zawstydzona/y: powiem tylko jedno, waga zaczynająca się na 7 to moje marzenie, na 6 nieosiągalny ideał :-( do 7 jeszcze dłuuuuuuuuga droga przede mną, ale jest dobrze ponad 9kg na minusie :-)
 
reklama
aga mam dokładnie to samo, w ogóle sobie nie radzę z tym, że się starzeję, co niestety już zaczyna być widać, o nadwadze nie wspomnę. Nie potrafię sobie wyobrazić siebie w wieku 40,50 lat. Ale wiesz skąd brak tej samoakceptacji? Czujesz się dowartosciowana czy doceniana przez męża? Bo ja nie.

Ja sie nawet nie czuje na 28 lat:szok: i tez nie wyobrazam sobie byc w wieku 40 lat :crazy:
a co do M to on nic nie mowi, raz kiedys tylko wspomni, ze mam falde na brzuchu, albo, ze ta spodnica za krotka, bo nogi zle sie w niej prezentuja, a tak, to czasem walnie nawet komplement :-)

Aureolcia juz 9 kg spadlo? No to super, oby tak dalej :-)
 
W ramiona, brzuch, i doope. Mam brzuch jak w 5 mies ciąży i pupe jak szafę:/
Ważę 62 kg, a po porodzie ważyłam 58...

ja tez mam brzuch jak w ciąży:zawstydzona/y:

Czujesz się dowartosciowana czy doceniana przez męża? Bo ja nie.

ja juz dawno zadnego komplementu od nikogo nie usłyszałam( nie mówiąc juz o mężu, ktory komplementy skończył mi prawic 2 lata temu), na ale byc moze nie ma za co :-(
 
sporo z nas ma jednak kłopot z brzuchem, ja też. Wkurza mnie to bo brzuch mam wystający i mnie to wpienia, wiem, że jedynie ćwiczenia są w stanie cokolwiek tu pomóc, ale zwyczajnie się nie chce, więc pretensje mogę mieć tylko do siebie,

a co do komplementów - well... ja słyszę głównie uwagi te "negatywne" więc przyzwyczaiłam się i nie oczekuję, prędzej usłyszę miły komplement od innego faceta/koleżanek niż własnego męża
 
Aga ja mam podobnie, zupełnie nie czuję, że mam już 28 lat :p

Coś jest w tych mężowych komplementach, mój mi nigdy nie powiedział, że mam jakieś fałdy (a mam i to nie jedną) czy źle wyglądam :) Pod tym względem mam idealnego męża :)
 
Ja sie nawet nie czuje na 28 lat:szok: i tez nie wyobrazam sobie byc w wieku 40 lat :crazy:
a co do M to on nic nie mowi, raz kiedys tylko wspomni, ze mam falde na brzuchu, albo, ze ta spodnica za krotka, bo nogi zle sie w niej prezentuja, a tak, to czasem walnie nawet komplement :-)

Aureolcia juz 9 kg spadlo? No to super, oby tak dalej :-)
oby oby!!!
rzeczywiście masz taką ogromną fałde i taki celulit na nogach że powinnaś ciągle w domu siedzieć bo wstyd się ludziom pokazać:no:
 
rzeczywiście masz taką ogromną fałde i taki celulit na nogach że powinnaś ciągle w domu siedzieć bo wstyd się ludziom pokazać:no:
A ty gdzie widzialas moj celulit?:crazy: Ja staram sie go mocno ukrywac:happy: pewnie wtedy u wiolan mialam za krotka spodniczke i bylo widac? ;-)
A to powaznie wezcie tez pod uwage wzrost, bo logiczne ze ja ze swoim wzrostem 155 inaczej wygladam osoba z taka sama waga jak ta, ktora ma 168 wzrostu.
ja to chyba jedynie do krewetki moge sie przyrownywac, bo jak dobrze pamietam, to krewetka tez masz taki wzrost jak ja?:confused:

Alis wiesz z jednej strony fajnie, ze maz nie mowi, ze tu czy tam masz falde, ale ja jednak wole jednak, jak mi szczerze powie, jak wygladam i wtedy ewentualnie zakladam inna spodnice ;-)
 
reklama
A ty gdzie widzialas moj celulit?:crazy: Ja staram sie go mocno ukrywac:happy: pewnie wtedy u wiolan mialam za krotka spodniczke i bylo widac? ;-)
A to powaznie wezcie tez pod uwage wzrost, bo logiczne ze ja ze swoim wzrostem 155 inaczej wygladam osoba z taka sama waga jak ta, ktora ma 168 wzrostu.
ja to chyba jedynie do krewetki moge sie przyrownywac, bo jak dobrze pamietam, to krewetka tez masz taki wzrost jak ja?:confused:

Alis wiesz z jednej strony fajnie, ze maz nie mowi, ze tu czy tam masz falde, ale ja jednak wole jednak, jak mi szczerze powie, jak wygladam i wtedy ewentualnie zakladam inna spodnice ;-)
no własnie NIGDZIE nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry