reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

Alis przy zakupach mniej, bo czasem cos przez internet kupie,czasem sama jade, raczej doradza z ubran,ktore juz mam, bo wiesz ja za wszelka cene probuje sie wciskac w ciuchy sprzed ciazy ;-) bluzki moze pasuja, ale spodnie czy spodnice nie bardzo ;-) i dlatego moze to komicznie wygladac ;-)
Ale spoko,przeciez nie mowi mi przy kazdej okazji, ze zle wygladam ;-)
 
reklama
Estragon masz 62 pary spodni???? Wow!!! :)

Aga ja musiałam po ciąży wymienić w zasadzie całą garderobę ale nawet nie ze względu, że się nie mieściłam, tamte ciuchy już mi się nie podobają :p
 
estragon..ta magiczną liczbą 62 zainspirowałaś mnie by oszacować ile ja mam, ale chyba nie mam co konkurować z Tobą, hehe

czasem myslę, by zwołać przez intenet kilka/nascie bab i urządzic imprezę wyprzedażowo-wymienną, słyszałam juz kilka razy o takich akcjach i wg mnie super pomysł
 
Sama nie wiedziałam, że to aż tyle, bo w zasadzie zajmują tylko jedną półkę. Po przeliczeniu sama zdziwiłam:sorry2:
 
Ja tez chyba policze ile ja mam spodni, choc u mnie pewnie nie wiecej jak 20 par bedzie :-) ale ja rzadko w spodniach chodze, wole legginsy i tunika, lub spodnica, albo sukienka :-)

Alis ja ciagle cos nowego kupuje, ale mam tez wiele rzeczy sprzed ciazy ktore uwielbialam i nadal uwielbiam :-)
 
jesuuu ja to nawet nie mam odwagi pisać o swojej wadze :zawstydzona/y: powiem tylko jedno, waga zaczynająca się na 7 to moje marzenie, na 6 nieosiągalny ideał :-( do 7 jeszcze dłuuuuuuuuga droga przede mną, ale jest dobrze ponad 9kg na minusie :-)

9 kg....? jest MEGA dobrze...!! Gratulacje!

a co do M to on nic nie mowi, raz kiedys tylko wspomni, ze mam falde na brzuchu, albo, ze ta spodnica za krotka, bo nogi zle sie w niej prezentuja, a tak, to czasem walnie nawet komplement :-)

Nieee, no pewnie, jak sam jest Top-Model, to może tak mówić;-)

Mój mąż uwaza, ze mam za duzo ubran, woec kupuje po kryjomu przed nim:-p. Chociaz po remoncie (i wywaleniu) 4 worków okazalo sie, ze mam 62 pary spodni:baffled::confused: I na prawdę nie wiem skąd ich tyle. Liczyalm, bo chcialam kupic specjalne wieszaki do spodni, ale przy takiej ilości chyba się nie opłaca.

O k....a:szok: Nic dziwnego, że narzekasz na brak miejsca:-D Wszystkie nadają się do noszenia???

czasem myslę, by zwołać przez intenet kilka/nascie bab i urządzic imprezę wyprzedażowo-wymienną, słyszałam juz kilka razy o takich akcjach i wg mnie super pomysł

Jestem ZA!!:tak:
 
reklama
Do góry