reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

O k....a:szok: Nic dziwnego, że narzekasz na brak miejsca:-D Wszystkie nadają się do noszenia???
Of, course, że.... nie:-D:-D. Część jest sprzed ciąży, a więc mała- czeka na lepsze czasy:-p, część to dzwony- czekają na swoją dobrą passę w modzie:-D, a część- to takie które zakładam bardzo rzadko, bo ich nie lubię. Tak na prawdę, to w ciągłym użyciu jest może ze 20 par.
 
reklama
a ja mam 4 pary spodni 2 spódnice długie 2 krókie kilka sukienek i 3 pary krótkich spodenek a tak to w leginsach smigam na codzien bo mi wygodnie i jakies luzne kiecki takie rozwleczone lubie ale tylko koło domu hi hi :)
 
Aga ja na zakupy zabieram siostrę albo koleżankę i one mi mówią czy jest ok czy nie, jeśli nie jest dobrze to nie kupuję takich ubrań :)
Jeśli teraz masz tylko malutkie lusterko to faktycznie opinia męża może być pomocna :)
Tak czy inaczej ja wolę jak mąż mnie komplementuje niż krytykuje, że w tym źle, a w tym za grubo...
niestety ja na zakupy zawsze chodzę sama, siostra nigdy mi nie doradzi zawsze mówi jak uważasz że ci się podoba to kup jak nie to nie........
Sama nie wiedziałam, że to aż tyle, bo w zasadzie zajmują tylko jedną półkę. Po przeliczeniu sama zdziwiłam:sorry2:
o rany to ja mam 4pary spodni i wydawało mi się mega dużo:szok:
malina to co organizujesz bb-ową giełdę wymienno-wyprzedażową;-);-)
 
aureolcia, trzymam kciuki za następne 9 kg!!! Super!!

Mnie najbardziej wkurza to, że ważąc 62 kg miałam pełno kompleksów, głównie, że jestem za gruba. Po I-szej ciąży waga stanęła na 68kg, i kompleksy się powiększyły, po II-giej ciązy mam nieustannego doła związanego z moją wagą i wyglądem. Tak jak pisałyśie, im człowiek starszy, tym gorsza przemiana materii. Jestem tego idealnym przykładem:/ Fakt, że schudłam z 78 do 72-73kg jest nieco pocieszający, ale świadomość, że kilogramy tak wolno mi schodzą jednak dobija. Teraz patrząc na zdjęcia sprzed wielu kg myślę sobie, ale byłam dżaga, co mi nie pasowało?
Nie no dół....

Mój rekord spodniowy to 28 par, wszystkie noszone....
 
Po porodzie wszystko mi się poprzestawiało, @ trwa 2 dni po czym zanika i po 4-5 dniach znów się pojawia na jeden dzień, w dodatku brzuch w ogóle mnie nie boli gdzie przed ciążą przy każdej @ zwijałam się z bólu i szło opakowanie ibumu, ale teraz brzuch mocno daje o obie znać podczas owu boli jak na @.
chyba musze już odwiedzić gina.
 
julita - chętnie bym taką wyprz bb-mową zorganizowała, ale niesety jesteśmy rozsrzelone po całej Polsce, a netowo to mi się kurna zdjęć nie chce robić, mierzyć, opisywać...ehhh
oleśka - kompleksy są zawsze, ja ważąc 58 kg miałam wrażenie, że chłopaki z greenpeacu powinni się mną zająć, i sądziłam, że muszę schudnąć 5 kg, jak schudłam to oczywiście znowu źle, bo przydałoby sie jeszcze ze 3 i ciągle jestem niezadowolona, ehhh te baby
 
Kochane dzwoniła do mnie moja ginekolog; wynik cytologi to 3 jestem umówiona na piątek ale weszłam poczytać co to znaczy i się przeraziłam, wszędzie piszę o podejrzeniu nowotworu. :szok::szok::szok:
Jestem przerażona ! Błagam napiszcie mi, że któraś też miała i niekoniecznie to, znaczy TO.
 
Kochane dzwoniła do mnie moja ginekolog; wynik cytologi to 3 jestem umówiona na piątek ale weszłam poczytać co to znaczy i się przeraziłam, wszędzie piszę o podejrzeniu nowotworu. :szok::szok::szok:
Jestem przerażona ! Błagam napiszcie mi, że któraś też miała i niekoniecznie to, znaczy TO.
Elwi niekoniecznie.
to moze swiadczyc o ostrym stanie zapalnym, niedoleczonym stanie zapalnym..
 
Ja miałam 3 (albo 2, chociaż brzmiało to groźnie więc chyba 3), po czym okazało się, że próbka, którą babka mi pobrała była albo zamieniona z próbką innej kobiety, albo jak to powiedziała, mogła być lekko przesuszona i wynik wyszedł niemiarodajny. Powinni ci jeszcze raz zrobić badanie.
Do mnie polecony przysłali, że mam się w trybie pilnym zgłosić do przychodni, myślałam że umrę ze strachu.
 
reklama
Do góry