reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Mlodak ja to sie wscieklam jak tesciowa calowala po rekach majac opryszczke ... myslalam ze tam wyjde z siebie ... mowi ze nie bedzie go calowac bo ma zimno (nie calowala po buzi) a zaczela po rekach a on te rece do buzi ... nawet nie bylo jak umyc bo nie miala mydelka dla niego ale cale szczescie nic sie nie stalo i sie nie zarazil ... ale do nich to ogolnie sil brak... ciesze sie ze przed porodem sie wynieslismy od tesciow bo bym zeswirowala!!!

Aylin a nie martwisz sie tym malym wygieciem ?? cwiczysz to jakos?? bylas u lekarza ??

Maćku dobrze wiedziec ze nie jestem sama i nie tylko ja mam takiego glodomorka :D wspolczuje z ta pralka bo przy dzieciu ciezko bez pralki

Sicilpol kolejna inteligentna tesciowka :|

Newplum woj synek wygina sie w tyl czy raczej bok (bo u nas to jest takie wygiecie w lewa strone) ?? i jakie cwiczenia stosujecie?

ide jutro do lekarza ... znowu mam liste na pol strony hehe :):) ale glownie chce zobaczyc czy mlody sie nie zarazil od meza bo mi cos pokaslywal i katarek ma
 
reklama
Rysica tak,tak to ja:))poznalyśmy sie nawet osobiście na sr:-)

Mlodak doskonale Cie rozumiem,najbardziej wkurzające jest że wsyzscy mogą zrozumieć sytuację tylko nie one:)) co do kasy to... przegięcie:crazy:

ale też bym nie fiksowała w drugą stronę,szczerze u mnie nikt nie zdejmował zegarków,obrączek i moja córa jest okazem zdrowia,ma prawie 4 lata i nie brała nigdy antybiotyku. Mały ma inny start bo już w szpitalu dostał antybiotyk a i tak nie stosuje taki rygorystycznych metod,wiadomo zarazki też są potrzebne. Ale jak ktoś do nas przychodzi...mile widziane jest umycie rąk.

sicilpol współczuję takich akcji z teściową,ale najważniejsze że nie mieszkacie z nią i nie musisz tego znosić codziennie.
Ja niestety mieszkam ze swoją...i mam już taką fazę że wystarczy że sie odezwie a mnie już szlag trafia hihihi

newplum - no zastanawiałam się czy Ty to Ty ;P Ale super, że jesteś!!!
No i jak ja się do Twojego nicku przyzwyczaję ?? ;P

Z tymi zarazkami to ja też staram się zachować zdrowy rozsądek i nie panikować ;) Lada moment nasze dzieciaki raczkować będą i też wszystko będzie wędrowało do buzi włącznie z rączkami po podłodze ;P

Na szczęście moja teściowa jest daleko, ale potrafi się "dostosować" do tego co mówię. A dla mojej mamy moje słowo (odnośnie dzieci) to świętość i robi tak jak ja mówię :) więc problemu z tym nie mam :)
 
Witam,

nadrobilam tylko kilka ostatnich stron.

Mlodak mój je po kąpieli po 19 - 180 ml, później rano jak wstanie to zależy o której, przeważnie po 7 też 180ml (tyle je zawsze), później koło 12 i 16 i znowu wieczorem. Gratuluje przespanej nocki :tak:

Pamka wow Julcio nieźle wazy ;-)

Newplum witaj :-)

Verita gratulacje dla Malego:tak:
sunshine jakby lekarka widziala jak tutaj czasami ubieraja dzieci to by ie mowila, ze za lekko Mala ubralas :-D kiedy wracasz??

Ja Wojtusia przykrywam już kolderka :tak:

Jakas depresja jesienna chyba mnie lapie :zawstydzona/y: za tydzień lece do Polski a na dzień dzisiejszy nie mam jakoś ochoty :-( zle się czuje, gorączkę dzisiaj miałam...
 
kasieńka - we wtorek dopiero ide do lekarza i wtedy zapytam. Na pewno da sie to jakimis cwiczeniami skorygować. Wcześniej mielismy problem ze nie chciała w ogóle na lewa strone przewracac sie czy tez patrzec i skorygowalismy. Teraz tylko banan został
 
Dziewczyny właśnie przeczytałam na innym wątku(Kasiu mam nadzieję,że się nie obrazisz )Kasiulka jest po operacji,usunięto jej wszystko,prócz jajników.
Kasiulka wracaj szybko do zdrowia kochana.

Witajcie

Jestem już faktycznie po operacji, ale jestem bardzo słaba. Wycieli mi szyjkę, macicę, skrócili pochwę, węzły chłonne, przydatki, jajowody, wszystkie tkanki miękkie z okolic, gdzie był rak.

To była poważna i długa operacja (ok 4 godzin)

Skutki uboczne jak na razie sa takie, że nie mam czucia w połowie lewej nogi)a także bardzo boli mnie kręgosłup i przez to wszystko mam problemy z chodzeniem. Do tej pory leżę w szpitalu, cały czas z cewnikiem i toną kroplówek. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Bez silnych leków bardzo ciężko funkcjonować. Na razie tu zostaje.

Dziewczyny, co do cytologii i ginów to jest niestety różnie. Ja od 2009 byłam ok 20 razy u ok 5 ginów (2 ciążę) - cytologia zawsz I lub w ciąży II grupa - NIKT NIC NIE ZAUWAŻYŁ... ba, nawet przy porodzie lekarze nie zauważyli guza wielkości mandarynki. Nawet nie chce mi się tego komentować.

Moje życie od miesiąca się bardzo zmieniło, cieszę się z tego co mam i Wam radzę to samo. Nie przejmować się głupotami i cieszyć się każdym dniem.

Buziaki i pozdrowienia :-)
 
Witajcie u nas pierwszy ząbek na horyzoncie ...wyczuwalna dolna lewa jedynka popuchnięte dziąsełko szok szybko ...może tak szybko nie wyjdzie. Mały zawzięcie gryzie co się da najlepiej smakują paluszki i smoczka otoczka ...jak mu wypada niedaleko to sam sobie go wkłada aż mam zdolne dziecko szkoda że w nocy tego nie robi.
Głowę zaczął podnosić od kiedy mata grajaca jest na podłodze na twardej...żadne dywany wykładziny za miękko mu a jak musi się znudzi mata to gryzie lwa nogi hihhi P1070825.jpg
Gondola troszke urazmoicona jeżdzimy na pół leżąco jak w foteliku samochodowym bez krzyku widzi świat jak zabawki drażnią to je uderza pokazując żebym odpieła monio i idzie spać..nie było zawsze kolorowo niechciał kiedyś mońka teraz załapał Avent classic 0-6.P1070821.jpg szkoda że tych wózków niema w Polsce bo bym wam poleciła jest do 98 cm i 17 kg..i ma przestawienie gondoli na normalną spacerówkę niestety to tutejszy wynalazek.

Składam życzenia urodzinowe solenizantką gapa ze Mnie i tyle nie mam usprawiedliwienia ...
Jeśli któraś chciałaby Mnie n fB https://www.facebook.com/PaulinaMariaW to zapraszam .
Chciałam powoli jeść co więcej śmietanę dodać i cyrki sa dalej z brzuszkiem .Ethan ma 7 kg 65cm i skończył 3 miechy.
Współczuje wam kłopotów z facetami i też podzielam bo mam podobnie ostatnio już prawie spakowałam manatki i tylko bilet został do szukania...
Pozdrawiam i kciuki dla potrzebujących szczególnie dla Kasi 1980
 
Kasiu masz rację, że trzeba cieszyć się tym co się ma:tak: Nasze problemy przy Twoich jakoś tracą na znaczeniu...
Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję&&&&&
Wpadaj do nas czasem i daj nam znać co u Ciebie
 
Kasiu trzymamy kciuki i życzymy Ci dużo siłyyyyy :*

Dziewczyny ruszam na pierwszą wyprawe sama z synkiem i to pks, wracamy w środe lub czwartek :)
 
Ostatnia edycja:
Aga
Dasz radę;-), ja z Kubą tylko komunikacja miejska i dobrze było. Teraz z 2 trochę się boję, bo Kuba za szalony, metrem z 2 jeszcze sie nie odważyłam.
Wstawiam Wam link o oklepywaniu dziecka, co mi kolezanka przypomniała.
Moja ma juz długo zawalony nosek, nic poza tym, teraz będę ją oklepywać i inhalować ile dam radę.
Dziś średnio to widzę, bo jakiś sajgon tu mam. Nie było nas 4 dni:szok:. A T zdążył wywiercić jakąś dziurę w ścianie, mam dużo prania, bo dostałam jeszcze jakieś szmatki dla małej i w ogóle jakoś nie ogarnięta jestem dziś. Wszystkie torby, pudła u Kuby w pokoju:-)
Ale jak Kuba u babci to będzie mi łatwiej dojść z tym wszystkim do ładu.
Oklepywanie dziecka | www.kaszeludzieci.pl
 
reklama
Do góry