reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ale szybko. Ja świątecznie nie zrobiłam nic...
I teraz to nie wiem, czy powinnam się wstydzić, olać, czy brać za łańcuchy świąteczne :dry:

Madzienko na co idziecie?
 
reklama
Dzien dobry;-) U nas słonecznie, ale też bardzo wietrznie.

Kana a ja tak o tym odwiedzinach w Kanadzie pisałam tak pół żartem pół serio, bo mój małżon ma rodzinkę w Kanadzie, wujka i ciotkę. Z wujkiem kontaktu za bardzo nie utrzymują, ale ciocia była w Polsce 2 razy, w tym roku na pogrzebie babci D i 3 lata temu na naszym weselu. Niesamowicie pozytywna osoba, bardzo ją polubiłam i kto wie czy kiedyś Kanady nie odwiedzimy. W przyszłym roku lecą tam moi teściowie. A napisz mi jeszcze gdzie Wy w Kanadzie mieszkacie, bo gdzieś mi to umknęło?

Powiem Wam, ze ja żadnych smaków nie miałam w ciąży. Lubię i słodkie i słone i tak tez w ciąży miałam. Więc przesądne teorie na temat płci u mnie się nie sprawdziły, bo obie ciąże miałam identyczne jedynie z ta różnicą że Filipa urodziłam wcześniej a Zuzie przenosiłam.

O pomocnikach przy sprzątaniu nawet nie mówcie. Czasem to mi sie równocześnie chce śmiać i płakać;-)

A ja zimy nie cierpię, ale jedyne co lubię z tej zimy to właśnie okres świateczny. Dla mnie to najbardziej magiczny okres w roku i właśnie dzieki niemu jestem w stanie przetrawić jakoś tę porę roku.
 
zapo ja tez świątecznie nie zrobiłam nic :tak:

Zaraz bedę robiła obiadzior, spaghetti z tuńczykiem i szpinakiem, mój debiut , zdam relacje po :-)
jak byliśmy w Irlandii to tam już od 2 listopada wszędzie wystawy, ozdoby świąteczne były...ale dla mnie było to za długo, bo pierwszy szał minął i już potem było to takie normalne...a kocham święta i wystawy świąteczne :tak:
nie mam planów na sobotę, chyba gnijemy w domu :oo2:

Asiulkaa kiedy spotkanko ? ja proponuje na nastepny tydzien, wtedy mój ma drugie zmiany a ja się nudzę w domu :dry: a wieczory teraz takieeeeeeee długie :sorry2:
 
Ja zimę jeszcze toleruję, ale taką białą. O wiele bardziej nie znoszę późnej jesieni i bardzo wczesnej wiosny, kiedy jest: plucha, deszcz, wiatr, zimno, ślisko i głowa boli!

A dla mnie tekie szybkie wystawy świąteczne psują efekt. Bo czekam na święta, magię i zapach przypraw. Czekam, tydzień,miesiąc, i dłużej. I jak już święta przyjdą, to jestem tym autentycznie zmęczona :-(

No babie nie dogodzisz ;/
 
Hej :-)

Wpadłam tylko złożyć życzenia: asiulkaa-100 lat!!!!!!

I lecę dalej sprzątać, bo wieczorem mam imprezkę urodzinowo-parapetówkową :-D

I przy okazji-dziękuję Wam kochane za życzenia na fb :tak:
 
Hej

Wrócilismy od teściowej ... głowa mi pęka :oo2:
Teraz tatuś poszedł kapać synka a ja jem mandarynki :sorry2:
A wcześniej najadłam się rogali bo mama upiekła. Pęknę.

Ja tez lubię święta , ale jak juz są a nie jak trzeba do nich szykować i sprzatać :baffled:
 
w końcu i ja dotarłam...wypad do kina bardzo udany i nawet nie wiem kiedy te 2,5 godziny mi tak zleciało..
byliśmy na skyfall - może fanką Bonda nie jestem, ale moim zdaniem film fajny
yes2.gif
yes2.gif
a muzyka super
później jeszcze małe zakupki i pól dnia zleciało...a jak pięknie są ubrane choinki a AlmiDecor, z reszta w Home&You tez już świątecznie....

u mnie tez powoli zbliżają się święta, oto moje tegoroczne dzieła-pochwale się a co:-p...
 
reklama
w końcu i ja dotarłam...wypad do kina bardzo udany i nawet nie wiem kiedy te 2,5 godziny mi tak zleciało..
byliśmy na skyfall - może fanką Bonda nie jestem, ale moim zdaniem film fajny
yes2.gif
yes2.gif
a muzyka super
później jeszcze małe zakupki i pól dnia zleciało...a jak pięknie są ubrane choinki a AlmiDecor, z reszta w Home&You tez już świątecznie....

u mnie tez powoli zbliżają się święta, oto moje tegoroczne dzieła-pochwale się a co:-p...
Piekne !!!
Jak Ty to robisz :szok:?
 
Do góry