reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

karola--> tak,chodziło mi o anty. Ja brałam Yaz, a poźniej Qlaira. Z tego, co czytałam na ich temat, to pigułki z niewielką zawartością sztucznych hormonów, a ich przyjmowanie naśladuje naturalny cykl kobiety, dlatego też pigułki były 4-ro kolorowe (miało to związek z ilością hormonów w poszczególnych dniach cyklu). I myślę tak samo jak Lorelain, że powinnaś zmienić lekarza na bardziej kompetentnego:tak:
A co do owu u siebie, to właśnie podejrzewam sobotę/niedzielę (15/16). A to nawet dobrze,bo przytulanie było w oba te dni i wcześniej i później też, więc może coś/Ktoś z tego będzie;-)
Lorelain--> nie pamiętam firmy:no:
 
reklama
masakra z tymi lekarzami, poprzedni (chodziłam państowo) przedłużał mi tylko recepty na tabletki anty i raz do roku robił cytologię, sama musiałam się prosić, żeby mi dał skierowanie na próbę wątrobową, jak zaczęłam starania to pytałam się czy powinnam zrobić jakieś badania, powiedział, że on nie widzi takiej potrzeby. Wkurzył mnie swoim podejściem i szukałam nowego Gina. Znalazłam Gina, który przyjmuje niedaleko i miał same dobre opinie na stronie znanylekarz.pl, owszem gabinet ma super, nówka sprzęty, ogromna plazma na ścianie w gabinecie gdzie widać obraz usg i ogólnie wszystko pięknie ładnie tylko już kilka dziewczyn, które czytają moje wpisy stwierdza, że powinnam go zmienić.... dzizas.... i jak tu teraz trafić na dobrego lekarza....
 
avent - pytałam sie o firme bo ja np na tescie lh pinka mialam tak że kreski mi wychodziły w dniu owu, a nie 24 godziny wczesniej. Z tymi testami to moim zdaniem różnie bywa. ale najwazniejsze żeby były przytulanka w okolicy owu.

karola - dla mnie to właśnie najgorsi są lekarze którzy karzą czekać i akurat moze sie samo naprawi. Kurde blade jak są plamienia których być nie powinno to wiadomo że coś nie halo i zamiast szybko to naprawić to karze czekać na gwiazdke z nieba a ty nerwy masz zszarpane.

ja jak zaczynałam starania to mialam liste badań do zrobienia, bo jak ci wyjdzie np bakteria to lepiej teraz wyleczyć za wczasu niż jak juz bedzie fasolka w brzuchu i ciąże narażać.
 
No to zaczyna mnie boleć brzuch na @ i nawet dziś trochę czegoś brązowego wyleciało (na bieliźnie trochę i na papierze). Teraz czysto, ale podbrzusze przed@owe,niestety. No cóż, to nici z testowania i staramy się w przyszłym m-cu.
 
witam poświątecznie :)

teoretycznie dziś albo jutro powinnam dostać @ ale znów pojawiły się plamienia w 22 dc więc hormony nadal szaleją i @ za szybko nie przyjdzie :-(

Karola powinnaś jak najszybciej zrobić badania wszystkie (hormony itd.) Zobaczysz czy wszystko jest w porządku.

Ja też dziś złapałam doła :crazy: ! Znów dostałam pismo z UP,że zerwali mi umowę i nie przysługuje mi prawo do stypendium :wściekła/y: skontaktowałam się z radcą prawnym i zrobili to bezpodstawnie! Podali jakieś śmieszne artykuły których człowiek nie zna i są zadowoleni. Jestem taka zła wrrr!!! :eek: Ale napiszemy odwołanie od decyzji :confused2:

Przykro mi butterfly, straszne konowały w tym Twoim UP.


Beta zrobiona, ale wynik Dopiero jutro. Ech... zabija mnie to czekanie. Czuje sie jakbym siedziała na bombie zegarowej:eek:

Gosia spokojnie, nie denerwuj się kochana:-) na pewno będzie wszystko w porządku.

No to zaczyna mnie boleć brzuch na @ i nawet dziś trochę czegoś brązowego wyleciało (na bieliźnie trochę i na papierze). Teraz czysto, ale podbrzusze przed@owe,niestety. No cóż, to nici z testowania i staramy się w przyszłym m-cu.

przykro mi
 
marcia ja biorę olej z wiesiołka, ale nie mam zbyt dużego doświadczenia z nim, bo to mój pierwszy cykl z tym wspomagaczem, czytałam w necie, że może powodować tycie i u mnie chyba też wystąpiło to zjawisko, nie licząc przejedzenia świątecznego, mam 2 kg na plusie (i dodatkowy 1 kg poświąteczny), śluz jaki był taki jest, nie widzę wielkich zmian, ale może to za wcześnie, na razie go odstawiłam, bo jestem po owulacji, nie mierzyłam tempki, ale przestałam brać, jak zobaczyłam "białko jajka"

avent jest jeszcze nadzieja, może to plamienia implantacyjne, póki nie rozkręci się @ nic nie wiadomo

sylla nie pij i kłopot z głowy, ja też już pół roku odmawiam sobie alkoholu w drugiej połowie cyklu i sylwester będzie baaaaaaaaaaardzo trzeźwy

larelain straszne przykre te twoje doświadczenia, mam nadzieję, że w końcu trafisz na specjalistę, który pomoże ci dotrwać do szczęśliwego rozwiązania, tak na marginesie musisz być bardzo płodna, skoro to często udawało ci się zafasolkować ;)

karola popytaj wśród koleżanek, może któraś ci doradzi jakiegoś fachowca, a ty chodzisz prywatnie czy na NFZ?
 
reklama
Do góry