reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witaj Marita... remontu wam niezazdoszcze - sama mam w planach odmalowanie kuchni bo juz maskara, myśle ze w sobote sie uda ale kto wie...co sie jeszcze moze wydarzyc:-D
My tez mamy w planach wakacje majowe wykorzystać...tydzien w Wiedniu a stamtąd już tylko 350km do domu.. wiec drugi tydzien w PL...:-) koleżanki ze szkolnej ławki obiecały poimprezować więc bedzie wesoło...

zaraz zmykam po Karine do szkoły i do..logopedie mamy dziś na 13.30

co robicie na obiad? pomysłu brak...:sorry2:
 
reklama
aniahaven- ja dzis zrobilam ala zapiekanke z ciastem francuskim w tym pieczarki brokol jajka i tarty ser zolty wszystko to mieszam z ubita smietana 30%. moj maz to codziennie najchetniej by chcial zeby byly ziemniaki i mieso, duzo miesa... ale ile mozna codziennie tak samo..:-p
 
a ja dzis na obiadek tez nie mialam pomyslu i zdecydowalam sie na szaszlyki z piekarnika salatka i fryty :) juz sa gotowe jedynie do piekarnika wstawic...no ale to dopiero o 15 tak by byly cieple jak maz wroci:)
 
U mnie na obiad makaron z lososiem i sosem, ktory podpatrzylam w La Place ;-)
1 duza cebula pokrojona w piorka podsmazona na masle lub innym tluszczu, do tego opakowanie pomidorkow koktajlowych (wrzucam cale pomidorki bez krojenia). Wszystko chwile podsmazyc i dodac buteleczke kooksroom lub slagroom. Ja daje kooksroom z AH eigen merk bo jest gesciejsza niz normalna kremowka. Do tego pieprz bialy i czarny, sol. Chwile pogotowac. Do sosu wrzucam ugotowany makaron. Podaje z lososiem z piekanika, ale mozna podsmazonego lub upieczonego lososia podzielic na kawaleczki i wymieszac z makaronem i sosem. Do tego brokuly gotowane na parze i klaar :-)
 
witam panie.
Ja podczytuję cały czas ale weny nie mam czasami żeby pisać.

Astrid na całe wakacje do PL??????Współczuję i dziwię się bo ciągle narzekasz na Polskę a wybywasz tam na całe wakacje!!
w primarku nic ciekawego i eleganckiego dla siebie nie kupisz, więc jak nie masz blisko to nie ma co jechać...bodziaki jednie fajne tam kupowałam.
Z sieciówek w NL to polecam Zarę, Mango... a w PL tanio i fajnie w Reserverd...

Nana znajdź w końcu jakiegoś sensownego lekarza tutaj...wiem że ciężko no ale zdrowie Tymka ważne...

niunia gratuluję rozpoczeci budowy domku...oby szybko poszło...

U nas dziś była zupa rybna...
 
hejka...

Na obiad bedzie wołowinka z piekarnika, fasolka szparagowa i ziemniaki...wszystko gotowe juz tylko wstawić na 19.00:tak: Marita muszę sie wgłębic w ten twój przepis:nerd: brzmi cudnie... i takie pytanie chyba do ciebie...spotkałam dzis dziewczyne na ulicy:cool2: co chciałaby studiować tutaj ale w jezyku angielskim, gdzie szukac takich studiów i jak? dajcie jakies pomysły bo obiecałam pomóc:tak:
 
reklama
Do góry