reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Sunshine - u nas też, jeszcze jak Alinka była malutka, to wstawałam, robiłam nam śniadanka w domu i mężowi do pracy, a potem skończyło się, bo poszłam do pracy i raniutko z Alinką juz musiałyśmy być na miejscu.
 
reklama
haha Munka no a co myslalas ze nie bedzie sprzatania po takiej imprezie? pulpit trzeba pozamiatac naczynia pozmywac hihihih

dziewczynki wiem ze temat byl ale hmmm nie uwazalam wtedy... chcemy kupic PCHACZA. co mozecie polecic? niekoniecznie grajacy. jakies gumowe kolka by sie przydaly zeby mi paneli nie poniszczyl. cos z tym hamulcem moze - nie wiem czy to sie przydaje?

kasiek chyba kupilas taki fajny jakby wozek sklepowy? dobrze pamietam?
 
moje dziecko od rana zjadlo 40ml mleka, pozniej pol kanapki z twarozkiem, pol miseczki kaszki i teraz po dwoch lyzkach obiadku stwierdzil ze wystarczy. wykoncze sie nerwowo!!!! kalafiora wczoraj jadl ale dizs juz nie bedzie!!

ide do sklepu ugotuje mu kawal miesa i pyrke, moze to lyknie??


edek - ugotowalam piers z kurczaka, ziemniaki, fasolke i marchewke. wzial po gryzie ze wszystkiego. i podziekowal... na szczescie udalo sie na raty wepchnac mu 180 mleka z kaszka....
czy powinnam isc do lekarza??? bo on nawet mniej sika przez to, nie mowiac juz ze kupa dzis byla wielkosci orzecha wloskiego....
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki :)

Kto mnie jeszcze pamięta?
Tęskno mi za wami ale ciężko wyrobić się z czasem ostatnio :/

Zajrzałam kilka razy przez ostatnie dni, wiem że Muńka miała urodziny (sto lat kochana) i imprezka była niezła

Josie
moja Magdzia też swego czasu miała kiepski apetyt ale samo jej przeszło, jedynie banany wtedy chętnie jadła, taka małpka nam rośnie :D

Może uda mi się częściej tu zaglądać ale nie obiecuję, ostatnio obiecałam Ivon i obietnicy nie dotrzymałam - przepraszam



Muszę zmienić miniaturkę bo ta już dawno nie aktualna ;)

Dobrego dzionka kobitki
 
josie ja polecam swój pchacz Smoby Cootons wózek na zakupy. Nie gra, ale ma gumowo-plastikowe figurki (zwierzątka), które dziecko może wrzucać przez odpowiednie otwory do koszyczka. Świetnie sprawdzają się jako gryzaczki:p Ponadto ma blokadę czterech kół. Dzięki temu moja Polka bez problemu chodziła z nim po kaflach (teraz biega po całym domu:D). Możesz zablokować dwa koła lub wszystkie cztery i wtedy już w ogóle cały będzie wolno sunął. Jest bardzo stabilny i porządnie wykonany (zasuwa nawet po dworze po nierównej kostce granitowej). Załączam zdjęcie sprzed miesiąca:)
211135.jpgIMG_0373.jpg
 

Załączniki

  • 211135.jpg
    211135.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_0373.jpg
    IMG_0373.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
Josie ja mam pchacza fp i jest ok. Dostał go Szymek od mojej siostry na gwiazdke wiec nie narzekam ale gdybym miała sama kupic to podoba mi sie ten co kasiek wkleila bo ka ten kosz.

Ja w imprezie duchowo uczestniczylam bo komorka sie ladowala a na kompie nadal na bb pisac nie mogę. Munka pytaj męża co mam zrobic. Please. Moge podeslac print screen tego co widzę jsk chce cosnnapisać.
 
I coooo tu tak pustoooo???? chyba ladna pogoda w PL :-D:-D:-D tu tez :-p

Josie
my mamy taki pchaczek pchaczek.jpg tesciowa kupila ale ale mi sie tez podobal i sama go chcialam, ale pozniej kasiek pokazala swoj i mi sie spodobal baaardzoooo :tak:
Co do niejedzenia to nic nie zaszkodzi jak skonsultujesz to z lekarzem :tak:
 

Załączniki

  • pchaczek.jpg
    pchaczek.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 19
reklama
kasiek dzieki, sklaniam sie wlasnie ku temu twojemu :-D
a w ogole wiesz ze mam te zabawki co widze u ciebie na zdjeciu, te koraliki z ikei i kule vtech :-D teraz jeszcze pchacza kupie i beda jak blizniaki

sunshine podobny w wersji dla chlopca ogladalam ale prawie 300zl kosztowal
tialana dzieki ze mowisz !!! wlasnie moj tez tylko i wylacznie banany :szok::eek: pozera je w 10 sekund... ale ile mozna jesc bananow? boje sie ze jak mu dam wiecej niz jeden to go brzuch rozboli...
 
Do góry