reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
No jestem i dziś może uda mi się nadrobić co nie co !!!!!!!!!!



Hej kobitki :)

Kto mnie jeszcze pamięta?
Tęskno mi za wami ale ciężko wyrobić się z czasem ostatnio :/

Zajrzałam kilka razy przez ostatnie dni, wiem że Muńka miała urodziny (sto lat kochana) i imprezka była niezła

Josie
moja Magdzia też swego czasu miała kiepski apetyt ale samo jej przeszło, jedynie banany wtedy chętnie jadła, taka małpka nam rośnie :D

Może uda mi się częściej tu zaglądać ale nie obiecuję, ostatnio obiecałam Ivon i obietnicy nie dotrzymałam - przepraszam



Muszę zmienić miniaturkę bo ta już dawno nie aktualna ;)

Dobrego dzionka kobitki
myślałam ostatnio o Tobie, miałam nawet pytać dziewczyn czy wiedzą co u Ciebie, fajnie że się pokazałaś i nie uciekaj już na tak długo



dobra idę Was nadrabiać !!!!!!
 
Ale tu cisza. Chyba wszystkie leczą kaca :-D:-D
Kasiekz fajny ten pchacz, może też bym małej kupiła ? Tylko, że ona nawet jeszcze nie raczkuje, może na roczek będzie wsam raz:-D:-DMoże go od Ciebie odkupie:-), bo Twoja będzie już pewnie sama śmigać :-D:-D:-D
 
Aylin - no kurcze ja mam kaca...... W nocy wstawalam po p/bóla bo oczywiście migrena poalkoholowa na tapecie,ale co tam!!!! Raz sie kończy 29 lat :-)

Dziewczyny,szkoda,że Was nie było!!! Nadrobimy!! ;-)

Muszę szykować sie do MsMickey... Oj chyba powinna przygotować dużą ilość wody :-D
kurde i ja się nie załapałam :-(

a widziałam że imprezka udana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-D:-):-D ale żeście się nachlały !!!!!!!!!!! :-p

a kto dziś ze mną pije ?? tak oooo bez okazji :laugh2:

w temacie fotelika i wóżka :
- fotelik kupiony od znajomych romer king plus i jest ok
- wózki spacerowe dwa :biggrin2: jeden dla teściówki (dała pieniązki i sama wybrała) caretero monaco a dla siebie kupiłam zappa extra bo zależało mi na małym wózku z przkładanym siedziskiem :biggrin2: a co na wszystkim oszczędzam więc tu zaszalałam :biggrin2: wózki testowane narazie w domu bo śniegowe zaspy nie pozwalały na wyjazd poza cztery ściany :biggrin2:
fajne te wózki, ale ten zapp to chyba taki niewygpdny podnóżek ma dla dziecka, widziałam ostatnio koleżankę z takim wózkiem i jej 2 letni syn to nie miał gdzie nóżek położyć


Aylin moja dziś w nocy spała tak że z siadu poleciała w przód i głowę miała między nogami tak jakby siedziała i całowała kołdrę :-)


Maćku i jak się zumba podoba ???????????????


atinka podobno ja jestem królową słowa "ZAŚ" ale już staram się go nie używać
 
Dobry wieczór :-)
dziewczynki wiem ze temat byl ale hmmm nie uwazalam wtedy... chcemy kupic PCHACZA. co mozecie polecic? niekoniecznie grajacy. jakies gumowe kolka by sie przydaly zeby mi paneli nie poniszczyl. cos z tym hamulcem moze - nie wiem czy to sie przydaje?
Ja mam takiego smily-play-pociag-pchacz.jpgi nie polecam ;-) Tzn odczepiane pianinko daje radę i Zosia się nim sporo bawiła (teraz już nie, bo nie ma czasu na pierdoły; trzeba zdobywać świat), ale pchacz jest za lekki i co za tym idzie niestabilny. Może jak już Zosia będzie pewniej na nóżkach stała to się nada, ale póki co lepszy taboret :-D

Kto mnie jeszcze pamięta?
Ja ;-)

a kto dziś ze mną pije ?? tak oooo bez okazji :laugh2:


Maćku i jak się zumba podoba ???????????????
Mam chyba jeszcze trochę winka z osadem, więc wypijmy z okazji iienin Ani - ani moich ani Twoich ;-)

Zumba spoko. I chyba nie jest ze mną najgorzej, bo nie dziś zakwasów :tak:
 

Załączniki

  • smily-play-pociag-pchacz.jpg
    smily-play-pociag-pchacz.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 42
Maćku osad najlepszy, najbardziej kopie :-p:-p:-p:-p

u mnie też jest zumba ale kuźwa w piątki na 19 gdzie akuratnie jest kąpanie małej, karmienie i usypianie :no::no::no::no::no:

maćku bo ja już piwko kończę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w imprezie duchowo uczestniczylam bo komorka sie ladowala a na kompie nadal na bb pisac nie mogę. Munka pytaj męża co mam zrobic. Please. Moge podeslac print screen tego co widzę jsk chce cosnnapisać.

podeślij pokaże mojemu. Też informatyk

Aylin moja dziś w nocy spała tak że z siadu poleciała w przód i głowę miała między nogami tak jakby siedziała i całowała kołdrę :-)

moja jeszcze tak nie zasneła. Od urodzenia ma ukochana pozycje na boczku 0 teraz dozedł brzuszek.

Ja pije :)


Aaaa dzis byłam po pracy na testach gerbera, a potem u fryzjera (Muńka MsMickey - to dla was oczywiście :)) Dziecia od mamy odebrałam o 19. Jak przywiozłam do domu to mała nie wiedziąła co ze soba zrobić. Witała się ze wszystkim, raczkowała po całym mieszkaniu i głaskała wszystko co lubi. Krzesełko, kojec, lodówkę próbowała dopaść kota ale sie nie dała.
Nie wieiząłam ze tak moze tęsknic za swoimi skarbami. Śmieszna jest. A jutro znów puźno wrócimy bo po pracy do koleżanki jade....

A pchacza mam V-tech - i mała go lubi. Nawet tak bardzo nie ucieka - ale ona nie opanowała jeszcze kroków do przodu - na razie tylko przy mebelkach, koncentruje sie obecnie na mówieniu. Gada non stop :)

Teraz jest tatatatata.

I w końcu moge powiedzeć do mojego "córka cię woła"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurde a która jeszcze nie pracuje, bo co chwilkę ktoś wraca do pracy !!!!
jak ja sobie pomyślę że ja jeszcze będę w domu siedzieć do listopada 2014, a może i dłużej to aż nie mogę w to uwierzyć, już bym chciała wybyć z tego domu, kochałam swoją pracę a teraz taka monotonia :-:)-:)-:)-:)-:)-(


moja za cholerę nie chce powiedzieć tatataa !!!
 
Maćku osad najlepszy, najbardziej kopie :-p:-p:-p:-p

u mnie też jest zumba ale kuźwa w piątki na 19 gdzie akuratnie jest kąpanie małej, karmienie i usypianie :no::no::no::no::no:
Tak, a ja odcedzałam... :confused2:
U nas też o 19. Jak masz chłopa w domu to nich on ogarnie mała ;-)

Aaaa dzis byłam po pracy na testach gerbera, a potem u fryzjera (Muńka MsMickey - to dla was oczywiście :)) Dziecia od mamy odebrałam o 19. Jak przywiozłam do domu to mała nie wiedziąła co ze soba zrobić. Witała się ze wszystkim, raczkowała po całym mieszkaniu i głaskała wszystko co lubi. Krzesełko, kojec, lodówkę próbowała dopaść kota ale sie nie dała.
Nie wieiząłam ze tak moze tęsknic za swoimi skarbami. Śmieszna jest. A jutro znów puźno wrócimy bo po pracy do koleżanki jade....
Hehe :-)
 
reklama
maćku narazie chłop jest ale najczęściej go nie ma także raz jest tak a raz tak hahahaaa:-:)-:)-( i co mi z tego że w jeden tydzień pójdę na zumbę a w drugim już nie - to trzeba systematyczności
 
Do góry