reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aylin - no kurcze ja mam kaca...... W nocy wstawalam po p/bóla bo oczywiście migrena poalkoholowa na tapecie,ale co tam!!!! Raz sie kończy 29 lat :-)

Dziewczyny,szkoda,że Was nie było!!! Nadrobimy!! ;-)

Muszę szykować sie do MsMickey... Oj chyba powinna przygotować dużą ilość wody :-D
 
Widzę, ze imprezka udana. Wszystkim cierpiacym - ulgi. Munka - niech migrena idzie precz
Bylam z Wami do 22 (mniej wiecej) po czym usnelam z telefonem w reku.
Mam nadzieje ze przy kolejnej imprezce (Katrina:tak:) bede uczestniczyc aktywnie.

Kasiek- Mati zasypia ok. 21, o 20 dostaje mleko - 90-120ml (nie wcisne mu wiecej), potem dojada cyca i zasypia. No i w nocy oczywiscie lubi podjadac. Czas z tym konczyc, ale musiałabym calkiem przstac karmic. To takie trudne:-(
Sunshine- podziwiam, że otej porze chce Ci sie gotowac. Mnie po 21ej trudno zmusic do czegokolwiek.
 
Andzia - dzieki! Z reguly ból mija koło 16.00 :-/

Wiecie jak dzis wygląda mój pulpit??? Cały w drinach!!!
Pierwszy raz postawiłam tyle drinków i nie wydałam ani grosza :-D :-D :p
 
Muńka na migrenę najlepsza solpadeine rozpuszczana w wodzie

Andzia doskonale cię rozumiem, że to takie trudne i tak szkoda małego brzdąca:D Moja na widok butelki zaczyna histerycznie ryczeć i obraca głowę, więc w grę wchodzi tylko coś gęstego jak kaszka do podawania łyżeczką. Nie mam intencji twórczej na nic innego. A na śniadanie też dajesz cyca, czy mm/kaszkę? A do kiedy planujesz karmić piersią, bo ja do sierpnia (żeby na wakacjach miała jeszcze wygodnego cyca):D

Agaundpestka a ty jako karmiąca cycem co dajesz na śniadanko ?
 
Ostatnia edycja:
No i wszystkie śpią , albo skacowane :)

Ja pomimo późnego powrotu do domu i pobudki 6.30 - wyspana :biggrin2: efekt spania w salonie bo małż z synem zajęli całe łóżko w sypialni i nie miałam serca ich ruszać :biggrin2: a dziś wolne jupiii :laugh2:


Kifsi-8 zebow!!! my tylko 1 :-D niooo widzisz jak Ci sie dziewczyna rozgadala :-D
i tak to z Wiktora zrobiono Wiktorie :-D:-D:-D:-D
Kifsi hej, hej, fajnie że wpadłaś. Poważnie postarasz się już być zawsze na bieżąco? :-p Pytam, bo każda tak obiecuje i po dwóch postach znowu zonk - przerwa ;-):sorry2:

jak napisałam postaram się :tak: w pracy już prawie wszystko ogarnięte ,ale w razie czego wymieniony telefon na nowy - co by był dostęp lepsiejszy więc powinno się udać :biggrin2:

aaaaaa i zapomniałam się pochwalić, że po tych wszystkich mękach w końcu i na reszcie pojawiła nam się ostra krecha a miejscu czekającym na górną lewą jedynkę:-D i dwójka tez juz napiera obok:tak:

gratuluje :biggrin2:




MsMickey-
co do samochodu to ja jezdze Renault Megan w diesel i jestem mega zadowolona, bagaznik duzy miesci sie wozek i zakupy :tak:

Dziewczyny dzis mnie mloda na maksa przestraszyla przez pol dnia, z przerwami leciala jej krew z noska :-( przez 12 jak wyciagalam gilaski to byla niteczka krwi a potem jak jej polecialo to nie wiedzialam co robic, bylam akurat na playgrupie i poszlam do pielegniarki ale kazala obserwowac teraz juz sie uspokoilo ale co sie wystraszylam to moje :confused2::zawstydzona/y:

o matko współczuje stresu :tak:

co do samochodu to ja obecnie też megane w diesel :biggrin2: i potwierdzam duży bagażnik , nie pali dużo i odpukać po pierwszych usterkach narazie spokój :tak: w przyszłym roku planujemy zmiane na nieco większy , tylko że problem w tym ,że te większe to kombiaki a mi się one wogóle nie podobają :-(

josie - mojej znajomej córka też tak ma zjedzeniem :tak: raz je normalnie wszystko a innym tylko cyc :tak: ten typ poprostu tak ma :-(


w temacie fotelika i wóżka :
- fotelik kupiony od znajomych romer king plus i jest ok
- wózki spacerowe dwa :biggrin2: jeden dla teściówki (dała pieniązki i sama wybrała) caretero monaco a dla siebie kupiłam zappa extra bo zależało mi na małym wózku z przkładanym siedziskiem :biggrin2: a co na wszystkim oszczędzam więc tu zaszalałam :biggrin2: wózki testowane narazie w domu bo śniegowe zaspy nie pozwalały na wyjazd poza cztery ściany :biggrin2:
 
Wiecie jak dzis wygląda mój pulpit??? Cały w drinach!!!
Pierwszy raz postawiłam tyle drinków i nie wydałam ani grosza :-D :-D :p
:-D:-D:-D:-D:-D
Kasiek- ok. 6ej (jak ja wstaje) zaczyna sie wybudzac i dostaje cycka, wtedy normalnie je (czyt. tak jak byl tylko na cycu). To mu starcza tak do 8-9ej, potem mama karmi go butelka (wtedy o dziwo moze zjesc nawet 180ml)
 
Hejka - no ja tylk 2 drinki wypiłam wiec bez kaca. Za to moje dziecie dziwnym trafem o godzinie 3 znalazłam w pozycji na brzuszku z pupa do góry a głową poza materacem - chwyciłam zanim zwędrowała z materaca - a cały nprzód mokry. Pielucha sucha - taka pozycje przybrałą ze jak sikła to poleciało po brzuchu do przodu. O 3 przebierałam obsiaknca mojego :)
 
reklama
Aylin- ja nie mam kaca :-p

Andzia
- mialam zrobic leiwe na obiad ale maz mial telefon wiec jak zjadlam resztki z poprzedniego dnia a wszytsko mialam przygotowane wiec musialm zrobic :sorry: przynajmniej dzisiaj mam obiad z glowy :tak:

Munka- :-D:-D nic tylko pic z nami :-D:-D

Kifsi- no patrz :-D tak mi sie wydawalo,ze masz chlopaka :sorry:ale jakos napisalam dziewczyna a Wiktoria to bardzo ladne imie :-p

Aylin- widzisz jak gimnastyczka Ci rosnie ;-) pieluch nie miala szans :-D

Katrina- kiedy bylo codziennie teraz juz tylko jednorazowo :-p:-)

Zaza- ja swojej teraz tez na noc zakladam 4+
 
Do góry