Nie przejmuj się, początki w staraniach zawsze są ciężkie... ja na początku też myślałam ,że to bez sensu , mierzyć sobie temperature , obserwować to wszystko i notować, ale w końcu się udało. Jak nie bardzo wiesz jak zinterprestować sobie cykle, to są zawsze miejsca , gdzie mogą wypowiedziec...