reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Pierwsza....

Mam teraz na popołudni do pracy , a wstaje z kogutami to pewnie przez ten upał ...na dodatek mam taki ból pleców że chodzę w plastrach

Dziś mój 29dc i nadal czekam na @

Jugo- hop hop mam wizytę na 28.07 idę po wspomagacze jak by Ci się chciało to dopisz :-)

Julia- niedługo przestanie całkiem Cię mdlić :-)

Udanego upału :-)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nati ty robiłas test ?

Aktualizacja tabelki :
Patunia brakujace , dane mi podeslij [emoji6]

1466967218-1d1mld.jpeg
1466967226-1d1mld.jpeg

 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnesis no coś ty na pewno nie zaszkodzi , wiec spokojnie się napij i odstresuj [emoji6]
Ten śluz to jest dziwny ja przy owu nie miałam pare dni po się pojawil , potem znów brak i tak sobie mi miesza wszystko..
Nie sugeruje się już nim , bo raz przed @mam mokro jakby sie wode puscilo , czasem sucho itp..
Ja powinnam jutro dostać @ i mam taki nie wiadomo jaki [emoji16]



To lecę się odstresowywać :p
Może Twoja @ zniknie na dłuższy czas :)
 
Agnesis lec , lec ja też przed spaniem sobie lampeczke winka naleje [emoji4]
Bylabym szczęśliwa ! Ale ona zawsze przychodzi , więc nie nastawiam się aż tak bardzo [emoji6]

 
Dobrze ze juz wieczór bo na głowę dostanę. Jeszcze na dokładkę scielam się z moim pożal się Boże tatusiem ale to szkoda gadać.

Jutro rano trzeba cztery literki ruszyć, żeby trochę krwi i siuskow upuscic[emoji52] Widać dawno już mnie nie kluli[emoji12] A w piątek podglądanie i się nie mogę już doczekać.
 
Nati moze jakiś lewy ten tescior był, chyba dawno takiego cyklu drugiego nie miałas co?...

Karola wieczór jest, zaraz lozeczko wstaniesz i zaczniesz nowy dzień [emoji6]
Jej oby dzidzia nozki rozchylila i się ujawnila [emoji12]


 
Dziewczyny zrobiłam zastepczy kalendarzyk , jak Jugo wróci lub cos to będzie dalej nim działać , a teraz, żebysmy były nabiezaco [emoji4]


PARAPLU 27.06 - wizyta u położnej[emoji777]
KAROLA 27.06 - badania[emoji777]
KAROLA 1.07 - podglądamy bejbika
NATI 28.07 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Druga , dzień dobry !

@ brak a temp wysoka , 37.1 a dziś 39dc.

Edit : spuscilam krew ..


PARAPLU 27.06 - wizyta u położnej[emoji777]
KAROLA 27.06 - badania[emoji777]
KAROLA 1.07 - podglądamy bejbika
NATI 28.07 - wizyta u ginekologa
 
Ostatnia edycja:
Do góry