reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Jeszcze nie peklam ale już jestem blisko. Nie wiem co to. Zęby czy skok czy razem czy diabel jakiś i egzorcyzmy trzeba. Do tego K dołącza choć już się jej przestaje dziwić bo nawet niania wysiada..
Przyszła dziś kurta przeciwdeszczowa z Chin. Jak ma 35 zl to naprawdę fajna i ładna :-) Jak mi kiedyś aplikacja zacznie działać to wrzucę fotkę
 
Milenko u mnie to samo. Mała ma nadmiar w szafie, a duża ma braki. Przez lato urosła tak, że jest już większa ode mnie :szok: Trzeba garderobę uzupełnić. Rozmiar buta ma już 39. Też muszę kupić buty na w-f, jakieś adidasy do chodzenia i baleriny. Także spore wydatki przede mną.

Katjuszko jak Z. dzisiaj?
Kupiłam mojej książeczki z naklejkami. Pełnia szczęścia :-) :)
Napisz czy K. sama sobie z nimi radzi? Bo moja potrzebuje pomocy.

Skończyłam robić papryczki peperoni w zalewie miodowej .
 
Katjuszko jak dzisiaj?
U nas sie potwierdzilo - zeszłotygodniowa goraczka i katar to zeby, piątki dolne przekrwiły dziąsła i widac tylko dwa takie pontony w dziąsłach, ciekawe kiedy sie wybiją na powierzchnie.
A ja musze pocwalic sie ze nasz M zaczal niedość ze sam sypiac w swoim pokoju - wyija mleko u nas w sypialnie po czym kaze sie zaprowadzic do swojej sypialni, spi cala noc i sam rano pierwszy raz do nas przyszedl! wczesniej musialam go przynosic jak kwekał a teraz sam przyszed, jakaz to wygoda dla mamy :) no i powoli mozemy z tata spedzac malzenskie noce, bez Małego Intruza po srodku :)
 
LOKA to dobrze,choć ja wygodna jestem i młodą od początku w łóżeczku trzymałam.

EDYSIEK pociesz się że może jeszcze rok i młoda przestanie rosnąć.
Mój but 36 a ciuchy 152 ma 9lat:szok:,pewnie będzie problem buty białe komunijne kupić bo sie kończą na rozmiarze 35dziecięce.U nas też dresy za krótkie,bluzki też ale ja sporo miałam pochowanych wcześniej kupionych to teraz mam mniej do kupienia.Jednak warto zapasy ciuchowe robić.
Moja nie umie odklejać naklejek,choć Klara z tego co pamiętam daje sama radę ale Ona ma już wprawę;)
 
Klara ma wprawe,zgadza się, ale zależy jakie. Jak są kiepsko wycięte przez maszynę to średnio, bo sama mam problem. Ale odklejac i naklejać umie sama. Tylko pytanie czy chce sama ;-) a to już różnie.. kilka naklei i mama/ciocia pomoc.. Ale szał jest nadal. Wczoraj byłyśmy razem w sklepie bo była grzeczna u fryzjera i dała grzywe wyciąć to chciała pół sklepu wynieść..

A ja ledwo ciagne dziś. Z lepiej trochę, co nie zmienia faktu że wstała o 4.30. Poszła spać o 6 kiedy wstała K. W nocy oczywiście z pobudka i krótka,bo tylko polgodzinna, impreza.. wstała o 7 i jakoś jej jeszcze nie po drodze na drzemkę.. A ja na oczy nie widzę. Ona śpi dużo mniej niż Klara aktualnie. Nie wiem czym ona jest napedzana.. choć muszę pochwalić bo w szoku jestem że ona JE. zjada słoiczek zupki i kaszke lyzeczka!! na kolację. Dla mnie to tak dziwne po nic niejedzacej w tym wieku klarze że otrząsnąć się nie mogę... ;-) mam nadzieję że nie przechwale...
Właśnie leży z pianinkiem i się śmieje do niego.. Chyba zjem swojego mleka żeby się tak nakręcić :p to żart..
 
Loka gratulacje:) ja nie wiem kiedy H się od nas wyniesie :/

Milenka to twój jest dużo większy od mojego K bo u nas tenisówki do szkoły kupiłam 34 a ubrania na 140 a sporo ma na 10 lat i są jeszcze za duże.
Na szczęście zakupy ubraniowe typu spodnie koszulki bluzy i bokserki mam z głowy bo moja mama kupiła mu mnóstwo ciuchów :D nam zostało tylko kupić buty na jesień i ewentualnie kurtka .

Katjuszka a strzel sobie mlecznego kielicha;) może akurat postawi Cię na nogi :D

Czekam już ponad godzinę aż M się wyszykuje 8-) muszę pójść na miasto odebrać prezent od jubilera, kupić kartkę i masę innych pierdół i mam nadzieję że dzisiaj się to uda ..
 
Ostatnia edycja:
Ancona no wielki jest,obawiam sie że będzie taki jak jego chrzestny[mój brat]prawie 2metry wzrostu i but 48
Fajna babcia że tak dba o wnuka:blink:

KATJUSZKA dobra myśl,może też pogugasz do zabawki zamiast się wściekać:rofl2:

Moja położyła się koło mnie i usneła a miała właśnie zupe jeść to ją głod szybko obudzi.Bidulka wstała o 7 to środek nocy dla niej to padła:D
 
Ostatnia edycja:
Witam się w to słonecznie południe :) dzieci zajęte na placu zabaw to w końcu mogę coś napisać :)
Katjuszka - nie dziwię się, że wysiadasz... U mnie jest dużo lepiej a też nie wiem jak się nazywam ;)
Misiek coraz mniej histerii urządza, choć do ideału jeszcze brakuje, biega bez pampka (ale sikanie w plenerze to sport ekstremalny). Przy czym, żeby to jakkolwiek działało, musieliśmy z pampka zrezygnować zupełnie. No i co jakiś czas w nocy mam pościel do przebrania (np dziś :/). Budzi sie w nocy zwykle raz no i bez mamy nie zaśnie. Nad ranem zwykle przychodzi do naszego łóżka. Często razem z siostrą... Można ich odprowadzić do ich pokoju bez większego problemu, ale zwykle nie mam na to siły ;) Nie jedzą prawie nic (choć rosół przez slomke może dać radę :D) . W przeciwieństwie do N która rzuca się na każde jedzenie (też się nie mogę na nią napatrzyć).

Milenka - to Twój syn ma już prawie moje wymiary :D
A zbieranie ciuchów dobra rzecz, ja ostatnio dostałam chłopięce na 116 cm. Przy obecnym tempie wzrostu przydadzą się za 5 lat ;)

Viltutti - moja starsza 3 miesiące przyzwyczajała się do przedszkola, tzn ogólnie jak już była to podobno było nieźle, ale co rano była tragedia. A pod koniec roku kazała przychodzić po siebie godzinę później ;)

Loka - oby tak już mu zostało :)
 
reklama
Milenko moj chodzi i wyje o wszystko. Zurek jest bleeeee. Zaraz go uspie(o ile sam nie padl bo cos cicho).

Katjuszko lampke wina sobie strzel[emoji6] moze mala po nim zasnie na cala noc[emoji38]
 
Do góry