reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja rocznik 86 :p ale czuje sie jakbym miala 18..gdyby nie dzieci :)
co do mm to na początku butla była tylko na noc a teraz już tylko mm. Zjada bebilon tak jak starszy i nic jej nie jest. przybiera idealnie. Wieczorem zasypia ok 20-21i soi do 5:30. zjada i spi dalej do 8-9. taki układ mi pasuje :)
córcia zjada 120-150 co ok 3.5h.
co do szczepien tez biore pod uwage te refundowane. no zastanawiam sie wlasnie miedzy tymo a 5 w1.
Moja ma ma 1.5 mca a nadal.wchodzi w 56 w szoku jestem. Ale musze z szafy powyciagac 62 i pochowac te mniejsze bo widze ze kilka dni i na nogi bedzie ciasno.
 
Dobra to która ma fb ? Proszę o zostanie moim kumplem :) na priv podam dane, zglaszajcie się.

Kurde ten moi syn zartownis jest. Obudził mnie bo jeeeeeesc, poszłam przed jedzeniem siku, wracam a on śpi. I co ? Na bank jak się położę i przykryte kolderka on znowu zacznie się awanturzyc bo głodny ;p

Jeśli chodzi o ubranka to zależy jaka rozmiarówka, takie różne są. Ignacy się urodził 62 cm i prawie 4 kilo , teraz nosi 62/68 a czasem 74.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to tez tak dlugo Wasze sypiaja jak i moja, czyli mamy szczescie bo pozniej caly dzien ogarniac placzace dziecko po nieprzespanej nocy to mozna sie zajechac.[emoji14]
Moja dzisiaj max 6h przespala i postawil mnie na proste nogi kolo 2 jej nagly wrzask, taki jak nigdy. Okazalo sie ze ledwo oddycha, taki miala nos zakatarzony :/ wczoraj po kapieli i jedzeniu szybko usnela, zostawilam ja w sypialni gdzies na godzine sama i jak wrocilam to byla cala odkryta i rozkopana a tylko w skarpetkach i w body lezala. Pewnie sie od tego dorobila albo jak bylismy w luxmedzie to jakiegos wirusa zlapala bo tam duzo kichajacych, ehhh.. jak nie wysypka, to katar i tak ciagle cos... jednoczesnie wiem ze to nic takiego ale nastawiam sie juz dzisiaj na dzien krzyku. Maz od jutra do pracy pierwszy dzien i az sie boje jak ja ja ogarne sama te 10h codziennie..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ignas wymiata [emoji1] mój dalej nosi 50 i mniejsze 56 [emoji23] pokupowalam pełno czapek na jesień, zimę i chyba za rok zalozy ma tak mała główkę [emoji23]

[emoji173]
 
moja dalej w 56 ale kolejne odkladam na bok bo za krotkie nogawki ma nieproporcjonalnie dlugie nozki :d 62 na dlugosc czesc ok zalezy jaki kroj ale takie szerokie, ze paradnie wyglada

mamakulka moja tez tak robi, czeka az zawine sie kolderka przymykaja mi sie oczy i wola :D

dordaw spi w samych bodziakach i skarpetkach? moja w body, pajacu, zawiniete rece pielucha i na to dopiero kocyk ;p
 
Sierpniowka jak Ci młody wystrzeli to nie gdzieś wiedziała co z za małymi robić :D
Ale fakt. Wielki jest strasznie. Najgorzej było jak dostałam zajebiste śpiochy ale ciężko się je ubieralo bo przez głowę i w ogóle takie dziwne , nasapalam się spocilam a to cholerstwo za małe. Nie dopielam! Szlag mnie wtedy trafił hehe

A Igi spi w śpiochach i zawiniety w kocyk. Czasem na to kolderka ale nie zakładam mu więcej warstw.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paper Nina też jest taka chuda jak mój mały nie? Właśnie niektóre rzeczy na długość dobre ale na szerokość jakąś masakra jak mały klaun wygląda. Babcia kupiła tyle spodni dla niego a on może tylko na szelkach [emoji23]

[emoji173]
 
Haha już widzę Twoja minę w tedy [emoji23] niech wystrzeli bo taki malutki, że kto przychodzi w odwiedziny boi się go wziąć na ręce. Ignas fajny przynajmniej nie musisz się bać, że takie maleństwo. To zdjęcie na fejsie Ignasia ostatnie cudo [emoji7]

[emoji173]
 
reklama
Do góry