reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Eli przytulam:) ja tez miewam takie dni. Z moim m tez się często kloce ale juz nie mam cierpliwosci. Wczoraj malo brakowalo bo wmawial mi ze zle wyslalam papiery do urzedu. Dzwonie tam dzis i co? Po prostu sie zawieruszyly i je przeoczyli i chcieli jeszcze raz żeby doslac. Wystarczylo zadzwonic i zapytac. I nam tez zdarzają sie ciche dni i to nie trwa jeden wieczor czy dwa. Po prostu jestesmy zmęczeni, synek daje nam popalic i caly czas cos gdzies od nas chca. I to ze sie klocimy i przez pare dni nie odzywamy wcale nie swiadczy zle o naszym zwiazku. Mocno kochamy nasze dzieci i siebie. Po prostu czasami musimy zlapac dystans do tego co sie dzieje wokoło. Zreszta oboje mamy niezłe charakterki i oboje bysmy chcieli rządzić a tak się nie da :D zreszta jestesmy juz prawie 11 lat razem z czego min 9 mieszkamy razem wiec to o czyms swiadczy ;)


 
Witam się i ja. Nocka ujdzie, czyli tak jak zawsze ostatnio..

Jezuuuuu jak zwykle zasnelam o 1 I obudzilam sie o 4.30. Masakra.
Nie moge sobie miejsca zalezc.
Jestem juz zmeczona. Powaznie. Jak leze to mnie gdzies przydusza I jak bym pelnego oddechu nie mogla wziasc. Jak siedze to po jak8ms czasie czuje ze maly sie wkurza I mnie obija wsciekle az w pachwinach czuje. Jak stoje dluzej czy chodze to po prostu sie mecze marze aby sie polozyc. Bola mbie pachwiny spojenie lonowe i brzuch mi sie stawia.a to wszystko takie normalne. Przeciez nie jestem pierwszy raz w ciazy. [emoji23][emoji23] Ehhh.
Nocka jak zwykle do bani bo oczywiscie spac nie moge.
Zostalo mi 50 dni do cc. Panicznie sie boje ale chyba juz chce miec to za soba. Moj wczoraj patrzyl na mnie z takim wspolczociem jak sobie pozycji nie moglam zalezc a jak mi sie po dluzszym czasie udalo to qurwa siku mi sie zachcialo.i musialam wstac . Mowi " malutka dasz rade wytrzymac jeszcze troche " no pewnie ze dam ! Przeciez Sama se go nie wyciagne.

Macie siare w cyckach? Martwie sie bo za czasow chlopakow kurcze juz od jakiegoś czasu mialam I to bardzo Duzo. A teraz kurcze cisne te cyce I nic .Sahara.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam tak samo, nie mogę długo siedzieć, długo stać, jak leżę to nie mogę sobie pozycji znaleźć, bo cały czas niewygodnie, mój mąż tak samo wczoraj jak się podnosiłam z łóżka i trochę mu ponarzekałam to spojrzał ze zrozumieniem i mówi "jeszcze trochę"..damy radę, już mniej niż więcej ;)

Ja te nie mam siary i z synem też nie miałam jakoś chyba prawie do samego końca, ale jak się urodził to pokarmu miałam aż nawał, także nie martw się na zapas.

Witam sie szpitalnie, jestem po pobraniu krwi i moczu, jak wyniki beda ok to dzis i jutro dostane steryd, wyjde w poniedzialek, jesli nie to sie przedluzy. Dziewczyny trzymajcie kciuki! Deprecha mnie puscila, wczoraj wylam bez powodu, ehh ale ja to z reguly placzka jestem. Mam nadzieje, ze u was lepiej :)

Nie dziwię Ci się, jesteś wrażliwiec, a leżenie w szpitalu to nic przyjemnego, więc emocje i hormony buzują. Dasz radę i ani sie obejrzysz a będziesz już w domku:)

Pytanie za 100 pkt. Byłam pewna ze wczesniactwo mija wraz z 37+1. A parę lekarzy mówi, że musi być skończony 37 czyli 38+1... wiecie jak to jest? każdy inaczej liczy te tygodnie...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja urodziłam syna w 37/38 tc, tak mam wpisane nawet w jego książeczce zdrowia, nikt nie twierdził, że jest wcześniakiem i wszystko z synkiem było w porządku.

@kleo93 u mnie w szkole rodzenia położna mówiła, że siara może pojawić się np. dopiero tydzień lub kilka dni przed porodem, albo nawet w dniu porodu :)

@Lola Lolitta kurcze! Uważaj, zwolnij obroty:( ostrożnie.

Dokładnie tak było u mnie, więc nie ma co się niepotrzebnie stresować.

A wszystko. Z m niby pogodzone ale łzy wylewalam. Chyba po prostu brakuje mi dziś sił na cokolwiek.

Przyszła paczka z Hipp a w niej chusteczki i naklejka na szybę do auta.

Spadek formy? niestety, zdarza się. Tulę, jutro będzie lepiej.

Miłego dzionka wszystkim:)

Aha i witam nową mamę :)
 
Hej kochane! Nie pojechalam na ip, skircze byly juz tylko rzadziej a potem przeszly. Dzis jest duzo lepiej, nie jest mi niedobrze, skurcze sa bardzo nieregularne, leciutkie i rzadko :) Pojade jak znow sie nasili ale watpie. Odpoczywam caly czas, mąż wybral corke do przedszkola, przywiozl mi świeże buleczki, zrobil sniadanko i wstawil obiad, a teraz zajmuje sie młodszą córką ktora nadal troche chora. Ja mam nakaz lezenia od męża :) Najadlam sie tabletek, bedzie dobrze :) Jak sie gorzej poczuje to wiadomo pognam na ip.

Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iza niech ci maz kupi buscopan
Drogi jest ale u mnie lepiej zadzialal niz nospa !

thgfflw1k3inkyc3.png
U mnie no spa podzialala ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry