reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

My mieliśmy jeden 3w1 po roku kupiliśmy parasolke która służyła do ok 2-3 roku życia. Z młodszą córka więcej chodziłam w chuście . Tak jak napisała Lilith pewnie wszystko wyjdzie z czasem, zależy też czy dużo będziesz wózka używać , w jakim terenie.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam wózek 3 w 1 do końca mi służył. jedynie fotelik zmieniłam na lepszej firmy.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Ja myślę o kupieniu używanego 3w1 i dokupieniu nowego, dobrego fotelika. Albo 2w1 i do tego adapter i fotelik. A na wiosnę jakaś lepsza spacerowke. Ale mam mętlik jak oglądam w necie te wózki. A jak tu jeszcze sypiecie nazwami to wymiękam. Grzecznie sobie spisuje i sprawdzam.
Będę szukać czegoś z duża gondola bo i ja i mąż byliśmy wielkimi noworodkami i nie sądzę że mi dzidź tego oszczędzi:) no i musi mieć rączkę naprawdę wysoko bo nie będziemy się garbic przecież :) ogóle dobrze by było żeby był wyższy.
Do tego koła pompowane, bo na osiedlu chodniki są różne a i las blisko :)
Jak coś Wam przychodzi do głowy to plis podrzuccie jakieś nazwy jeszcze.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fotelik musi pasować do auta, wjec to nie tak, że chce taki i juz,
My przed wymiana auta teraz specjalnie sprawdzalismym czy są dopasowane. I tak samo isofix, nie musi pasować bo już ma się i tyle. Nam do qq nie pasuje ISO z maxicosi tego 0-13 ale już następny tak. Fotele mamy źle wyprofilowane i baza się zsuwa na boki mimo przyczepienja i podnosi fotelik do góry.


Ciężko jest doradzić.
Dałam linka do tego bloga mama wozi. Warto poczytać ale.. To są jej opinie, każdy kubi co innego.
Zachwalalam baby joggera ale np Poli nie przypadł do gustu.. I takie rzeczy wychodzą poznidj. Jedne dzieci lubią jedno, drugie co innego i my mamy również.
No i wózki są tak różne..


Który cybex? Cloud czy atom? Linia platinium? My mamy wózek seri Gold i myślę o cloudzie. Juz mierzony pod nowe auto i musi fotelim być na środku, bo noga wadzi o schowki.. Nie ma łatwo..
 
Cloud wydaje się fajniejszy w opisie (czytałam tego bloga troche) ale chciałabym używany a na olx sa głównie antony, musze poczytać i sprawdzić co nam będzie pasować do samochodów. Dzieki za info, ze jednak mogą nie pasować
 
No niestety :( sprawdź jeszcze wersje na ISO i bez. Nie wiem czy da to różnice ale chyba tak.
Choć osobiście jak macie możliwość ISO to aż głupio walczyć z pasami później, chyba że baza bez ISO.
Cloud cudo bo możesz dać na płasko, na żywo rewelacja, jestem zakochana ale..
Fotelik to fotelik, używasz na chwile.. Nie zaleca się wozenia dłużej. Wiec z drugiej strony rozeazam, czy jest sens płacić tyke kasy? Na spacery i tak użyje gondoli..
Ciężka sprawa :)

Z kiddy jest fajny fotelik i concord ma ekstra taki sam. Zależy czy o plaskosc Ci chodzi, ale concorda chy a nie wepniesz na wózek. Bo on tl jak sierona jest.. Długo tyłem ale nie na wózek.
 
No niestety :( sprawdź jeszcze wersje na ISO i bez. Nie wiem czy da to różnice ale chyba tak.
Choć osobiście jak macie możliwość ISO to aż głupio walczyć z pasami później, chyba że baza bez ISO.
Cloud cudo bo możesz dać na płasko, na żywo rewelacja, jestem zakochana ale..
Fotelik to fotelik, używasz na chwile.. Nie zaleca się wozenia dłużej. Wiec z drugiej strony rozeazam, czy jest sens płacić tyke kasy? Na spacery i tak użyje gondoli..
Ciężka sprawa :)

Z kiddy jest fajny fotelik i concord ma ekstra taki sam. Zależy czy o plaskosc Ci chodzi, ale concorda chy a nie wepniesz na wózek. Bo on tl jak sierona jest.. Długo tyłem ale nie na wózek.
Na pewno mamy isofix w obu bo to mi powiedzial. A powiedz mi po co wpinac fotelik na wózek skoro ma się generalnie osobno wózek? W sensie żeby nie brać wtedy normalnego wozka?
 
Kupiłam dziś z Bondsa dla małej 3 pajace długie, zestaw z popa i bluzę z joules. Używane ale cuda, jak przyjdą to się pochwałę. Powolutku ogarniam juz ciuchownie, nie wiele brakuje :)
Mogę dać tylko zdjecja z aukcji jak co.


Np. Do sklepu wychodzisz i dziecko Ci zaśnie, czy na szybko coś zalatwiasz. Wypinasz fotelik z ISO/basy/pasów, wpinasz pod ramę wózka i lecisz nie ruszając przy tym maluszka.
Dlatego jak kuoujesz fotelik pod wózek to po to,by móc go użyć. Nie musisz przekładać wtedy dzieciatka do gondoli. Mniej roboty. Bierzesz ze sobą tylko ramę plus adaptery.

Jak nie chcesz, możesz kupić od razu fotelik np. Sierone czy bebe np do 4 roku tyłem do kierunkumjazdy.
Jestem zwolenniczką takiego wozenia :)

Sprawdź na stronce czy pasuje pod auto, ale jak możesz to pojedz i przymierz. W pl macie super opcje nauki dopasowywania fotelików etc. I móż,iwosc doboru.
Nam pisało, że maxi może być a nie pasowało. Jak kupowalismy potem britaxa to kobieta w mother dzwoniła jeszcze się upewniac bo też jej krzywo siedział. Nie byliśmy zadosoleni z tego i potem wymienilam juz na maxi ale bez nogi, sam fotel na ISO.



Polecam:

Link do: fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kupiłam dziś z Bondsa dla małej 3 pajace długie, zestaw z popa i bluzę z joules. Używane ale cuda, jak przyjdą to się pochwałę. Powolutku ogarniam juz ciuchownie, nie wiele brakuje :)
Mogę dać tylko zdjecja z aukcji jak co.


Np. Do sklepu wychodzisz i dziecko Ci zaśnie, czy na szybko coś zalatwiasz. Wypinasz fotelik z ISO/basy/pasów, wpinasz pod ramę wózka i lecisz nie ruszając przy tym maluszka.
Dlatego jak kuoujesz fotelik pod wózek to po to,by móc go użyć. Nie musisz przekładać wtedy dzieciatka do gondoli. Mniej roboty. Bierzesz ze sobą tylko ramę plus adaptery.

Jak nie chcesz, możesz kupić od razu fotelik np. Sierone czy bebe np do 4 roku tyłem do kierunkumjazdy.
Jestem zwolenniczką takiego wozenia :)

Sprawdź na stronce czy pasuje pod auto, ale jak możesz to pojedz i przymierz. W pl macie super opcje nauki dopasowywania fotelików etc. I móż,iwosc doboru.
Nam pisało, że maxi może być a nie pasowało. Jak kupowalismy potem britaxa to kobieta w mother dzwoniła jeszcze się upewniac bo też jej krzywo siedział. Nie byliśmy zadosoleni z tego i potem wymienilam juz na maxi ale bez nogi, sam fotel na ISO.



Polecam:

Link do: fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci
dziękuję, analizuję sobie co napisałaś :) waham się między cloud Q a aton Q, a wg stronki oba pasują do obu naszych samochodów.
 
Do góry