reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Wczoraj jak Filipa połspiacego odkładałam na drzemke położyłam się koło niego i mówię "kocham cie" a ten uśmiech od ucha do ucha, ja łzy w oczach bo wyglądało jak by zrozumiał co do niego mówię :-) :)
On znowu lubi się przytulać jak jest na rękach, dziś nawet do mojej mamy aż wzruszona była że się tak wtulil.
U nas na noc zasypia tylko przy cycu. Czasem zdarzy się że sam ale to i tak się wtula we mnie.
 
reklama
A dziewczyny mam ważne pytanie. Może się orientujecie.
Czy jak synek ma tą alergie pokarmowa i teraz jest ona zaostrzona tzn ma wysypke na brzuszku, to mogę go zaszczepić?
Bo już sama nie wiem, z jednej strony jest zdrowy ale z drugiej organizm jakoś pracuje żeby pozbyć się tych alergenów i może to będzie dla niego za dużo.
 
Maamba, niestety nie znam odpowiedzi na pytanie, ale obstawiam że to nie jest przeciwwskazanie do szczepienia. Najlepiej to lekarz niech oceni i zadecyduje. Aczkolwiek jeżeli masz wątpliwości to może poczekaj, w końcu szczepienia nie trzeba robić w ściśle określonym dniu tylko w jakimś przedziale czasowym, więc możesz odłożyć np o tydzień :) Bo domyślam się, że nie chcesz iść na próżno do lekarza, nikt nie lubi ciągać dziecka po przychodniach.

Skończyłam właśnie kartki dla dziadków uff! Oczywiście na ostatnią chwilę hehe :) Obiecałam że Wam pokażę, wyszło chyba nawet w miarę ;)



 
Kamejka super. Zdolna jesteś :p wyglądają lepiej niż że sklepu :D
My poszliśmy na łatwiznę i kupiliśmy kartki a w nich jako podpis odbilismy rączkę i nóżke a do tego jakieś słodycze.
Mój brat znowu w empiku zamówił kubki że zdjęciami córek i też bardzo fajny pomysł.
Dobra koniec leżenia, syn się już obudzil. Kurcze znowu się zasiusial.
 
Hehe lepiej niż ze sklepu to na pewno nie, z bliska nie sa jakieś super idealne :) odbijałam zwykłą farbą plakatową.

Dziś jedziemy do teściów, jutro do mojej babci i potem do mamy. Także cały weekend wypełniony.
Z teściową się ostatnio pokłóciliśmy i się nie odzywamy więc ciekawe jak to będzie heh.
 
Zobacz załącznik 792396 Dziewczyny muszę się z wami podzielić sytuacją z wczorajszej nocy :D. Poprzednia nocka prawie w całości nie przespana, w dzień marudzenie więc matka padnięta. Wieczorem zasnęłam z małym przy cycusiu. W nocy budzę się, a tu pełna samoobsługa :D, Antek wcina na całego. Dzisiaj leżę z nim na łóżku w sypialni i mi leży na brzuszku, tak w poprzek, nóżki na pościeli, a brzuszek i rączki na moim brzuchu i się pępkiem moim bawi i tak mnie tknęło, czy cyciusia zauważy, wystawiam cyca i czekam. Jak zobaczył to takie zdziwione "Ooo" i rzucił się na niego jak taki szczeniaczek malutki. :) Powiem wam dziewczyny, że ja z dnia na dzień coraz bardziej kocham tą moją kulkę pyzatą. Czasami może ciężko, człowiek niewyspany, zmęczony, wszystko boli od dźwigania, rozdrażniony, bo maruda, ale jak tu nie kochać takiego słodziaka. :)
Oj mam to samo, takie już kumate są te nasze dzieci i coraz bardziej kochane:)
 
Witajcie, mój synek nie spał całą noc a ja razem z nim
ma zapchany nosek strasznie marudzi dziś od rana działamy tym co możemy jak do poniedziałku nie przejdzie to lekarz:(
ehhh
no i ja też zdycham ale to już pikuś...
córka smarka mąż kaszle no kurde MASAKRA

I jeszcze ksiądz dziś a ja bym cały dzień w piżamie przechodziła:(
 
Maamba, niestety nie znam odpowiedzi na pytanie, ale obstawiam że to nie jest przeciwwskazanie do szczepienia. Najlepiej to lekarz niech oceni i zadecyduje. Aczkolwiek jeżeli masz wątpliwości to może poczekaj, w końcu szczepienia nie trzeba robić w ściśle określonym dniu tylko w jakimś przedziale czasowym, więc możesz odłożyć np o tydzień :) Bo domyślam się, że nie chcesz iść na próżno do lekarza, nikt nie lubi ciągać dziecka po przychodniach.

Skończyłam właśnie kartki dla dziadków uff! Oczywiście na ostatnią chwilę hehe :) Obiecałam że Wam pokażę, wyszło chyba nawet w miarę ;)



Kamejka, naprawdę świetnie wyszły te kartki i pięknie się odbiły stópka i rączka :)
Muszę też właśnie poodbijać w albumie na pamiątkę.
 
reklama
Do góry