reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Martussa - fajna ta Twoja córcia [emoji3] i te włosy...

Lefkowa - ależ masz kolekcję ubrań... Wow [emoji6]

Olo - mam 2 polarowe kocyki i chce kupić jeszcze bawełniany lub bambusowy cieńszy... aaa i jeszcze te minky mi się bardzo podobają...

Marta&Hania - hmm wyślesz mi chociaż jednego rogalika [emoji3]???

Milkaklaudia - gratuluję wizyty [emoji8] a jaki masz teraz poziom hemoglobiny?

Waraai - nie wierzę w przesądy [emoji6]

Koniczyna - ja biorę DHA w witaminach Ale tylko 3x/ tydzień. Chyba starczy?

Asiapodlasie - świetne wieści... Wow jaki duży bobas [emoji3] u mnie malutka dziewczynka 29t i waga 1250... a szyjkę masz długaśną [emoji6]

U mnie wizyta w poniedziałek i dodatkowo kontrola ciśnienia... czuje już się świetne i oby tak zostało.

Dziewczyny kupujcie jakieś fotele do karmienia?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Martusiamiska wynik hemoglobiny to 11,8 także narazie kazał odstawić żelazo. Wyniki krwi i mocz mam teraz już robić na każdą wizytę
 
reklama
Ja też biorę Mama DHA i u mnie jest w jednej aptece za ok. 37zl, a nie jak wszędzie po 47zl i dodatkowo jeszcze magnez i żelazo ;)
 
Jak u was w mieście to możecie grasować w ramach spaceru po aptekach,a jak ja mam jechać 20km z tej mojej wsi żeby szukac gdzie jest 10zł taniej to mi nie warto[emoji37]

Dziewczyny jakiej firmy butelki kupujecie?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do syna miałam lovi i teraz też się nad nimi zastanawiam, bo byłam zadowolona... Może jest coś nowszego? Bo to był hit 7lat temu[emoji38] i cenowo też są względne...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę Pregna Plus i tylko to mi Gin kazała i magnez dodatkowo. Ja zamowilam ostatnio a necie i wyszlo duzo tanie i odrazu Aspargin tez bo jak biorę 6 tabletek dziennie to idzie jak woda.:)

Butelek narazie nie kupuje bo zalozenie jest jak przy Stasiu tylko pierś. Jedyne co, jak juz bedzie miala dwa tygodnie to kupię butelkę aby czasami ściągnąć mleko i uczyć co to butelka aby nie zrobictego błędu co przy Stasiu ze On nigdy nie pił z butelki odrazu niekapki bo niebyl nauczony i jak wróciłam do pracy jak mial 6 miesięcy to babcia mu łyżeczka moje mleko dawala bo buteleka byla bleeee...a pozniej sztuczne okolo roku odrazu z niekapkow.

Asia333, gratulacje udanej wizyty :-)

Aaa i dokupilam jeszcze otulacze muslinowe okaże sie czy sie przydadzą
 
Ostatnia edycja:
Właśnie moja sąsiadka też tak miała, że jej córka latem miała 9miesiecy i nie miała pojęcia o piciu z butelki. I w te skwary dawała jej wodę łyżeczką...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry