reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia, na to nie wpadłam[emoji23][emoji23]

Ja się urodziłam jako wcześniak, miałam 1450g w 29 tygodniu, więc podobnie jak moja mała. Brat chwilę przed terminem 2700, ogólnie z mojej strony kobiety rodzą malutkie dzieci, moje prawdopodobnie będzie do nich duże[emoji6] Lekarz mówi od początku, że na giganta nie mam co liczyć[emoji23]
Lilith, miałaś jakieś widoczne żyły i popękane naczynia na nogach? Jak tak to chociaż część sama się wchłonęła??
Myślałam na początku, że max 1 miesiąc i będzie koniec kłucia, a to dopiero początek[emoji26][emoji26] Mama się śmieje, że zapomnę nieco ból przy porodzie z czasem, ale zastrzyki będę pamiętać do końca życia[emoji12]

Dziś w nocy ma urodzić bratowa, jej lekarz obstawia min 3700g, zobaczymy jak będzie w realu. Młoda przeciera szlaki dla starszej szwagierki[emoji6]
 
reklama
Tea ja bym brała po badaniu.

Lilith zazdroszczę pogody, a ciasteczko...mniam mniam...

Chybra gratuluję wizyty. 7 na + to całkiem fajnie. Stłuczka prędzej czy później każdemu się przytrafia, dobrze że nic nie widać. ;)

Aim na spotkanie nawet spodnie i fajna koszula/bluzka...ew.jakieś eleganckie dodatki? Zależy jaka to okazja.
Sesja też mi się marzy...

Pumelova gratuluję dobrych wiadomości u lekarza. Ty to masz szczęście...mnie nikt nie pyta jak chcę rodzić:frown: a może bym się jednak na to cc zdecydowała..?

Ola w. Jeśli mówisz, że to nie duża różnica co do normy, to nie ma chyba co się martwić. Wiadomo, najlepiej skonsultować z lekarzem i być spokojną. Trzymam kciuki.

Kasia takiej z Lindt jeszcze nie jadłam. Nie przepadam za gorzką. Skoro mówisz, że dobra, to trzeba skosztować.

Truskawka ja zawsze badania na czczo.
Impreza na zewnątrz, to musisz się ciepło ubrać, raczej nie będzie jakiejś mega poprawy pogody.

Patuszka, nie dobrze z tą zakrzepicą. Te zastrzyki pomogą? Ja nie mam zielonego pojęcia w tym temacie. Dzidzia super waga!

Dziewczyny, jak ja wam strasznie współczuję bicia tych zastrzyków. Jejjuu naprawdę.

Karuzela super wiadomości!

Właśnie pochłonęłam loda:wink:
Rano trzeba wstać, a znów zasnąć nie mogę, będę miała oczy jak angora. Jutro zapowiada mi się bardzo napięty grafik, z młodym do szkoły, wizyta u kosmetyczki, próba w kościele, jakieś zadania domowe i tak do wieczora, chyba padnę.
Dobranoc mamuśki.
 
Ewella tak, z powodu problemów jakie obecnie mnie stresuja, byłam wczoraj w wc chyba z 5 razy więc miałam mniej niż na czczo u niego bo nawet nie zjadłam obiadu. Wyszło 1,4 więcej niż na ostatniej wizycie więc słowa nie powiedział;) widzę że masz 16.05 wizytę, ja 17- już nie idziemy razem:D

Kasiulka dzięki za wyjaśnienie:)

Patuszka współczuję siniakow. Mnie w uda bardzo bolą.. cudowne informacje z wizyty! Gratuluję! Mam nadzieję że opanujesz zakrzepice po porodzie i wszystko się uspokoi. Zwiększył Ci dawkę zastrzykow? Jaka masz?

Karuzela super waga!!!

Aniek jeszcze czas, pewnie Cię zapytają;) powodzenia jutro - żebyś wszystko ogarnęła!


Aaa ja spać nie mogę, mała kopie mnie po zebrach:// wczoraj się cieszyłam że po szyjce już nie kopie skoro się obróciła i mam. I pupę ciągle wypina że mi się górki robią na brzuchu..


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny! Znowu nie moge spac po nocach i tak dzis od 4...a tu dzidziol chory w domu i nie bedzie sie jak przespac w ciagu dnia, ech..

Widzialam za to na stronie c&a maja dzis promocje -25% jakby ktos byl zainteresowany:)

Gratuluje Dziewczyny udanych wizyt!:)

Milego dnia! Bo dzidziol mnie pewnie zmasakruje/zaabsorbuje zabawami dzis znow tak, ze nie bede miala mozliwosci pisac;)
 
Najważniejsze, że bejbik dobrze rośnie[emoji123][emoji123]

Aniek, zastrzyki mają rozrzedzać krew, żeby skrzepy się nie tworzyły. Czy pomagają to ciężko mi powiedzieć... Chociaż jak są dni kiedy bolą mnie żyły to po zastrzyku jest troszkę lepiej.

Pumelowa, poki co mam bez zmian, raz dziennie 40mg clexane. Wieści dobre[emoji6] Chociaż coś tylko napokmnął, że główka jest nieco większą niż reszta, ale nie mam się tym przejmować...

30 tydzień czas start, jak niewiele czasu już zostało[emoji33][emoji33][emoji33] Chociaż dzidzię już bym chciała mieć przy sobie, Mała chyba też by chciała bo jak to napisałam to zaczęła kopać[emoji7][emoji7]

Ostatnio budzę się z zegarkiem w ręku o 6.00, nawet moje koty śpią min do 8.00[emoji23]

U mnie słonko za oknem, oby cały dzień się utrzymało[emoji295]

Miłego dnia Brzuszki[emoji8][emoji8]
 
Pola zdrówka dla was:) żebyś się w końcu wyspała:D

Aim teraz już pewnie dobilo:D masz coś na wieczór przygotowane?:>

Patuszka ciekawe czy Ci zwiększy dawkę jak Ci się będzie rozprzestrzeniac. Ja mam 0,3 fraxy ale ja nie mam zakrzepicy więc nie ma o czym mowic.

Ja nie śpię nadal, może uda mi się coś potem zdrzemnąć. Miłego dnia dziołszki :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuszka mała ładnie rośnie, a z zakrzepica mam nadzieję, że szybko się później uporasz.

Karuzela super :)

Pumelova no to dobrze, ale staraj się jeść chociaż mało a często dla Agatki :) ja też przy stresie często chodzę do wc... tak wizyta 16.05 bo mój przyjmuje tylko we wtorki i piątki :D

Aim teraz już pewnie jest powyżej waga, równo z naszymi :)

Patuszka wysyłaj słońce do mnie bo u nas całą noc leje i nie zapowiada się zmiana ehh...

Ja tez juz wyspana, chociaż liczę, że jeszcze na godzinę zasne ;) dzisiaj pojadę z l4 do pracy chwile posiedzę bo koleżanka zapraszała na herbatę ;)

Miłego dnia :)
 
Witajcie. U mnie cały czas leje i zimno ja nad śniadaniem, oczy na zapałkach podparte. Masakra!

Pumelova spróbuj się trochę uspokoić i jedz coś, dzidzia potrzebuje spokoju.

Patuszka mam nadzieję, że szybko opanujesz tę zakrzepicę.

Ola w. Trzymam kciuki za wizytę.


Miłego dnia .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dołączam do niewyspanych... córcia coś w nocy nie mogła spać i były wędrówki ludów:-/ ale nie ma tego złego świeżo po północy zrobiłam zamówienie w c&a :-)

Aniek chyba Ty pytałaś czemu liczę na szybsze rozpakowanie. Wiadomo że każda ciąża inna ale w poprzedniej nawet pół skurczu nie miałam do 40tc a teraz od 29 mnie męczą i szyjka z 4.17 po tygodniu spadła na 3.5 ( wiem że może to być kwestia pomiaru, sprzetu). Ciekawa jestem jaka będzie na następnej wizycie.

Pola zdrówka dla córki!

Lilith dla Was też zdrowia, coś nie możecie się pozbyć tych chorób.

Czas na śniadanie.
 
Do góry