reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej.
U mnie w miarę ladnie-pranie jedno wyścigów drugie się suszy.
Gratuluję udanych wizyt!
Chybra gratuluję mężowi znalezienia pracy-oby mu pasowała pod każdym względem.
Tea nie martw się na zapas może uda Ci się urodzić śniadanie a jak nie to trudno-najważniejsze jest Twoje i dziecka zdrowie pamiętaj o tym!
Chybra no to miałaś extra zakończenie wizyty nie ma co. Ale się dogadalyscie i obędzie się bez kosztów?
 
reklama
Kasia831 w moim przypadku to na plus że on mi wszystko zjada bo nie zdążę zjeść slodyczy:D

Tea kurcze niefajnie że się tak dzieje u Ciebie ale już bliżej niż dalej! Będzie dobrze! Cóż mój lekarz potrafi mnie zjebac za byle co więc się nie przejmuj, nie tylko Twój jest taki miły
Co do tabletki to ja bym spytała lekarza bo zawsze pytam żeby się niepotrzebnie nie kluc

Lilith zazdroscimy pogody - przynajmniej nie pada;)

A dziewczyny dlaczego przy cukrzycy nie można przenosić? Co się dzieje że lepiej wczesniej??? Ciekawa jestem:)

Chybra gratuluje dobrej wizyty :)

Aim ja właśnie dostałam maila że szkoły rodzenia że zapraszają na darmową sesję brzuszkowa ale warunkiem darmowej jest możliwość udostępnienia przez nich zdjec.. więc jeszcze się zastanawiam :D nie masz żadnej sukienki do której wejdziesz?:D

Ja właśnie siedzę pod gabinetem i czekam na wizytę u mojego prowadzącego. Czyli ważenie i szyjka. Stresu mam trochę od wczoraj, problemy rodzinne.. eh mam nadzieję że to jakos bardzo nie wpłynie na moja kruszynke.. :(






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
i jak tu się nie denerwować gdy coś się dzieje w rodzinie? Niby to nas bezposrednio nie dotyczy a jednak. Pumelova ja też przez to przechodziłam ale w końcu uświadomiłam mojej rodzince, że ja jestem w ciąży i to jest dla mnie najwazniejsze i żeby mnie w swoje intrygi nie mieszali. I od dwóch miesięcy mam spokój...oczywiście różne są problemy, jak dochodzi jakaś choroba w rodzinie to trudno się nie przejmować...
 
Ostatnia edycja:
Kurde kolejna morfologia i znowu podwyższone leukocyty, monocyty, a obniżone neutrofile (chyba one, nie pamietam).
Martwie sie czy to bie ma złego wpływu na dziecko :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oj Aim nie o to mi chodziło. Facet może znać się na kosmetykach, fryzjerstwie, kobieta na samochodach i boksie, ale o ciąży wie tyle co ty o zlamaniu penisa lub prostacie. Rozumiesz o jaka różnice mi chodzi.
Pumelova miałam tak zawsze z ptasim mleczkiem zanim ogarnę 4 sztukę znika reszta poziomu.
Kasia zazdroszczę takim ludziom jak Twój mąż. Dla mnie po za ciąża kostka czekolady to tabliczka :)
Tea oj współczuję zagwostki, ale na razie nie martw się, będziesz myśleć za miesiąc jak to ugryźć, póki co super że wszystko dobrze. Mi ostatnio lekarz powiedział że w dniu badania tabletkę wziąć po pobraniu. Też biorę wczesniej, jak wstaje na siku.
Chybra gratuluję wizyty. No i pierwsze koty za płoty jeśli chodzi o stłuczkę. Oby to ostatnia w Twoim życiu.
Anita a ja w końcu poprasowalam te malutkie rzeczy :)
Pumelova łożysko się szybciej starzeje i nie jest wydolne pod koniec. Kciukasy za piękna liczbę na wadze.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio jadłam pomadki z gorzkiej czekolady Lindt...obłędne :D chociaż ja gorzkiej nie lubię ale te polecam, no i mają dużą zawartość kakao czyli, że zdrowe :D
 
Aim ja właśnie dostałam maila że szkoły rodzenia że zapraszają na darmową sesję brzuszkowa ale warunkiem darmowej jest możliwość udostępnienia przez nich zdjec.. więc jeszcze się zastanawiam :D nie masz żadnej sukienki do której wejdziesz?:D
Oj to nie chodzi tylko o to żeby wejść tylko żeby wyglądać 8-) na sesję to coś ogarnę bez problemu ale gorzej na spotkanie towarzyskie bo mam albo takie mega codzienne ciuchy albo trochę zbyt eleganckie...
 
Kasia831 niestety nie intrygi, i nie mogę się od tego odciąć..

Ola W mamy tu specjalistki to mam nadzieję Ci pomogą:D

Misia dokładnie zgadzam się - zazdroszczę komuś kto potrafi nie zjeść całej czekolady na raz :D
Dzięki za info o tym lozysku:)

Aim na pewno coś wymyślisz chociaż rozumiem Cię bo coraz trudniej mi czuć się ładnie ubrana :D możesz ubrać elegancka sukienkę i trochę ja usportowic chyba że jest aż tak elegancka :D albo kup sobie coś!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.

Gratuluję zwiększonych bobasow i udanych wizyt oraz badań.

Temat włosów i zabawy bez alkoholu pojawił się... więc moje włosy rosną jak szalone. 4 tygodnie temu byłam u fryzjera i wyglądam koszmarnie. Proszą się o nożyczki. A co do alkoholu to nie piłam ponad 3 lata zupełnie nic i bywalam na imprezach, dyskotece i dałam radę. Jedyny problem to zawsze kierowałam autem...

Dziewczyny które robią zastrzyki...
Wbijacie je nadal w brzuch bo ja ma fazę że dzidziusia nakłuję i staram się w bok je dawać ale to miejsce bardzo jest wrażliwe i ciężko wkuwać się. A poza tym mam twardy brzuch i nie mogę złapać za tłuszcz...

Miłego dnia.

Ja od dłuższego czasu robię bardziej w bok niż po środku, mniej mnie tam boli :) chociaż zaczyna być coraz ciężej...
 
reklama
Do góry