reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

może poszukaj kogoś kto szyje sukienki z tiulu - chyba nie jest to skomplikowane
 
reklama
Znacie jakis sklep internetowy albo jakas sieciowke gdzie dostane sukienke na wesele dla małej? :) chcialabym cos z tiulem albo koronkami i zeby duzo bawelny mialo...
Kochana a jaki rozmiar potrzebujesz? Mam fajną różową mogę ci podarować , koszt tyle co wysyłka

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamusie :)
Co u Was? Mam pytanie, ile Wasze dzieciaczki zjadają w ciągu dnia? I ile razy budzą sie w nocy na jedzenie?
 
Hej Mamusie :)
Co u Was? Mam pytanie, ile Wasze dzieciaczki zjadają w ciągu dnia? I ile razy budzą sie w nocy na jedzenie?
jezeli chodzi o mm to moja ok 600 ml dziennie.
klade corke spac kolo 19 pozniej kolo 1 sie budzi i kolo 6.. roznie to bywa. ale w nocy odstepy to ok 5 h zazwyczaj, czasem co 4..
 
Moj piersiowiec je kolacje kolo 20, budzi sie okolo polnocy a czasem pozniej. Potem karmie co dwie godziny do 6 rano i wstajemy. Jednej nocy nakarmie go raz, a nastepnej 5 razy. Wszystko zalezy od gazow i kupy ;D
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy odpowiednikiem angielskiego aptamilu jest bebilon??? Bo lecę w pon do pl i zastanawiam sie jakie mleko tam kupić gdy juz ta puszka aptamilu która biorę sie skończy...
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy odpowiednikiem angielskiego aptamilu jest bebilon??? Bo lecę w pon do pl i zastanawiam sie jakie mleko tam kupić gdy juz ta puszka aptamilu która biorę sie skończy...
Tak bebilon [emoji6] dokladnie to samo ale sprawdz sklady bo moze sie troche roznic jedno od drugiego.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak walkersy i lays oraz vauxhall i opel.. niby to samo a wszystko inne.
Wiec nie jest powiedziane ze maluch jedzac aptamil tak samo przyswoi bebilon. Ja bym wziela zapas aptamilu albo zmieniala stopniowo. Ale jezeli tu wracasz to troche lipa zmieniac i pozniej znowu.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno mój tata ma przywieźć z Niemiec w czwartek, jeszcze jutro dopytał i to mu powiem żeby kupił trzy puszki. Miałam być sok obca czerwca w pl ale zapomniałam ze mam badanie krwi i muszę z małym na szczepienie tez iść...
 
Do góry