reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jak sobie dobrze glowy poustawiamy to i ciala sie przestroja. Ja na prawde wierze ze wszystko zaczyna sie w glowie :)
Dobranoc!
Ja jestem dobrym przykładem na to. W tym cyklu w którym nam się udało, postanowilam spbie że natrętnie nie będe o ciąży myśleć, a nawet nie będę rozpaczała, jeśli się nie uda bo akurat w okresie okołoowulacyjnym miałam grypę. No i tak wyszło że dwa tygodnie później małpisko nie przyszło. Jakto się skończyło, wszyscy wiemy. Ale fakt jest taki że głowa i myślenie mają tu bardzo duże znaczenie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Sluchajcie, postanowilam sobie wymacac te szyjke. Pomijajac fakt, ze mnie teraz cos pobolewa w podbrzuszu po tej akcji, to wymacalam na niej taki jakby babelek. Byl tam wczoraj i jest dzisiaj... i nie mam pojecia, co to moze byc. Nie pamietam, czy byl ta wczesniej [emoji15] bo nidgy nie zwracalam uwagi. Teraz to juz w ogole boje sie isc do ginekologa...
 
Raany dziewoje ale zescie naskrobały. Jeden dzien nieobecnosci a juz ciezko mi nadrobic. @Totois30 co do tej daty naszych slubow to faktycznie duzo nas łaczy, czuje sie jakbys byla moja bratnia dusza, nawet w podobnym czasie przydarzyla sie nam niestety ta przykra sytuacja, dzieki ktorej sie tutaj spotkalysmy..oby inne okolicznosci sprawily ze moze spotkamy sie na watku "mamy 2018" ahhh :)
@roki_1991 pytalas jak tam u mnie po wczoraj z M. Haha no dzieci z "tego" wieczora raczej nie bedzie :D moj maz byl zmeczony. Szybko poszedl spac... Tzn male co nieco i kimanko ale w sumie nic na sile, ja tez nir chce sprawiac wrazenia ze jestem napalona tylko na jedno..wiadomo lepiej na luzie podejsc do tematu staran niz tak na sile.. Tu i teraz kropka. Wszystko zostawiam w rekach Boga..moze mi sie kiedys poszczesci.. A tak to milo spedzilismy czas w sumie pierwszy raz od paru dni tak sobie pogadalismy, ponarzekalismy bo maz caly czas zabiegany...
Kurcze dzisiaj mialam taki jakis dziwny dzien. Myslalam o moim Aniolku..strasznie mi tak tęskno..zastanawialam sie jaki mialabym juz brzuszek itp.. Eh az sie pobeczalam..na szczescie nikt nie widzial.. Mam czasem takie chwile slabosci samo przychodzi.
Ogolnie to rowniez witam sie z Toba @nynnus26 przykro mi z powodu Twojej straty zwlqszcza ze tak dlugo sie staralas :(
Aaaaaa @hona ale nas trzymasz w niepewnosci, jestem taka ciekawa jak tam u Ciebie !!!
 
@Aggs decyzja należy do Ciebie, ale ja bym mimo wszystko poczekała do następnego cyklu. Żeby wszystko się tam na dobre zregenerowalo.
Ja moje dzieciątko syracilam 3 dni po Tobie jak widac a też coś mnie lwkko prawy jajnik dzisiaj pobolewał. Jak na zlosc nie mam przy sobie testów owu żeby sprawdzić :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
@Aggs oczywiście to Twoja decyzja. Ja wolałam poczekać aby się doczyscilo wszystko przy pierwszej @

@Totois30 no właśnie mam dylemat bo plan był aby bez napinki zrobić po terminie@ no ale jeśli może zdecyduje lekarz aby coś dawać po pozytywie no to moze zrobić się napięcie bo święta. W poniedziałek będę wiedzieć może coś wiecej to.podejme decyzję co robić. Bo przyrostu też nie zrobię bo święta. Musiałabym zrobić betę w srode -26dc a potem piątek 28dc i mam dylemat czy w ogóle wyjdzie w tym 26dc. No muszę to przeanalizować ale myśl że po wizycie u lekarza będę mądrzejsza
 
@Frezja_1 jesli chodzi o czas, to masz go jeszcze sporo. W swoja mam nadzieje szczesliwa ciaze zaszlam w wieku 36 lat. Do porodu jeszcze troche zoatalo. Pytanie sluszne sobie zadajesz. Bo jesli chcesz, to starajcie sie nawet za 3 miechy jak zregeneruje sie nasienie. A jesli czujesz ze czas odpuscic to tez bywa dobra decyzja. Byle byla sluszna z twoim serduchem i troche z pragnieniami pozostalych czlonkow rodziny.


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie ja mam wątpliwości, ale corka bardzo chce i M tez. Ja tez chcę, ale nachodzą mnie wątpliwości. Skomplikowane do wytłumaczenia. Zobaczymy po nowym roku.
Wczoraj córce powiedziałam, ze bedziemy robić pierniczki, taka nasza tradycja i dzis przyszla do mnie o 8, obudziła mnie i już gotowa do pierników.:D
@hona robilas test? Czy przyszła wredota.? Napisz nam tu, bo czekamy z niecierpliwością.:p
 
Do góry