reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Destino trzymam kciukasy za malego
@Funia90 Ty termin masz na 25?
@Marika92 sliczny brzuszek;) moze chlopak
@ivvonka bardzo pozytywna osoba jestes gratuluje
Prawdopodobnie tak :) bo ma kikutka między nogami :)

p19u3e3k9w4jmjap.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Destino Nawet nie chcę myśleć co ty biedna czułaś na tej porodówce... A wiadomo skąd te niedotlenienie? Mój młody też się siny urodził - i próbowali mi wmawiać, że to normalne... Podejrzewam, że też był niedotleniony, ale nic w papierach nie mam :( Przypuszczam, że to może być przyczyną jego opóźnionej mowy i rozwoju społecznego. Ale szybko nadrabia zaległości i wierzę, że u Ciebie wszystko będzie dobrze. Możesz chociaż pobyć z nim w szpitalu? Mi dawali 7 dni (w ostateczności do 14 dni)...
 
Doszłam do wniosku, że skoro w gabinecie przed usg potrafiłam zdobyć się na jakąś namiastkę humoru to muszę wracać do pionu, przynajmniej podświadomie. :D
Fasola, gramy dalej. Masz rosnąć. Mama tak każe.

Prawdopodobnie tak :) bo ma kikutka między nogami :)
no dobrze, że mały nie umie czytać, że ma kikutka. hihi ;)

@Destino jesteś moim natchnieniem od samych ziemiurek normalnie. Daliście radę przejść przez te 9 trudnych miesięcy, zobaczysz kochana, dacie radę i teraz. Natanek do boju! Mleko na pierwszy plan! Musi być dobrze. Macie moją modlitwę.
 
Dziewczyny jestem po wizycie...kamień a nawet głaz spadł z mi z serca...Wszystko u mnie ok. Ten wynik histopatologii jest nieistotny bo spowodowały to leki ktore musiałam dostać (po pęknięcia pęcherza płodowego wynikły pewne problemy i dlatego musiałam je dostać ). No i dostaliśmy zielone światło na maj a o tym nawet nie marzyłam :-) :)

@ivvonka teraz mozesz bez skrupułów jeść za dwoje żeby maluszek szybciej rósł :biggrin2:
@Marika92 śliczny masz brzuszek:)
@Destino trzymam z całych sił kciuki za Twojego synka;)
 
reklama
@kb.karola90 no i teraz trzeba chłopu rację przyznać, bo miał :) Czyli zielony maj będzie Wasz. Pięknie, bardzo się cieszę. Można to opić, co czynię właśnie mineralką. A jakieś badania dodatkowe zlecił?
 
Do góry