reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Oj jak słodko śpi Wikuś :* KOchana ona w nocy śpi ale w dzień rządzi :) szkoda czasu na sen :) i też jestem praktycznie sama z dwójką :) no i Olka do szkoły trzeba zawieźć i odebrać grrrr...Ale dajemy radę :) Zobacz załącznik 850948
Beda się chłopaki za nią oglądać taka pannica rośnie [emoji7].No niestety czasem jest trudno, ale trzeba dać radę.Ja czekam na majówkę, bo mąż akurat będzie miał więcej wolnego.
 
reklama
@DorciaMamaOlka @alunia87 i @AnetaManiak śliczne te Wasze Skarby :) Anetka zdrówka dla Męża! Oby szybko powrócił do pełnej sprawności!

@MiseryO1 to życzę majówkowego wyluzowania! I żeby tylko pozytywne efekty ta majówka przyniosła ;)
Tak, ja mam dwójkę dzieci, córka w lipcu skonczy 3 lata, a synek ma 8,5 miesiaca. A wcześniej trzy straty. Czy planujemy trzecie dziecię? Nie, już nie. Kiedyś marzyliśmy o trójce, ale teraz już raczej zostaniemy przy dwójce :) zresztą ja nie mogę pogodzić się wewnętrznie z przebiegiem ostatniego porodu, jestem po 2 cc i nie wiem czy byłabym w stanie „przeżyć” trzecie- przede wszystkim psychicznie ale fizycznie pewnie też bo po pierwszym cc było ok, ale po drugim 3 tygodnie ledwo żyłam. Więc strach pomyśleć co mogłoby być po trzecim ;)

@alunia87 tak, to prawda że macierzyństwo bywa męczące.. oczywiście za nic w świecie bym z tego nie zrezygnowała, ale czasem naprawde ma się ochotę na chwilę pobyć w ciszy, w samotności.
Może Wiktor ma skok rozwojowy i stąd takie problemy ze snem.. oby szybko się przestawil i nauczył ładnie w nocy spać żebyś też mogła odpocząć :) choć powiem Ci że mój Jaś ostatnio też ma dziwne noce, budzi się kilka razy (ale tak miał zawsze), a od 3 do około 5 potrafi nie spać. A potem o 6:30-7:00 już się budzi i wstajemy.
 
@DorciaMamaOlka @alunia87 i @AnetaManiak śliczne te Wasze Skarby :) Anetka zdrówka dla Męża! Oby szybko powrócił do pełnej sprawności!

@MiseryO1 to życzę majówkowego wyluzowania! I żeby tylko pozytywne efekty ta majówka przyniosła ;)
Tak, ja mam dwójkę dzieci, córka w lipcu skonczy 3 lata, a synek ma 8,5 miesiaca. A wcześniej trzy straty. Czy planujemy trzecie dziecię? Nie, już nie. Kiedyś marzyliśmy o trójce, ale teraz już raczej zostaniemy przy dwójce :) zresztą ja nie mogę pogodzić się wewnętrznie z przebiegiem ostatniego porodu, jestem po 2 cc i nie wiem czy byłabym w stanie „przeżyć” trzecie- przede wszystkim psychicznie ale fizycznie pewnie też bo po pierwszym cc było ok, ale po drugim 3 tygodnie ledwo żyłam. Więc strach pomyśleć co mogłoby być po trzecim ;)

@alunia87 tak, to prawda że macierzyństwo bywa męczące.. oczywiście za nic w świecie bym z tego nie zrezygnowała, ale czasem naprawde ma się ochotę na chwilę pobyć w ciszy, w samotności.
Może Wiktor ma skok rozwojowy i stąd takie problemy ze snem.. oby szybko się przestawil i nauczył ładnie w nocy spać żebyś też mogła odpocząć :) choć powiem Ci że mój Jaś ostatnio też ma dziwne noce, budzi się kilka razy (ale tak miał zawsze), a od 3 do około 5 potrafi nie spać. A potem o 6:30-7:00 już się budzi i wstajemy.
Natka o to masz wesoło z Jasiem nie ma co :) masz rację,że mimo wszystko macierzyństwo to najpiękniejsze co mogło nas spotkać :) choć człowiek nie dosypia to wstaje rano i znowu ma siłę :)
 
@aga_agi tylko czekać, aż będziesz tulić swoje maleństwo.Ja urodziłam w 38 tc a u ciebie bliżej niż dalej [emoji4].
@Marika92 kurcze jeszcze pamiętam wasze dwie kreski, a tu już prawie 30 tc [emoji3] [emoji4],brzuszek śliczny.Tylko czekać, aż wejdę niedługo na BB i będą radosne nowiny.
@DorciaMamaOlka z Hani juz coraz wieksza dziewczynka.Rosnie ci jak na drożdżach [emoji4]. Super,że ładnie przysypia noce.
@90_natka na pewno takie zajęcie dobrze by Ci zrobiły,bo wiem, że macierzyństwo bywa męczące i taka odskocznia dobrze na nas wpływa.

Ja od 2 tygodni siedze sama z Wiktorem, bo Jarek codziennie po 21 w domu.Noce są ciężkie, bo zwykle spi ładnie do północy, a później budzi się często i nie może zasnąć.W dzień śpi po 2 godziny, a jak dłużej to na spacerach, ale jakoś musze to przetrwać, a później może z czasem będzie lepiej.Zobacz załącznik 850944
Sliczny chłopiec :) ile ma czasu ? Słodziak [emoji173]
 
@DorciaMamaOlka @alunia87 i @AnetaManiak śliczne te Wasze Skarby :) Anetka zdrówka dla Męża! Oby szybko powrócił do pełnej sprawności!

@MiseryO1 to życzę majówkowego wyluzowania! I żeby tylko pozytywne efekty ta majówka przyniosła ;)
Tak, ja mam dwójkę dzieci, córka w lipcu skonczy 3 lata, a synek ma 8,5 miesiaca. A wcześniej trzy straty. Czy planujemy trzecie dziecię? Nie, już nie. Kiedyś marzyliśmy o trójce, ale teraz już raczej zostaniemy przy dwójce :) zresztą ja nie mogę pogodzić się wewnętrznie z przebiegiem ostatniego porodu, jestem po 2 cc i nie wiem czy byłabym w stanie „przeżyć” trzecie- przede wszystkim psychicznie ale fizycznie pewnie też bo po pierwszym cc było ok, ale po drugim 3 tygodnie ledwo żyłam. Więc strach pomyśleć co mogłoby być po trzecim ;)

@alunia87 tak, to prawda że macierzyństwo bywa męczące.. oczywiście za nic w świecie bym z tego nie zrezygnowała, ale czasem naprawde ma się ochotę na chwilę pobyć w ciszy, w samotności.
Może Wiktor ma skok rozwojowy i stąd takie problemy ze snem.. oby szybko się przestawil i nauczył ładnie w nocy spać żebyś też mogła odpocząć :) choć powiem Ci że mój Jaś ostatnio też ma dziwne noce, budzi się kilka razy (ale tak miał zawsze), a od 3 do około 5 potrafi nie spać. A potem o 6:30-7:00 już się budzi i wstajemy.
Oj to tak jak u nas [emoji4]. On od początku tak śpi i juz w brzuchu był bardziej aktywny w nocy,a skok właśnie tak wypada ten pierwszy wiec jest szansa, że później chociaż trochę się to unormuje wszystko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry